Jump to content
GIGN Forum

xmap


Recommended Posts

labdien.

nedomaaju kad tik atri naksies rakstit so topiku, bet arvien biezak izjutu vajadzibu pec xmap xnextmap komandas pub serveri.

cilveki arvien biezak kad uzlieku vote, spiez 2(nesaprotu sitos heiterus kas ta dara) un kad uzlikekas kada mape kas nav no popularajam delj vote fail tad nepaiet pat 5 minutes kad serveris ir tuksh,un es no ritiem un velu vakaros daudzreiz nevaru but on uz to bridi kad atkal var uzlikt vote lai censtos uzturt dzivibu.

zinu ka neesmu admins ar ento gadu staazu pubaa, bet so komandu vajag prieks speletaju uzturesanas serveri nevis man pasam lai varetu palielities vai ko , jo man patik visas mapes un labprat speleju tas mapes kuras netiek grieztas visu dienu nonstopa tapat un kad eju gulet(kas pedeja laika ir ap pulkstens 2viem) gandriz vienmer nakama mape ir nepopularaa, tad ari cilveki uzreiz pazud,

p.s garumzimes nav jo vakarvakara parinstaleju pc

Link to comment
Share on other sites

es votes lieku gan beigas gan sakuma un liela dalja speciali baldo pret,unatkal serveris paliek tuksh, un tas ljoti biezi ir velu vakara, gribeju tikai lai serveris ir dzivaks, jo tiko ka admins nav ieksa ta serveris atri ir tuksh,no ritiem pat biezi ir gruti dabut voti normalai mapei jo atkal ir dalja kas spiedis 2 un pectam pashi aizmuk no servera

Link to comment
Share on other sites

jāpiekrīt mārčukam, tā ir ar to voti..

arī es ar to saskaros ik vakaru, bet nu.. kaut kā jau kko sadomāju, izkrīt viens vote, pazūda tauta, pagaidu pāris min, uzmetu nākamo..

Bet nuu par tēmu, kapēc ne?

nav daudz cilvēku ar šādiem flagiem, un tie paši neuzturās serverī daudz..

rec

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...