Jump to content
GIGN Forum

xmap/xnextmap


miikstais1
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Es vēlētos papildināt savu flagu rindu ar "f" jeb xmap/xnextmap flagu. Situācija: serverī ir 3x3 kaut kāds estate, es uzmetu voti uz iceworld'u vai ko citu mazu, lai parādās cilvēki. Cilvēki atnāk, bet visi grib fragot un kad metu vote uz kaut ko lielāku, tad praktiski nekad nesanāk nomainīt mapi, jo visi fragotāji spiež "2". Tikko tas pats kārtējo reizi notika, tikai tagad ir traģiskāka situācija: ienāku serverī, ~5x5 iceworlds, domāju nu būs ok, var kaut ko lielāku uzmest. Lieku vote uz dd2, nesabalso un nextmaps ir fy_pool_day, kur mapes sākumā metu vote uz de_nuke, ko arī nesabalsoja. Protams, ir jau bijis, ka spankijs izglābj no šīs situācijas, nomainot karti ar xmap, retāk redzu pikasomonu serverī. Es saprotu, ka šis flags tiek piešķirts ilggadējiem adminiem, bet nu es arī nekāds jauniņais neesmu war3 serverī...

Paldies par uzmanību un ceru uz atsaucību!

Link to comment
Share on other sites

Atbalstu!

Pat dotajā brīdī 3x3 tiek spēlēts war3 serverī de_train! Tas nav normāli, ka nav iespējams ar vote nomainīt karti un nav normāli tas, ka ir admini, kuriem bieži lūdz lai uzmet vote uz kādu mazāku karti, jeb nomaina, jo kārtējo reizi jāspēlē piemēram prodigy 2x2, bet viņi to nevar! Bet protams arī atrodas kāds līkpirkstis, kurš netrāpa pa "1" jeb hipsters, kurš grib visu, tikai ne to, ko citi, jeb admins piedāvā! Smaga problēma ar tām kartēm lielajām. :(

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, no train 3x3 uz ice ir ok mainīt, bet kur vaina ice 5x5? :) Ja jau spiež tad varbūt arī grib tur fragot :) Kapēc tādi stereotipi ka nedrīkst mazāš mapes spēlēt?

drīkstēt jau drīkst, bet no 5x5+ jau sākas bardaks, manuprāt. es lieku iceworld'us gadījumos, kad vajag cilvēkus dabūt. Mērķi izpildu un gribu uzlikt lielāku karti, bet nevaru to izdarīt...

Link to comment
Share on other sites

Pavisam noteikti ir vajadzīgi vairāk admini ar xmap komandu @ war3!

Brīžiem tiešām saspaida 2 uz vote kaut netīšām mape nenomainas un tauta pazūd!

Vaig darīt visu iesējamo lai pievilinātu cilvēkus!.un ''Mīkstaiis'' būtu viens no labākajiem

kandidātiem šai komandai,viss ko es personīgi veletos redzēt ir lielāku aktivity @ war3!

Rec

usprasta // usp'seeMagic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...