Jump to content
GIGN Forum

Banss


Jolkins25
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Sveiks, mans niks Pablo*[Mutants]! Stāsts ir tāds, ka pirms kāda pusgada dabūju banu, kuram arī nopirku unban. Unban nopirku uz IP talsos, taču Rīgā spēlējot pēc kāda laika R. dēļ kkāda aktīva bana mani atkal nobanoja. Tad visu ar viņu izrunāju un viņš noņēma jo bija kkas sajaukts. Tad kādus 4 mēnešus spēlēju un skat šonedēļ ienāk uuuik un atrod kkādu aktīvu banu. Nesaprotu kas jums tur ir, bet man liekas ka R. mani tur banojot ko nebji izdzēsis. Tagad man sanāk ka ir bani neparko, un pat vairāki aktīvi bani uz mani. Bet bans man ir bijis tikai viens pirms pus gada par 4itošanu, tagad tikai bano dēļ kkādiem aktiviem baniem.

Pēdējo uzlika uuik!

BANA ID: 130206

| ADMINS: uuuik

| NOBANOTAIS NIKS: Pablo*[Mutants]

| NOBANOTAA IP: 77.38.147.142

| IEMESLS: aktiivs

| UZLIKTS: 19.12.2012 0

Ceru ka vari sakartot visu lai mani beidzot liek mierā, savādāk sanāk ka nekad netikšu vairs cs.gign.lv! ;/

Link to comment
Share on other sites

Puisi!

Ja Tu esi pircis unbanu, tad Tev, es pieņemu konsolē būs viss kārtībā, bet arī tā kā Tu šeit arī nekopē ban web, nesaprotu Tu speciāli provacē uz to, un un, man ļoti iepatikās Tavs teksts ''Bet bans man ir bijis tikai viens pirms pus gada par 4itošanu,'' hm, es ļoti atvainojos par spamu, jo neesmu admins tajā serverī, bet tādu puisi par tādu teikumu vien es neatbanotu. Puisīt varbūt šis nav īstais serveris kur Tev izpausties, vai arī atkal centies pirkt unban, un atkal gaidīt adminu kurš Tevi nobano, vissvienkāršākais, beidzt hakot vai ej prom, Tu nedabūsi unban par smieklīgu sūdzību kur teikums ir ka bans ir tikai bijis par chitošanu,

Lab, ko nu es,Es vispār esmu netas kurš var izteikt domas, bet nu zinu ka ir admini kuri ir uz to spējīgi, nu tad lūdzu..

Link to comment
Share on other sites

Puisi!

Ja Tu esi pircis unbanu, tad Tev, es pieņemu konsolē būs viss kārtībā, bet arī tā kā Tu šeit arī nekopē ban web, nesaprotu Tu speciāli provacē uz to, un un, man ļoti iepatikās Tavs teksts ''Bet bans man ir bijis tikai viens pirms pus gada par 4itošanu,'' hm, es ļoti atvainojos par spamu, jo neesmu admins tajā serverī, bet tādu puisi par tādu teikumu vien es neatbanotu. Puisīt varbūt šis nav īstais serveris kur Tev izpausties, vai arī atkal centies pirkt unban, un atkal gaidīt adminu kurš Tevi nobano, vissvienkāršākais, beidzt hakot vai ej prom, Tu nedabūsi unban par smieklīgu sūdzību kur teikums ir ka bans ir tikai bijis par chitošanu,

Lab, ko nu es,Es vispār esmu netas kurš var izteikt domas, bet nu zinu ka ir admini kuri ir uz to spējīgi, nu tad lūdzu..

Tu laikam pretendē uz gada teksta titulu...

Cilvēks čītoja, NOPIRKA UNBANU, čītojis nav un viņu bano par it kā aktīvu banu. Par pablo - Iesaku veidot pašam savu topiku, lai nebūtu citu tēmās jālien.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Tu laikam pretendē uz gada teksta titulu...

Cilvēks čītoja, NOPIRKA UNBANU, čītojis nav un viņu bano par it kā aktīvu banu. Par pablo - Iesaku veidot pašam savu topiku, lai nebūtu citu tēmās jālien.

Unbanu noperkot saprotu ka aktivajos banos vairs neparadas bans.

Ja man nav taisniba, tad atvainojos, par kaveto laiku teksta lasishana

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir aktivi vairaki bani tad nodzēšas tikai tas kuram uzliek neaktīvs, tā kā manā variantā!

Te atkal es Pablo*[Mutants] - Tam aktivajam bana kas bija uzlikts Rīgā(uzlika uuik) ir noņemts aktīvs, taču tagad esmu Talsos un šeit ir vēl bans no Masters Laaciz.. :/ Ja tiks noņemts šis tad būsim visu nokārtojuši..

BANA ID: 129852

| ADMINS: Masters laaciz

| NOBANOTAIS NIKS: Pablo*[Mutants]

| NOBANOTAA IP: 78.84.13.229

| IEMESLS: opaa,banaansaktiivs

| UZLIKTS: 13.12.2012 2

Jā ja tev ir viens aktīvs bans tad noņemās, bet manā gadījumā bija divi jo es spēleju gan rīgā gan Talsos. Tātad nopirku uz Talsu ip unban bet rīgā vēljoprojām bija aktivs bans.. Tā notiek ja maini ip.. :/

Link to comment
Share on other sites

Maarciks paldies! Tikai nezinu kā es varu sazināties ar kādu augstākstāvošu. Un reti kurš grib uzklausīt manu problēmu... :/

Pa PM aizsūti sarkanajiem linku uz šo lapu un gaidi.

EDIT: Tavā vietā to nevēlos darīt, kā arī noņemt pats nevaru.

Edited by Pauly
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...