Jump to content
GIGN Forum

Andoīda lago


DoubleT
 Share

Recommended Posts

izdevās. im now on cyanogenmod.

tikai tas vells rāda, ka nevar piekļūt iekšē'jās sdkartes atmiņai :/ kamera un galerija nestrādā.

vēl man jāatklāj kā atgūt kontaktus, kas bija importēti caur skype,twitter,fb utt.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Ar rūtu īpaši neriskē, savu HTC DHD jau pazaudēju, jo sagāja dirsā permisijas (pašam androīdam pazuda jebkādu permisiju pār savu sistēmu).

Neesmu vienīgais, kurš šādā veidā padirš telefonu.. Tas skaitlis liekas ir tuvu 10% no visiem rūtotajiem.

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

Es liku stable build ( neuzticējos nightly ) un pagaidām nekādu problēmu nav.

Dažas lietas ko neesmu varējis atrast ( pagaidām )

1) Kā var zvana melodiju izvēlēties no mūzikas bibliotēkas ( pirms tam uz 2.3.4 varēja )

2) tas pats ar modinātāja un sms meldiņiem

3) Kā var izvēlnē paslēpt/pārkārtot ikonas vai izinstalēt dažas fīčas kas nāk līdzi CM, bet man nav vajadzīgas ( šeit gan derētu droši vien arī ikonu paslēpšana )

bet nu telefons strādā ievērojami ātrāk nekā pirms tam, un tiku vaļā no aplikācijām, kas defaultā bija manā telefonā ( Google branded )

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Ar līkām rokām jebko var nobrickot. Darot visu pēc xda (links augstāk) pamācībām un liekot pārbaudītus ROM telefonu nesajāsi. Beidz biedēt publiku.

Kā jau teicu, man sapisās permisijas, nevis nobrickojās pats telefons. Tas notika apmēram gadu pēc roota, restartējoties telefonam.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...