Jump to content
GIGN Forum

Nokijas Lumijas 800 firmware apdeits


allworth
 Share

Recommended Posts

Šodien pieslēdzos pie datora ar vadu un par pārsteigumu sev konstatēju, ka pieejams apdeits ar koudneimu 1750.0805.8773.12220. Pēc apdeita novērsts viens no lielākajiem Lumijas trūkumiem, kuru jau arī te forumā redzēju daudzus pieminam - ieviests "Internet Sharing", kā arī kaitinošais signāla klusas-neskanēšanas-jau-uzreiz gļuks. Lumijisti sapratīs. :)

Tā kā te manīju vairākus Lumiju lietotājus, painformēju, ja kāds nav pamanījis apdeita pieejamību vai arī nav izlecis apdeita paziņojums telefonā.

Tipa changelog šeit:

http://www.nokia.com/lv-lv/atbalsts/izstradajums/lumia800/

Link to comment
Share on other sites

Es to apdeitu saņēmu jau pirms 3 nedēļām! ;)

Lūmijas apdeito ne-uz-reizu, ar ideju, ka ja apdeitā rodas problēmas (ķipa kaut kāds mega gļuks), tad lai nav visas olas vienā groziņā.

Internet sharing pat vienreiz izmantoju! Par zvana skaļumu - točna - nebiju piefiksejis, bet nu ir labāk. Vēl bija dažas spēles, kurās skaņa jocīgi uzvedās, bet nezinu, vai tas ir safikosts.

Allworth - negribi, es tev par 10Ls atbloķēšu lūmiju! ;)

Beefs

Edit: Vispār daudz cilvēkiem pēdējajā laikā redzu lūmijas. IMHO tas ir stilīgāk, kā staigāt ar iphone, kas.. hemmm.. bija stilīgi pirms 2viem gadiem?! :D

Edited by 0xDEAD BEEF
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es laikam vienīgais tāds apdalīts ar to apdeitu biju, jo arī asiņu kungs teica, ka apdeitojies pirms dažām dienām.

Kaut kur forumā manīju, ka tu par 20 Ls piedāvāji atbloķēt Lumiju. Izskatās, ka man pienākas atlaides vai arī kāds bija izpelnījies tīņa uzcenojumu. :)

Ko tā atbloķēšana dot? Es īsti neizjūtu, ka man kaut kas būtu nobloķēts.

Link to comment
Share on other sites

hmm es pirms pāris dienām Nokia Latvia fb lapā pamanīju ka būs updeits... sapriecājos skrēju spraust pie datora klāt un skatīties kas nu būs... bet še tev updeita nav :(

12220 updeitu saņēmu jau 11. jūlijā.

un jap arī biju manījis to skaņas lekšanu... ļoti nepatīkami ja staigāja ar austiņām bet nu salīdzinoši maz tas bija jāpiecieš...

Man šķiet ka ašais updeits saistīts ar to ka tel ņemts internetveikalā kurš to ņēmis no Polijas.

Link to comment
Share on other sites

Pie tāš pašas Lumijas iepostošu..

Vai ir kāds veids, lai piemēram rediģētu vārdu rakstot?

Jo, ja es piemēram pa vidu ielaižu kādu kļūdu , viņš nepieļauj atgriezties līz vārda vidum un palabot vardu..

piemēram..

vaartds .. es nevaru ar kursoru pabraukt atpakaļ, lai nodzēstu T burtu, bet gan jāizdzēš viss vārds, vai arī jādzēš no beigām aārā..

+ vissliktāk ir gadījumā, kad uzrakstās divi vārdi kopā un vajadzīga atstarpe starpāa..

mansvards ... tad arīnav iespējams, tikt pa vidu un izdzēst vāŗdu..

Vai ir kādi ieteikumi? Vai ir kāds haks šajā lietā?

Nokia Lumia 800

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...