Jump to content
GIGN Forum

3rd Person


robbins
 Share

Recommended Posts

kas ir 3rd persson?

bez komentiem... iespeejams, ka tas vareetu buut skats no 3. personas, bet iespeejams es kluudos (1. persona esmu es, 2. persona esi tu, bet 3. persona ir koks, maaja, upe...). GTA normaals actions ir, bet veel ir viens taads forsh geims kaa Korsaari. laikam 3. dalja tagad jau ir iznaakusi, esmu speleejis 2. dalu. tu esi kuģa kapteinis un tev jaapilda dažādi uzdevumi, varētu pat teikt misijas. paarbraucienu laikaa pa okeaaniem var sastapties ar piraatiem, gan taadiem kas uzbruuk tev, gan taadiem, kas jau meegina nogremdeet citu kuģi un tad tu vari izlemt, ja tavs kuģons ir ātrs var mēģināt aizbēgt, vari arī izvēlēties cīnīties pret tiem pidiņiem (nereti viņi ir vairāk par vienu, nu tie pirātu kuģi). ja nogremdē pirātus vari savākt visu kas paliek pāri no viņu kuģa. vari mēģināt nobombartēt pirātus vai arī taisīt abordāžu (vai kaa to fiģņu sauc), tad tavējie metās uz pretinieku kuģa un notiem cīņa ar zobeniem, pistolēm, protams tu pats arī cīnies. var braukt uz visādām salām, ložņāt pa kapēnēm utt. nav pārākais action, bet spēlīte ir interesanta smile.gif liekas, ka angliskais nosaukums bija Sea Dogs, moška arī nebija... krieviskais ir Korsāri...

P.S. kādas tur tās prasības es pat nezinu, bet 2. man gāja bez problēmām, mans pc ir diezgan pašvaks...

Link to comment
Share on other sites

indiana jones the emperor's tomb

state of emergency (shitas vareni labs gabals. tikai grafons suudiigs)

crime life gang wars (reali rulz)

metal gear solid 1/2 substance (mega labs. paliks manaa sirdii uz muuzu muziem)

silent hill 2/3/4 (speeleeeju nez kaadas 8h dienaa agraak biggrin.gif )

enclave (ar shito aizraavos pat loti. bija teicama grafika prieksh taa laika)

max payne 1/2 (megahits vienoziiiigi)

legacy of kain

legacy of kain: defiance

The Lord of the Rings : fellowship of the ring (sry par pareizrakstiibu)

The Lord of the rings : the return of the king

Pirates Of Caribian 1/2 (speele apniik tikai tad kad tev ir kaudze zelta un pats labaakis kugis)

enter the matrix

matrix : path of the neo

tomb raider : the angel of darkness

Chaos Legion

x-men 2 : wolverine's revenge

slinkums taalaak rakstiit

manam disku plauktam a.k.a. atvilknei ir ari robezas laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

indiana jones the emperor's tomb

state of emergency (shitas vareni labs gabals. tikai grafons suudiigs)

crime life gang wars (reali rulz)

metal gear solid 1/2 substance (mega labs. paliks manaa sirdii uz muuzu muziem)

silent hill 2/3/4 (speeleeeju nez kaadas 8h dienaa agraak biggrin.gif )

enclave (ar shito aizraavos pat loti. bija teicama grafika prieksh taa laika)

max payne 1/2 (megahits vienoziiiigi)

legacy of kain

legacy of kain: defiance

The Lord of the Rings : fellowship of the ring (sry par pareizrakstiibu)

The Lord of the rings : the return of the king

Pirates Of Caribian 1/2 (speele apniik tikai tad kad tev ir kaudze zelta un pats labaakis kugis)

enter the matrix

matrix : path of the neo

tomb raider : the angel of darkness

Chaos Legion

x-men 2 : wolverine's revenge

slinkums taalaak rakstiit

manam disku plauktam a.k.a. atvilknei ir ari robezas laugh.gif

Tev prasija labu. Ja tā ir tad Oki. Tikai tagad robbinam grūta izēle tongue.gif no tāda saraksta. Un piekrītu slow hands interesants geims tik es no otro daļu esmu spēlējis un ne pirmo neatceros vairs kādu bet sen spēlēju.

Link to comment
Share on other sites

Tev prasija labu. Ja tā ir tad Oki. Tikai tagad robbinam grūta izēle tongue.gif no tāda saraksta. Un piekrītu slow hands interesants geims tik es no otro daļu esmu spēlējis un ne pirmo neatceros vairs kādu bet sen spēlēju.

a man visas patiik es nevaru pateikt kura laba.....

vinsh jau var pa googli padzenaat screenus un izveerteet kura labaaka

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

x-men 2 : wolverine's revenge

shitas vareetu buut kkas kruts smile.gif atceros, ka biju uz x-men ķinītī un man vislabāk patika valvorīns ar saviem asmeņiem rokās smile.gif vēl kruts bija magneto, kad filmas sākumā vēl pusaudzis būdams (laikam viņu izšķīra no vecākiem, moška tas bija kkāda kara laikā) ar savu magnetisko skatienu sāka locīt vārtus pa kuriem aizveda viņa vecākus, iespaidīgs skats. takā x-menus tok noaldē smile.gif

Link to comment
Share on other sites

shitas vareetu buut kkas kruts smile.gif atceros, ka biju uz x-men ķinītī un man vislabāk patika valvorīns ar saviem asmeņiem rokās smile.gif vēl kruts bija magneto, kad filmas sākumā vēl pusaudzis būdams (laikam viņu izšķīra no vecākiem, moška tas bija kkāda kara laikā) ar savu magnetisko skatienu sāka locīt vārtus pa kuriem aizveda viņa vecākus, iespaidīgs skats. takā x-menus tok noaldē smile.gif

nu agraak speleeeju taa nekas likaas.(sry par spam 2x)

P.S. Children Of Bodom rulz 4 ever (saskanaa ar slow hands avataaru un signu)

an piem liekas indiana jones laba. grafons norm. ir prince of perversia laugh.gif

elementi(utt. un taa joprojaam)

bet tomeer vislaabaakaaa ir metal gear solid. tur visaadi lavies lai tevi neierauga.

noteemee uz dzeku un saki hands up(2 dalja)

karoch reali rulz abas MGS daljas

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

aaa, bija veel taada Blood Raven (laikam taa saucaas), ja nemaldos, tad tai spēlītei ir arī 2. daļā iznākusi. nu tur ar tādu sievieti - vampīru vajag slaktēt nacistus (vismaz 1. daļā tā bija). tur var izmantot ieročus un ja nemaldos, tad arī varēja uzlekt cilvēkam un... nu, nē, nejau to, kaut tā sieviete bija tāda diezgan pievilcīga smile.gif es domāju izsūkt asinis, lai atjaunotu health, diezgan ērti ne? smile.gif spēle likās ciešama, nu vari pamēgināt kkādu demo novilkt, moška iepatīkas...

P.S. Children Of Bodom rulz 4 ever (saskanaa ar slow hands avataaru un signu)

sakarā ar darker postu - Oh Yeah! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Blade of Darkness (shitaa labaa)

nu var arii Hitmanus

ja blade of darkness vispaar idiaala. no saakuma katkaadaaa cietuma

atopies..... nesapratu kas tur jaadara atradu ka sienu var izgaazt.

piekaavu guljoshu sarglu ar kreeslu laugh.gif

ja tu panem vairogu tu vari atblokeet sitienus. un kad vairoga izsturiiba beidzas tas saskiist atseviskos koka gabalos. prieksh taa laika shii speele bija vispar extasy.

sasit maala kruuku taa vienmeeriigi saskiist pa maziem gabaliniem katreiz savaadaak(taatad taa ir fizika nevis script) taisi visaadus combo ruboties ar pretinieku

utt. bet es domaaju ka grafika ir daduz novecojusi prieksh muusdienaam......

bet tomeer man patiik

Link to comment
Share on other sites

nav jau nemaz tik novecojusi! bet nu vinja bija super! vieniig gruuta afigenna! vinja jaiet ar strategy guidiem ta nekas nesanaks, bet ta bija 4ista laba!

un nav jau tikai vairogi darker! ir jau 4 chari! iisti pro, ka es ir izgajushi ar visiem 4! katram jau sava specializacija!

Link to comment
Share on other sites

labaakais 3rd person action ko esmu spelejis ir prince of persia warrior within. ja buutu laiks, tagad izietu veelreiz, un iespeejams, kaadu dienu sanaaks to izdariit. grafika baudaama, liimenji maakslinieciski un sarezhgjiiti, ciinjas un panjeemieni vienkaarshi kruti, adrenaliins garanteets lielos daudzumos.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, palīdzējāt.

Ja nemaldos un tā ir tā pati spēle, kuru es domāju, tad ir blood rayne nevis bloodrawen vai kā tur... Hitmani, max peini ir tādi....Protams abi ir daudz spēlēti, bet mani vairāk pievelk tās pusnereālās spēles ar visādiem swordiem, kur var mahāt kombinācijas smile.gif

Par silent hill neesmu neko dzirdējis. Būs jāpaprovē.

EDD prince of persia viennozīmīgi pagaidām ir mans superhīts. Otrā daļa itsevišķi laba. Bija diezgan grūta un mīzīgi bij vietām spēlēt. A trešā daļa jau tāda... Ubisoft paslinkojuši. Pāris dienās varēja iziet.

Link to comment
Share on other sites

mhm, two thrones bija pasūdīga, lai gan vismaz normāls nobeigums storijam bija. bet skriešanu par dark prince, lai nebeigtos smiltis ne tuvu nevar saliidzinaat ar beegshanu no dahakas; taadu spriedzi un besi, kad tevi nosit es nevienaa citaa spele neesmu izjutis (pat ne CS OMGLOL!!!1~!1).

to bloodraynu arii izgaaju, bet nu tas taads... grafika jau tiiri smuka, bet man ir aizdoma ka otraa dalja, kas nesen iznaaca, nebuus tik laba.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...