Jump to content
GIGN Forum

Admins labākais


DealOrNoDeal
 Share

Recommended Posts

Vakar Dustbowlā viens admins ar savu draugu ļoti izcelās ar valodu un gudrībām. Ļaušu minēt kurš admins :)

Teksti no konsules. Dibens - admins, rrr viņa mazais draugs.

Dekāns Krāns. : nu nezināja, kāda startpība.

thomas crown.exe mix??? : kas bija?

rrr : ekselenti

rrr : ko tu tur dirs pidar

rrr : slimais lohs

(...)

matainais : un, protams, votes izveele ar lieliska

matainais : tagad ir daudz jautrāk

A$AP KING : natijs jau vienmer ar augstu iq izceelies

rrr : tava seja gan nav lieliska pidar

opTim : wow...

rrr : tipa tev iq nav zem 100 :D:D:D:D

Dekāns Krāns. : bljeg beidz vienreiz dirst.

dibens : vo vo

A$AP KING : man negatīvs :(

thomas crown.exe mix??? : labs comeback :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

rrr : ized dirsu pidar

Dekāns Krāns. : ahūns vecis esi?

rrr : ja esmu

dibens : rrr taisniba

opTim : :DD vaine

Dekāns Krāns. : bļe skrienu.

dibens : REALI TU ESI NULLE

dibens : REALI EJ DIRST

rrr : nahuj tev jaskrien dirsa est?

opTim : oh shit

dibens : REALI KURU PISH

rrr : aizej mammai dibena ielien

dibens : REALI SUDI PARIKA IISTI

matainais : vienkārši atdzīsti, ka notizlojies

Dekāns Krāns. : aizpis muti.

CeleronS connected from United Kingdom

CeleronS connected

Bacard : nerunā ar viņiem natij :D

rrr : aizpis mammai dibenu

thomas crown.exe mix??? : labi screeni

Dekāns Krāns. : pisies.

(...)

dibens : EJ DIBENAA

(...)

Bacard : patīkami

rrr : ka ir mammitei laizit dirsu?

Dekāns Krāns. : jā, es arī gibētu zināt.

Dekāns Krāns. : o.

(..)

A$AP KING : tavai jau diezgan ok

(...)

rrr : tu manai mammai kaku ed?

rrr : :D:D:D:D

SM] PLAYER: Gagged A$AP KING.

(..)

[sM] PLAYER: Gagged Dekāns Krāns..

rrr : kas ir pidari

(...)

rrr : gagins?

matainais : davaj visus

Tas laikam galvenais, kas bija. Skrīni arī ir. Varu jau vēl iemest, kur rrr man draud ar banu, bet tas ir maznozīmīgi. Ceru, ka kaut kas tiks darīts lietas labā.

EDIT: Lai izprastu, kas te notiek, kings šas izstāstīs, kas notika pirms dusta. Ja kāds vēl vēlas padalīties ar info, droši.

EDIT: ja vajag skrīnus, varat droši prasīt.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

cepī jau ka natijs kādas 3 reizes krašo serveri ar vienu un to pašu paņēmienu (hz vai tas ir speciāli, bet atkārtojas), metot voti. kad viņam kaut ko pasaka, kas tālāk notiek varat redzēt biki augstāk. tā jau būtu vienalga, bet necepī tā attieksme pret normāliem spēlētājiem, kas diezgan krasi atšķirās no attieksmes pret viņa čomiņu, kam nekas neliedza kādas 20-30 min visus saukt par urodiem un tādā garā.

zaebis admin

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

A nav ko kasīties. Un kings neko nepastāstīs, jo viņš ir, piedodiet - atsaldēts.

edit: oo, tu gan māki izteikties, rhrd. Tu pat jēziņ nespēj kārtīgi savu niku uzrakstīt, nemaz nerunājot par tavām prasmēm rakstīt. Es saprotu, ka šī nav īstā vieta, kur apsmiet atpalikušos, bet nenoturējos. Vairs tā nedarīšu.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Nu, man neizskatās, ka arī jūs pārējie tur bijāt maigi un pūkaini, grūti starp tiem mātesvārdiem kaut ko latviski arī izlasīt.

Bet par Natiju varat droši nesūdzēties, šī nav pirmā (un gan jau ka arī nebūs pēdējā) reize, kad viņš ir izcēlies ar savu humoru un inteliģenci, līdz šim nekādas represijas pret viņu nav bijušas, un 100%, ka nebūs.

Par vote - pirmkārt, nedaudz skādīgi, ka jau labu laiku nestrādā ne nominate, ne rtv, nekādas citas vote funkcijas un nekas nav salabots :( Man personīgi nav nekādu iebildumu pret esoši map cycle, bet laikam jau tiem, kas vēlas spēlēt nodrillētās mapes, vienmēr ir jāuzmet vote, kas stabili uzkārs serveri.

Edited by procrastinator
Link to comment
Share on other sites

Lasot visu vienkārši vārtos pa zemi :DDDD

Runājot par serveri, pēdējā laikā tur nenormāli sprāgst vaļā lamuvārdi (nesaku, ka no manīm arī ;D)

Vislielākās mutes ir vienmēr KING`am (intelim etc.), par jebko atradīs kam uzdi*st un dirs*s kamēr, tas izies no servera :D

UN jā safixojiet, lai votē nenokrašojas serveris. Bet no otras puses, nav nemaz tik vajadzīga vote, jo mapes iet randomā un ir labi kā ir Paldies.

Edited by hariits
Link to comment
Share on other sites

Natiju pazīstu reālajā pasaulē. ( lielos ) Jā jā, tajā pašā, kurā tu neesi bijis pēdējos 5 gadus. Un es tā pa lielam nemaz viņu neaizstāvu - biju klāt situācijā un uzskatu, ka nav vērts taisīt traci par to. Un un, es esmu higiēnisks - ziepītes lietoju. Ja tas, ko maina, tad parasti "Stenders" veikalā pērku.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Lasot visu vienkārši vārtos pa zemi :DDDD

Runājot par serveri, pēdējā laikā tur nenormāli sprāgst vaļā lamuvārdi (nesaku, ka no manīm arī ;D)

Vislielākās mutes ir vienmēr KING`am (intelim etc.), par jebko atradīs kam uzdi*st un dirs*s kamēr, tas izies no servera :D

UN jā safixojiet, lai votē nenokrašojas serveris. Bet no otras puses, nav nemaz tik vajadzīga vote, jo mapes iet randomā un ir labi kā ir Paldies.

Lol? es nekad nevienam nepiesiešos vienkārši tāpat, ja es arī kādam kaut ko pasaku, tad viņš to pats ir pelnījis, demonstrējot savas lieliskās IQ spējas.

Dirsīšu kamēr izies no servera? Pats saproti ko muldi? :D

Link to comment
Share on other sites

nee tu esi daunis, par to ir sudziba. pietiekosi skaidri pateicu?

Foršas sūdzības jūs rakstat, kura jau? varbūt atpišaties, paldies. Tu dalbajob, es tevi banošu,kikošu,gagošu kamēr varu par tavu debīlismu. Es nevienam neesmu dirsis, tas ka runāju sūdu - tā ir (KO NU?), bet konkrēti parādiet kādu, ar kuru man bijusi rupju vārdu apmaiņa, dauni. Tas, kad rrr netika nogagots tev sirsniņā grauž? nomirsti.

Skatos, ka sāk ierasties visi servera dauņi, kuri parasti tiek drāzti ārā un sāk raudāt, bet tagad taču ir iespēja paspīdēt.

Edited by Natijs
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Es kā izdrāšanā pieredzējis servera daunis vēlos ierosināt kādu cilvēku slēgt šo ļoti saturīgo diskusiju. Man ir aizdomas, ka citādi šajā diskusijas procesā tiks atklāta dzīves jēga, izgudrots teleports vai atrisinātas kādas gadsimtiem neskartas matemātiskas problēmas, un neviens nebūtu spējīgs paciest šādas drastiskas sekas.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...