Jump to content
GIGN Forum

Saakaas Atkal.!


IgorsTINGERE
 Share

Recommended Posts

| BAN ID: 129662

| ADMIN: maddn

| BANNED NAME: [TIŅĢERE] Igors

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:1058318678 (nosteam generated ID)

| REASON: rr-silence

| TIME SET: 2012-12-11 16:22:39 (8 minutes ago)

| EXPIRE: 2012-12-12 16:22:39 (in 23 hours 51 minutes)

| More info: http://www.gign.lv/ban/129662

Tev arii jaanjem nost accesu.!!!

Par sho te tgd liek sailenc un peec tam banu par rr " :D :D :D maddn :D :D :D" ":D :D :D" ":D :D :D"

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Ja kāds šito sūdzibu arī ņem pa pilnu, tad varu pastāstīt kas notika.

aivixs speciali bloķēja, lai dabūtu awp - es viņu noslayoju. Pēc kā sekoja aivixa teksts manā virzienā, par ko viņš saņēma gagu. Igors pēc aivixa teksta iemeta "+", un sāka spamot " :D :D :D" vairākas reizes, nogagoju arī viņu. Ja gags par spamu ir nesaprotams, tad es nezinu par ko te mēs vēl runājam, viss tālāk kā jau vienmēr rr-silence = 1440.

Tagad ir tas brīdis, kad tu saproti ka tas bija pelnīts un sāksi malt kaut kādu huiņu, ka es tevi katreiz abižoju un celsi augšā vecas lietas. Sēdies!

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Ja kāds šito sūdzibu arī ņem pa pilnu, tad varu pastāstīt kas notika.

aivixs speciali bloķēja, lai dabūtu awp - es viņu noslayoju. Pēc kā sekoja aivixa teksts manā virzienā, par ko viņš saņēma gagu. Igors pēc aivixa teksta iemeta "+", un sāka spamot " :D :D :D" vairākas reizes, nogagoju arī viņu. Ja gags par spamu ir nesaprotams, tad es nezinu par ko te mēs vēl runājam, viss tālāk kā jau vienmēr rr-silence = 1440.

Tagad ir tas brīdis, kad tu saproti ka tas bija pelnīts un sāksi malt kaut kādu huiņu, ka es tevi katreiz abižoju un celsi augšā vecas lietas. Sēdies!

Hmmmmm,mmmm nezinaaju ka to tagad sauc par spamu,jauki,jauki,triis smaidinjus ierakstiit chataa,nu baigi jau esi izdomaajis. Labaak buutu atdzinis,kas es tevi mazliet izsmeereeju ar awp,un tev nervi neiztureeja,un gribeejaas kko izdariit,kaa jau parasti.

Labi labi mans interneta gejulju draudzinj,tas rr mani nekrata,un tas bans netik(ja tik ljoti gribeetu paluugtu,lai nonjem.)

Saproti bez manis un manu aktivitaati serverii,sorss nomirs :XD2: :XD2: :XD2:

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...