Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums uz ACC


Lily Allen
 Share

Recommended Posts

Labdien, cienījamā administrācija un tās portāla lietotāji.

Vēlejos pieteikties admina statusam Tf2 serveri main.

Vecums:20 (drīz 21)

Nodarbošanās: students + strādāju darbā

Pieredze: 1.css- kopš tas parādijies 2004.gadā līdz 2012.gadam

2.Tf2 - šogad aktīva spēlēšana

Labums: Kontrole serverī no mutes palaidējiem.

Tākā es stradāju, varu arī darba laikā mierīgi sērfot pa forumu.

Centīšos izpalīdzēt pastāvīgiem spēlētājiem serverī, ar uzmācošajiem jauniešiem, kuru balss

griež pa spēlētāju ausīm.

Laiki, kuros spēlēju: grūti precizēt, bet nedēļā sanāk aptuveni 5 dienas uzspēlēt, pa 6-7 h vismaz. Arī ir ilgāk, ka visu dienu nosēžu.

Links ar manu pavadīto laiku gign serveros - http://tinyurl.com/cz5ngo3

Godīgi izcīniju 14.vietu statos.

Niks: Lily Allen

Paldies jau iepriekš administrācijai, par veltīto laiku manam pieteikumam.

Ar cieņu, Lily Allen a.k.a. Aivars

P.S.

Atvainojos, ka šis skaitās mans pirmais raksts. Neņem pretī manu veco profilu gigns.

Bet es esmu plaši pazīstams daudzos portālos un serverī, nēesmu vietējies kaimiņs no sētas mājas.

Pazīstams arī kā Bulifaits,FoXaR (klans)

Piedalijies BSL un CGCL turnīros

Ir bijusi pieredze arī citos Latvijas portālos, kā adminam.

Edited by Lily Allen
Link to comment
Share on other sites

Kur ir admins, kas Tevi iesaka?

Palasot Tavu chat history'u, neliekas, ka Tu varētu būt īstais kandidāts tiesību iegūšanai.

Tavs pieteikums arī izskatās pēc *khem*.

Vispār, nemaz neizskatās, ka Tu būtu lasījis šo topiku.

Tu neesi aktīvs forumā, un šis ir tavs pirmais posts.

Kāds tad tavam vecajam profilam ir niks?

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

Topika forma ir uzrakstīta perfeki.

Vecais niks Bulifaits, es jau minēju iepriekš, kād ir mani vecie nickname.

Starpcitu, man laikam mētājas daži skrīni par tevi, kur tu mani apcel bez pamatojuma.

Banojis, bez iemesla, minot kaut kādus murgus.

Ceru, ka spriedīs arī citi admini. ( nav jau pirmā reize, ka viens admins ir pret )

Edited by Lily Allen
Link to comment
Share on other sites

TFam jauni admini ir tik pat vajadzīgi kā Natijs serverī, just saying. Ņemot vērā janča ielikto linku ar tavu skaisto čatu, pietika tikai ar pirmo lapu, lai saprastu, ka tu esi vēl savos 20 gados pārāk nenobriedis, lai spētu kaut cik jēdzīgi komunicēt ar servera iedzīvotājiem, kur nu vēl "Kontrole serverī no mutes palaidējiem." tik tiešām es no tevis nesaskatu.

Nav neviena admina ieteikuma, tevis minēto niku forumā neatradu, arī saitā nē, pats arī tādu niku neatceros redzam, tāpēc loģiski spriežot - šis ir tavs pirmais posts un jau pieteikums uz aksesu.

Nē.

Link to comment
Share on other sites

Čats laikam man tāds, tāpēc, ka širmitis no ilgas spēlēšanas jau vērās ciet.

Paši skataties, kā gribat, jēdzīgam spēlētajam neiedod ACC

Bet paši tur nemaz nesēžat un pusserveris čikst, par nekārtībām.

Lai gan nebrīnos, ka sēž kaut kādi ārzemju snobi, kuri neko nemāk

Tādejādi zaudējat labos speletajus, kuri iet uz jūsu konkurentu saitiem

Spriežat paši.... Good luck

Link to comment
Share on other sites

Ja širmis veras ciet, tad tā ir pirmā pazīme, ka jābeidz spēlēt. Un kārtējo reizi neredzu, kādas tiesības tu prasi, tāpēc man pašam būs jāzīlē, un ilgi domājot (labi nebija ilgi) izzīlēju, lai labāk serverī ir haoss, nekā tāds kā tu mēģina parādīt "labo" piemēru. Kā jau minēja, nav admina, kas tevi ieteiktu, nemaz nezinu, vai abonē niku (neesmu no tiem, kas to var pārbaudīt ;[ ).

Un jā, ja būtu lasījis topika izveidošanas paraugu - NEATBILDI UZ KATRU POSTU, NEATBILDI UZ KATRU POSTU, NEATBILDI UZ KATRU POSTU, NEATBILDI UZ KATRU POSTU, NEATBILDI UZ KATRU POSTU, NEATBILDI UZ KATRU POSTU!!!!!!!!!!!!!!!!

Lūk, ja tev darbā ir daudz brīvā laika, tad iepazīsties ar GIGN publiku un parādi sevi (vēlams no labākās puses, bet nu var gadīties visādi) un TAD varbūt, tikai varbūt, būs iespējams tikt pie tiesībām. (jo es esmu pret (esam jau trīs pret)).

Ja no rīta (yo, ir jau rīts, pareizāk sakot, jāiet grīdas lakot - karoč, kad pamodīšos), neviens nebūs neko jaunu ierakstījis (patiesībā vienīgais, kas tevi varētu glābt, ir kaudze argumentētu iemeslu, kāpēc esi labāks par citiem serverī), uzskatīšu, ka tiesa ir bijusi taisnīga un topiku aizvēršu ciet.

NEATBILDI UZ MANU POSTU!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...