Jump to content
GIGN Forum

Anonīms pools


0xDEAD BEEF
 Share

10000 vs 1000  

101 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

lielākajai daļai tas nav jautājums, uz kuru var atbildēt jā/nē, its more like this - http://thealterreali...9-07-kinsey.gif

mēs visi savā laikā esam pirtīs redzējuši kā divas meitenes kaislīgi skūpstās, bet es, piemēram, neesmu redzējis kā to darītu 2 čaļi. Un visticamāk, ka tikai tapēc, ka sabiedrība(vīrieši, jo sieviešu viedoklis neko nenozīmē) saka, ka būt gejam sūkā pimpi nahuj, bet 2 meitenes, kuras skūpstās, ir ahujēna kruti.

tā kā jautājumam jābūt būtu nevis vai tu esi vai neesi, bet cik ļoti liels faggots tu esi :)

Edited by beagle
Link to comment
Share on other sites

lielākajai daļai tas nav jautājums, uz kuru var atbildēt jā/nē, its more like this - http://thealterreali...9-07-kinsey.gif

mēs visi savā laikā esam pirtīs redzējuši kā divas meitenes kaislīgi skūpstās, bet es, piemēram, neesmu redzējis kā to darītu 2 čaļi. Un visticamāk, ka tikai tapēc, ka sabiedrība(vīrieši, jo sieviešu viedoklis neko nenozīmē) saka, ka būt gejam sūkā pimpi nahuj, bet 2 meitenes, kuras skūpstās, ir ahujēna kruti.

tā kā jautājumam jābūt būtu nevis vai tu esi vai neesi, bet cik ļoti liels faggots tu esi :)

Un kādi būtu atbilžu varianti?

Link to comment
Share on other sites

protams ka es

Tu esi ļoti ļoti slims :pizdiblee:

Karoč BEEF šeit tu neko īsti nenoskaidrosi, īpaši GIGN forumā, tas vis ir pa tukšo, to es arī gribēju pateikt! Jo domāju vispār, ka geji cs nespēlē, jo viņi domā katru dienu par sūkāšanu un rokas viņiem ir ļengenas, kā bābietim. Tā nu viņš ir!

Link to comment
Share on other sites

Īstā nēsātāja, faak, cik tas episki skan :D

Šī tēma ir ļoti skaisti atrunāta un pārrunāta vienā citā forumā, kur viss nonāk pie viena - lesbietes ir skaisti, geji nav skaisti (tā vien nesaka tās meitenes, kas ir pārliecinātas heteroseksuāles un kurām vīriešu augumi liekas krietni pievilcīgāki par sieviešu augumiem a ļa "pastiprināta interese par pretējo dzimumu"), un līdz ar šo stereotipu daudzi sieviešu dzimtes pārstāvji ir more like "man nav iebildumu gan-gan, bet attiecības gribētu ar vīrieti", kamēr vīriešiem mostly ir iebildumi gan-gan. Līdz ar to 100% homoseksuālu cilvēku procents var būt ne visai liels, biseksuālu gan tāds paliels varētu sakrāties.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...