Jump to content
GIGN Forum

Pelni Ar SMS credit?


abcdefuck
 Share

Recommended Posts

Ir veel kaads, kas nodarbojas ar sho?

https://www.smscredi...AodzEwAPw#bonus

Princips vienkaarsh: draugs , kursh jau ir regjistrejies tevi uzaicina. Tu regjistreejies, regjistrejoties tev ir jaasamaksaa 1 santiims. Tad tu panjems pirmo krediitu, piemeeram, 5ls. Kad esi sanjeemis krediitu vinju uzreiz atdod atpakalj. Neko nesanaak sameksaat, jo pirmais ir bezprocentu krediits. Peectam, tavs draugs, kursh tevi ir uzaicinaajis, par to, ka tu regjistreejies un lieto Smscredit pakalpojumus, dabuu 10ls savaa kontaa.

Tas tieshaam straadaa, un pats jau dazhaas dienaas esmu diezgan normalu summu dabuujis.

ir veel kaads, kas to dara?

Link to comment
Share on other sites

crediton var aizņemties 100Ls un jāatdod 95Ls. Pats šito pamēģināju. Vienreizējie 5Ls! :)

Beefs

Gadījumā, ja aizdevuma atmaksa tiek kavēta, stājas spēkā standarta nosacījumi;

Atdodot aizdevumu ātrāk par 2 nedēļām no kredīta saņemšanas datuma, stājas spēkā standarta nosacījumi.

Tad sanaak, kaa jatdod ir tieshi peec 2vaam nedeeljaam, tieshi tajaa dienaa, kad paiet divas nedeeljas?

Link to comment
Share on other sites

Blā es tagad sāku nožēlot savus vieglos 5Ls, jo tagad no epastiem un smsiem ar super piedāvājumiem ne-atkauties. Da lol! Nafig man rakstīt īsziņu par ātro kredītu? Ja man vajadzētu piķi, tad es to meklētu, bet ne jau ņemtu ātro kredītu aiz neko darīt.. :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 years later...
  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...