Jump to content
GIGN Forum

...


daN-
 Share

Recommended Posts

Rakstīšu krieviski, tā būs vieglāk paskaidrot...

Доброе время суток всем.

Создал я этот топик в связи с неактивностью админов в разделе "Aizmukušie Čīteri".

Хотел бы поднять тему для дальнейшего осмотра активности Админов на вашем сайте, так как - уже неделю мои заявки стоят (и не только мои), но до сих пор эти люди почему то играют на сервере war3. Мне кажется это не очень сложно уделить в день хотя бы час времени на просмотр заявок... Тут их не так уж и много...!

Я надеюсь Администрация проявит инициативу и прислушается к тому что я тут написал.

Заранее спасибо за внимание.

Edited by daN-
Link to comment
Share on other sites

vieglak tev būtu saaicināt war3 adminus stīma pie draugiem un pasaukt kad ir kāds čīteris.

Un tu domā ka viss laik būs tas kurš ieies spēlē ? Diezvai, bet šito problēmu vajadzētu atrisināt...

Link to comment
Share on other sites

Amm, jā, nu bet arī ir spēlētāji kuri jau laicinju te spēlē un zin Adminus, diezvai varēs pieķert tā viegli... A kad spēlē no rītiem va nu naktī kad serverī maz cilvēku, daži paliek riktīģi profi... Un nodaļa ''Aizmukušie Čīteri" tiešam laba lieta, kad var nespecot cilvēku, a pēc tam pārskatot demo izlikt forumā... Tad jau točna neaizmuks.

Sorry par gramatiskām kļūdām, ja tādas ir...

Edited by daN-
Link to comment
Share on other sites

Es piemērām arī gandrīz visu laiku esmu skype, vai steam, un kad panz3r pasauc, es zinu, kad tiešām ir čīteris serverī, esmu gatavs ieiet un paskatīties, kad vien mani pasauc. Mēs mēdzam spēlēt arī citas spēles, vai ko citu pie datora daram, caur pm vari uzjautāt manu skype un steam.

Link to comment
Share on other sites

Es piemērām arī gandrīz visu laiku esmu skype, vai steam, un kad panz3r pasauc, es zinu, kad tiešām ir čīteris serverī, esmu gatavs ieiet un paskatīties, kad vien mani pasauc. Mēs mēdzam spēlēt arī citas spēles, vai ko citu pie datora daram, caur pm vari uzjautāt manu skype un steam.

Jā, labi. Bet taisot šo topu, es gribēju lai būtu cits rezultāts, kam tad vispār bij uztaisīta šī nodaļa? Lai cilvēki izliktu demo un pēc tam skatītos to topiku katru dienu un stresot kpe velprojām nav parbaudīts? :D Tad jau labāk vispār taisīt ciet šo nodaļu, lai spēlētāji neterētu lieku laiku skatot demo un pēc tam rakstot šī sadaļā.

Link to comment
Share on other sites

daN- prozjbu tvoju usliwali i prineli vo vnimanie. Diskusiju tut boljwe razvaditj nestoit. Topik mozna zakrivatj.

Надеюсь что это так. Можете закрывать в таком случае!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...