Jump to content
GIGN Forum

Lādējas ilgi!


Little
 Share

Recommended Posts

Sveiki, es griežos pie jums pēc palīdzības! Man Tf2 lādējas ilgi kamēr ieiet spēle (Apmēram 10 min) un kād mapi lādē (apmēram 2 min) un kad spiežu quit pogu (apmēram 1-2 min)

Dators ir pietiekami labā stāvoklī, lai nebremzētu un internets ir ar labu ātrumu!

Link to comment
Share on other sites

Man ar vajag līdzīgu palīdzību. Nu, man ieiet serverī samērā ātri, kad mainās mape, tad esmu viens no pirmajiem iekšā. Bet man ir problēma ar iziešanu no servera. Kā uzspiežu Disconnect tā dators uzkarasun kādu laiciņu, iestrēgst. Agrāk viss bija normāli, tik tagad pēdējo 2 nedēļu laikā tā. Kāds zin kas par problēmu? Mazlietiņ kretinē.

Link to comment
Share on other sites

Nu šaubos vai tas ir update, tas vairāk ir paša servera konfigurācijas vaina ...

Man ir tieši tā pat, kad eju iekš gign servera, aptuveni 2 min iestrēkst uz "Parsing Game info", tad atkal turpinās līdz iestrēkst uz dažām sekundēm (~30 sek) uz "Sending Client info" pēdējās svītras. Kad vēlos atslēgties vai iet uz citu serveri, uzreiz lag, iesprūst uz 2 min, līdz atjaunojas un tas ir TIKAI GIGN serverī. Citos serveros hop dažās sekundēs ieiet serverī un bez nekādām problēmām uzreiz var nomainīt serveri ... tieši tāpat ir uz kartes maiņu, ka "Serveris is changing map ..." lādējas ilgi un tad atkal tas viss augstāk rakstītais process.

Tā kā GIGN serveru tehniķiem ir jāapskatās un jāsalabo serveris.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu šaubos vai tas ir update, tas vairāk ir paša servera konfigurācijas vaina ...

Man ir tieši tā pat, kad eju iekš gign servera, aptuveni 2 min iestrēkst uz "Parsing Game info", tad atkal turpinās līdz iestrēkst uz dažām sekundēm (~30 sek) uz "Sending Client info" pēdējās svītras. Kad vēlos atslēgties vai iet uz citu serveri, uzreiz lag, iesprūst uz 2 min, līdz atjaunojas un tas ir TIKAI GIGN serverī. Citos serveros hop dažās sekundēs ieiet serverī un bez nekādām problēmām uzreiz var nomainīt serveri ... tieši tāpat ir uz kartes maiņu, ka "Serveris is changing map ..." lādējas ilgi un tad atkal tas viss augstāk rakstītais process.

Tā kā GIGN serveru tehniķiem ir jāapskatās un jāsalabo serveris.

Tas ko tu tur tagad uzrakstiji ir varbūt TEV un tikai vienīgi TEV ši problēma jau sen visiem ir zināma un tā ir Update vaina.

P.S tu tiko reali noliki gign serveru kasti :D

Link to comment
Share on other sites

Tas ko tu tur tagad uzrakstiji ir varbūt TEV un tikai vienīgi TEV ši problēma jau sen visiem ir zināma un tā ir Update vaina.

P.S tu tiko reali noliki gign serveru kasti :D

Tici man, tā varbūt nav MAN, un vienīgi MAN , tā nav update vaina, bet servera ... un man tak po ko es nolieku, saku kā ir.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...