Jump to content
GIGN Forum

Pavēste no policijas


joks
 Share

Recommended Posts

Reāli es padomāju,ka ja tādus topicus sāktu vērt šeit vaļā pa ļaunu jau nenāktu un arī tapēc,ka vieta kur atrodas daudz gudru cilvēku asocicējas man tieši ar gign'u ;D

Paudies par atbildēm,izštukoju,ka jānoķer kādu dienu pastniece korpusa un jāapmainas ar nummuriņiem,lai ziņo,kad kautkas būs pastā priekš manis..

P.S.

Man ir 17,gāju uz skolu no rīta,cauri pamatskolai (pa īsāko) un ceļinieki stāvēja uz ielas,sākumā vienkārši jautāja vai zinot kur atrodos-tiri piri,un tad jau izdomāja arī uzprasīt par gadiņiem.Reāli grēkāzis man vienmēr ir bijis uz kuru uzvelt vainu (pilngadīgs),bet aizmirsās personas kods un negribejās sākt dirst..Kas bijis,bijis..3gadus jau kurīju,bet šī ir pirmā reize,kā arī sen4i neko nezin par to,tapēc negribās lai arī šoreiz uzzin lai neviltos..

Edited by joks
Link to comment
Share on other sites

pasaki senčiem , ka pamēģināji pirmo reizi uzpīpēt un ka ievilki tik vienu dūmu :rofl:

"Un tapēc paņēmu no paša rīta smēķi un tā pavisam "čiliņā" gāju ar smēķi rokās uz skolu izmēģinādams " LABSSSS :D

Edited by joks
Link to comment
Share on other sites

"Un tapēc paņēmu no paša rīta smēķi un tā pavisam "čiliņā" gāju ar smēķi rokās uz skolu izmēģinādams " LABSSSS :D

Katrā ziņā, tā tev būs mācība un sūdi gadās. :)

Bet vienalga, labāk teikt uzreiz kamēr nav par vēlu. Jo ja vēlāk teiksi tad dabūsi no senčiem ne tikai par smēķēšanu, bet arī par to, ka turēji to noslēpumā. :D

Edited by Slinkjis
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

nu kā, rakstot protokolu, ja uzreiz neiebaksta sodu, tev tiek ierakstīts datums un laiks, kurā tev ir jāierodas attiecīgajā iecirknī uz lietas izskatīšanu. tu, protams, vari neierasties un sūds tiks izskatīts bez tevīm. te ir tas āķis - ja mentu tantēm nav meņkas, ja tev pirms tam nav bijusi saskāršanās ar policiju, tad lieta tiek izskatīta tev par labu - nekādu sodu neuzliek.

ja uzliek, tad arī tev uz pastu nāks aploksne ar sūdu, ka tev ir jāmaksā tik un tik naudas par to un to.

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarigs no ta, kads papirs naks! Pavestes nak uz tiesu, respektivi nak ierakstita vestule, kas atrodas pasta, bet uz majam atnak tikai maza lapina ar kuru tev jadodas uz pastu, lai sanemtu savu vestuli!

Ja protokols, tad atnaks viss protokols!

Ja jaierodas policija, tad atnaks vestules forma! Ja gribi vairak zinat, vari uzrakstit man privati!

Link to comment
Share on other sites

ja uzliek, tad arī tev uz pastu nāks aploksne ar sūdu, ka tev ir jāmaksā tik un tik naudas par to un to.

Nenāks nekāds pasts. Tas, cik jāmaksā un par ko, tiks iedots uz vietas.

+ tajā tiesas izskatīšanā viņi skatās vecāku ienākumus. Ja vecāki labi pelna, tad diez gan droši vari rēķināties, ka sods būs.

Link to comment
Share on other sites

Ups, dēļ šī topica atcerējos par savu sarkano gaismiņu - 5 ls ! Tas bija drēgnainā un nedaudz piesārņotā februāra vakarā ! Kas notiek , uzaugs tur kaut kas, pazusts tā vnk nepazudīs vai ne? kādām ir līdzīga pieredze ? Itka ļoti nenozīmigs, bet tomēr + kvīti pazaudēju !

Link to comment
Share on other sites

Nevajdzeja izpaust savu isto vardu. Vajdzeja pateikt kada zinama vardu uzvardu un PK, ja zini :).

Parakstu arī gadījumā nevajag? Man arī bija tā, ka viens "draugs" ceļu policistam nosauca manus datus, bet paraksts cits. Man atnāca sods, redzēju mašīnas nr, no kura ir sods, sazvanīju "draugu", prasīju kas par lietu, tas izlikās, ka neko nezina, nu ok, ja nezina, tad es dodos noskaidrot uz policiju kas un kā. Salīdzināja parakstus... Beidzās ar to, ka "draugs" dabūja maksāt savu sodu+bonusa sodu, par citas personības nosaukšanu (vai kaut kā tā). True story.

Link to comment
Share on other sites

Es domaju ka tavi vecaki tapat gan jau zin,un vispar ko uztraukties. Ta tak nav nekada problema. nejau tu visu dziivi tadus sikumus no vecakiem sleepsi.

Smēķēšana ir problēma, īpaši jau nepilngadīgo vidū, bet tas nemaina faktu, ka to slēpt ir stulbi..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...