Jump to content
GIGN Forum

Kurš labāks antivirus? II


kept
 Share

Recommended Posts

MAnas māsasbērni, kuri māk tikai youtubē video pārslēgt, māk sainstalēt tādus brīnumus, kurus es meklējot nevarētu atrast, tad nu es brīvi varu apliecināt, ka vīrusus VAR sainstalēt arī ar antivīrusu dajebkādu.

Taisnība. Pa varītēm visur var nospiest, ka atļauj tādai un tādai programmai darboties, bet pēc tam ar antivīrusu, piemēram, šo 360 tāpt var izķert. Es nereklamēju. Man tas nav vajadzīgs. Vairāk tik tas, ka vispār nav vajadzīgs. Ir daudz citas lietas ko darīt, lai nebūtu jāstrādā par sis adminu savam datoram.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju "Baidu". Vienkāršs un pa velti. Pagaidām simpātiskākais starp avastiem u.c manās acīs. Piekrītu nightmarare, ka anti-vīruss nav pat vajadzīgs, bet lai jau ir. Dzīvot jau netraucē.

Arī Baidu izmanto cloud datu bazēs un Avira

arī Made in China

Edited by krkt
Link to comment
Share on other sites

panda šo to ķer, pa lielam kaka

imunet šo to ķer, pa lielam kaka

comodo šo to ķer, pa lielam kaka + ēd resursus

ms essentials šo to ķer, pa lielam kaka ++ēd resursus

nod32 :thumbsup: it īpaši endpoint versija

malwarebytes :thumbsup: vajadzēja pagājušajā gadā pirkt, bija 13ls un lifetime licence, tagad ir ~25eur / gadā

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

Ā priekš kam vispār pirkt antivirusus ja Avasts ir par brīvu, un nekad nav bijušas problēmas, es praktiski vispār savā mūžā 1 reiz laikam dators bija saslimis ar vīrusu. Avast for free, neko neēd, un arī delete automātiski.

Edited by Cumshot
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...