Jump to content
GIGN Forum

Apdrošināšanas padārdzināšanās pēc saskaņotā?


MašīnZaglis
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Nevajag iegrimt sīkumos un tādos sūdos ,bet lieta tāda ka auto reģistrēts ne uz mani unn nu sanācis kaut ko tur sadarīties ka beigās sastāda to saskaņoto paziņojumu , jautājums ir tāds : Vai pēctam tam cilvēkam uz kuru bija reģistrēts transportlīdzeklis bet kuru vadīja cits cilvēks , vai tas ietekmēs nākošās apdrošināšanas polises cenu? Riska kategorija vai kaut kas tāds sačakarēsies dēļ tā ?

p.s lai nu cik jums mīļa tā draudzene,labāk jau nevajag dot braukt :)

Edited by MašīnZaglis
Link to comment
Share on other sites

manā gadījumā, knapi dabūju 30ls ko policistiem samaksāt sodā, par to, ka neteicu, kas pie stures..

tur bij baigais bingo. izmeklēšana 3 mēnešu garumā. betnu paldies dievam otra puse (vainīgā) prasību tālāk necēla. tā tur ieberziens uz entajām tonām būtu (divas zīmes, luksofors, betona stabi, koks, grāvis izārdīts). ehz, bij jautri.

Link to comment
Share on other sites

zb. Niks nāk no angliskā tulkojuma: Car Jacker , kuru pirmo reizi ieraudzīju @ vG (valhallagamin*) samp serverī pie /joblist

lai vai kā tāpat netiku skaidrs ,kr4:

Auto ir reģistrēts uz cilvēku A. Cilvēks C uztaisa to sadursmi kuras rezultātā saraksta saskaņoto un aizpildot to papīru vadītājs esmu es cilvēks B. Jautājums: Cilvēkam A tagad būs dārgāka Octa? Un runa iet par pašu to riska klasi vai ko tur , nevis z attiecīgo auto

Link to comment
Share on other sites

zb. Niks nāk no angliskā tulkojuma: Car Jacker , kuru pirmo reizi ieraudzīju @ vG (valhallagamin*) samp serverī pie /joblist

lai vai kā tāpat netiku skaidrs ,kr4:

Auto ir reģistrēts uz cilvēku A. Cilvēks C uztaisa to sadursmi kuras rezultātā saraksta saskaņoto un aizpildot to papīru vadītājs esmu es cilvēks B. Jautājums: Cilvēkam A tagad būs dārgāka Octa? Un runa iet par pašu to riska klasi vai ko tur , nevis z attiecīgo auto

cik var teikt, jā būs dārgāk. viņam tagad būs zemāka klase un dārgāka OCTA.

Link to comment
Share on other sites

MašīnZagli paskaties uz to no cita rakursa lai Tev vieglāk saprasti. Pieņemsims cilvēkam A ir uz viņu reģistrētas četras mašīnas ar vienu brauc sieva ar pārējām kaimiņi. Gan sieva, gan kaimiņš gada laikā uztaisa kasjaku (obligāti jābūt vainīgam, vai dalītai vainai) nelaimīgajam cilvēkam A bonus klase nokritīsies un OCTA kļūs dārgāka.

Tavā gadījumā - OCTA kļūs dārgāka, kaut vai pērtiķis pie stūres būtu bijis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...