Jump to content
GIGN Forum

Hdmi uz Scart vai Rca kabelis


ImMortl
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Varbūt kāds zin, kur Rīga/Jelgavā ir iespēja iegādaties hdmi uz scart vai Rca kabeli (bilde)? Iekš salīdzini diemžēl neatradu, tāpēc ceru, ka kāds zinās kur var iegādāties. Vienīgais, ko pagaidām atradu iekš ebay ir Hdmi uz VGA un 3-RCA, bet šipings lielāks nekā kabeļa vērtība.

Link to comment
Share on other sites

Tev nevajag viņu iegādāties. Šitas kabelis nestrādā un nekad arī nestrādās. Ķīnieši ebayā tirgo arī tādus brīnumus kā USb -> rca kabeļus par pāris dolāriem. lai pārveidotu signālu tev nevajag kabeli, bet konvertoru, kas maksās vismaz 40-50 ls un strādās sūdīgi.

Vienīgais kabelis kas strādā ir SCART->VGA un arī tikai vienā virzienā.

NEVAR pārveidot ar pliku kabeli SCART/RCA uz HDMi vai HDMi uz VGA utt. Analogais signāls ir analogais un digitālais ir digitāls

Link to comment
Share on other sites

Pie šī paša iekakāšu savu sāpi - man TV/monitoram ir tikai HDMI, bet kompim tikai DVI. Tāds brīnums kā HDMI uz DVI arī nestrādās? Skaņa jau uz monitoru nesūtīsies, bet video signālam taču idejiski būtu jāiet. Ir kāds ar šāda veida kabeli/pāreju ekspreimentējis?

Tipa doma kaut ko šitādu paņemt:

http://www.verners24...1&c=68&p=203479

Link to comment
Share on other sites

Tev nevajag viņu iegādāties. Šitas kabelis nestrādā un nekad arī nestrādās. Ķīnieši ebayā tirgo arī tādus brīnumus kā USb -> rca kabeļus par pāris dolāriem. lai pārveidotu signālu tev nevajag kabeli, bet konvertoru, kas maksās vismaz 40-50 ls un strādās sūdīgi.

Vienīgais kabelis kas strādā ir SCART->VGA un arī tikai vienā virzienā.

NEVAR pārveidot ar pliku kabeli SCART/RCA uz HDMi vai HDMi uz VGA utt. Analogais signāls ir analogais un digitālais ir digitāls

Vienā virzienā? Man tipa laukos ir pavecāks teljuks un vienīgās pieejamās izejas ir Scart, tipa ja es nopērku VGA/Scart kabeli, tad es varu dabūt bildi uz to kasti?

Link to comment
Share on other sites

Vienā virzienā? Man tipa laukos ir pavecāks teljuks un vienīgās pieejamās izejas ir Scart, tipa ja es nopērku VGA/Scart kabeli, tad es varu dabūt bildi uz to kasti?

Nope, tikai otrā virzienā :). Pie SCART tu vari pieslēgt monitoru.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...