Jump to content
GIGN Forum

Devil


ExtraOrdinary
 Share

Recommended Posts

Pa ilgiem laikiem aizgaaju kopaa ar sctg uzspeeleet gignaa un apmeeram kartes viduu teicu " ieshu pa apakshu ar awp, kaads naak ar mani ? " Izkikoja.

voice_enable 0 ja kautkas nepatiik - def0ltaa atbilde kad admini pa mic runaa, kaapeec tad deviL buutu kaads sveetais kas var lidinaat aaraa visus kas izmanto mic, ja taada iespeeja ir dota un var atsleegt ja nepatiik.

Sodameeru piemeerojiet peec saviem ieskatiem..

Link to comment
Share on other sites

O! Ka man sakuma besija, ka visi vel nerunaja pa mic tik aizraujoshi, es ar savu niku runaju pa mic un daudzi admini teica aizveries, ja ne ban kick slay u.tml. es teicu vois jebanul 0 uzlieciet un aiziet nedzirdesiet, pret devil man ir 1,935,124 nepatikas, kill him smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif devil smiliez.de_1437.gif

Edited by narkoze
Link to comment
Share on other sites

devils-fui.... sodien slay par to ka izsviedu flash kad vins skreja ieksa to es sapratu.... bet pec tam admin_llama gan neizpratu un ari saukt mani par idiotu nebija godigi http://gign.lv/viewdemo/weekly-0601021727-de_dust2.zip reku demka(nez vai apreizi linku iedevu nemaku to darit)

savu topiku negribeju taisit ja jau viens par devil ir. pec manam domam prieks vienas dienas spelesanas vins ir pietiekami meslus savarijis

Link to comment
Share on other sites

mm, ja jau aprunaajam devil tad man arii ir bijis viens interesants gadiijums ar vinju smile.gif mape : de_cbble, speeleju pa ct devil pa T, noshauju devilu vinjsh pateica kko rupju bet tieshi ko neatceros, tad pateicu vinjam MAT OFF, bet shis man akal kko un tad sekoja gags, uztaisiiju reconnect un nobanoju uz 120 min, domaaju aga tuuliit forumaa buus suudziiba, bet nee laikam "draugs" saprata savu probleemu...

Vispaar diezgan biezhi naakas dzirdeet ka devils baigais razbojniks...

Link to comment
Share on other sites

Tieshi taa, tas pedinjsh mani arii izkikoja tieshi peec tam un sabojaaja jauku vakaru, kuraa SCTG klans gribeeja uzspeeleet kaadu mapiiti kopaa. Paldies tev Devil, es tagad eju tevi nobanot gussa.gif

3) man apnika. ja kaads admins veelreiz kaadu citu adminu nobanos ar iemeslu "savstarpeja dirshanas", tad no ban tiesibam varat (vismaz uz laiku) atvadities.

par teemu: pilniibaa piekriitu allwortham, ja tas ir kkas iis un konkreets pa mikrafonu un noder komandas biedriem, tad tas ir pat ljoti veelams, ka mic tiek izmantots speelee, bet tikliidz tur saakas kkaada sarunas vai pilniigs beztolks, tad admins var tiiri peec saviem ieskatiem riikoties(kikot, gagot, slayot utt)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...