Jump to content
GIGN Forum

Kas notiek gigna vakaros


sonicflare
 Share

Recommended Posts

Tās jau stock sarunas. Vnk. Skelds biški pietēloja on demand pedo. :D

Man vairāk krīt uz nerviem tas turku bērns, kas nepārtraukti strīmo savu skaņu un šad tad mute uz viņa nestrādā.

Es labāk ieteiktu iedot man mini acc ar mutes un kicka tiesībām, es tos sīkos ātri noliktu pie vietas.

Vai arī ja neuzticas man, tad var iedot to pašu k. (Mr Key) .

Viņš pat negrib acc, so 1000%, ka viņš izmantos to tiešām tikai kritiskās situācijās.

Edited by CeleronS
Link to comment
Share on other sites

Tās jau stock sarunas. Vnk. Skelds biški pietēloja on demand pedo. :D

Man vairāk krīt uz nerviem tas turku bērns, kas nepārtraukti strīmo savu skaņu un šad tad mute uz viņa nestrādā.

Es labāk ieteiktu iedot man mini acc ar mutes un kicka tiesībām, es tos sīkos ātri noliktu pie vietas.

Vai arī ja neuzticas man, tad var iedot to pašu k. (Mr Key) .

Viņš pat negrib acc, so 1000%, ka viņš izmantos to tiešām tikai kritiskās situācijās.

OMG OMG OMG! KUR KAUT KO TIK DEBĪLU VAR UZRAKSTĪT????? AK MANS DIEVS!? VĀĀĀĀĀKS! ES PIS BĻE!! JEBAL....

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos to demo ierakstu, ja godīgi man sāka sāpēt galva. Nav jau pirmais gadījums (par Turku puiku nemaz nerunājot) kad kaut kas tāds notiek. Nesaprotu tos vecākus, kuri 8-9 gadīgam bērnam ļauj spēlēt šādas spēles, kur nu vēl runāt ar svešiem cilvēkiem. Tiešām savam bērnam nevar izdomāt citu nodarbi, vai atrast un iegādāties spēli ar atbilstošu vecuma ierobežojumu? Skumji. Manuprāt "tādus gadījumus" (ar "lielajiem", un ar "plašo vārdu krājumu" apveltītajiem, kuriem patīk daudz runāt arī tas pats) vienkārši uz kādu laiciņu izmest, piemēram, uz pāris dienām. Varbūt tad sapratīs.

Paldies!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...