Jump to content
GIGN Forum

Kulakovs


Kulakovs
 Share

Recommended Posts

Labdiem gign'iešiem.

Nāku uz GIGN forumu nejau lai tikai palūgtu Jums tiesības uz GIGN TF2 MAIN serveri, bet arī lai parunātu par un ap TF2 un CS, jo spēlēju arī pa retam CS.

Vēlos Jums lūgt tikai dažas komandas, t.i changelevel, gag, kick - varu paskaidrot kāpēc tieši šīs.

changelevel, jo serverī uzturās tā saucamie noob'i kuriem nepatīk spēlēt pret tā saucamajiem pro, jo bieži tiek iespiesti bāzē un netiek laukā, tad tie lieto komandu scramble kura samet random spēlētājus un izmaina komandu sastāvus, tas nepatīk ne vien man, bet procentuāli sakot 80% no gign spēlētājem. Un pēc scramble cik esmu sapratis kartes spēlēšanas laiks sākas no sākuma.

gag lai aizbāstu muti tiem spēlētājime kuri spamo pa mikrafonu visdažādākās dziesmas un runā beztēmā, runā par tēmu kura neattiecas ne uz TF2 ne uz tā teikt misiju kura jāpilda.

kick lai izmestu tos spēlētājus kuri savu termiņu ir nosēdējuši ar aizbāstu muti, un kad termiņš paiet atkal sākas vecā dziesma, runā beztēmā un spamo mūziku caur mikrafonu.

Un tagad pievēršamies pie nopietnākām lietām.

Neliela informācija par mani.

  1. Vecums; 17 gadi
  2. Nodarbošanās; Mācos/ Strādāju
  3. Pieredze CS/CSS/TF2; Samērā liela, savulaik adminēju iekš spēļupasaules main servera, bet ja runa iet par TF2 tad šo spēli spēlēju 2-3 gadus.
  4. Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?; Nemāku tā pat pateikt, varētu būt tāds, ka gign serverī nebūs tādi kuri scramblo un neļauj katrei mainīties, un nebūs tādu nīdēju kuri visu laiku spamo pa mikrafonu, kuri lamājas.
  5. Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; No rīta kādas 2 stundas, pa dienu kādu stundu droši un vakarā kādas 3 stundas.
  6. Linki uz spēlētaju statos; http://stats.gign.lv...fo&player=15427 P.S stundu nepieciešamo nav, bet pavisam droši varu teikt, būs vairāk nekā nepieciešams.

OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī.; Uz doto brīdi nav, jo nav kredīta, rīt iegādāšos kredītu un pasūtīšu.

P.S.S Adminu kuri mani varētu rekomendēt nav, jo nēesmu sastapis GIGN serverī pagaidām vēl nevienu.

Paldies, ka veltiji laiku lasot un varbūt pat izsakot savu viedokli.

Droši izsakaties, ņemšu vērā un centīšos to realizēt.

Ar cieņu Andrew 'Kulakovs' Ž.

Edit : Ļoti atvainojos par virsrakstu Kulakovs, sanāca tā, ka rakstiju virstrakstu un nejauši piespiedu ENTER kā rezūltātā izveidojās topiks...

Edited by Kulakovs
Link to comment
Share on other sites

Joptvai, izskatās, ka te katrs jaunais gurķis, kuram nav slinkums prasa acc.

TF2 jau nenormālais bardaks, ka vajag 75 adminus? Votescramble vajag vispār noņemt no servera, nevis aizbildināties ar changelevel, kuru Tev tāpat neviens nedos. Jebkuru spēlētāju var aizvērt ar komandas MUTE palīdzību, bet, ja nu Tevi aizksar un/vai traucē koncentrēties čats, tad man Tevis žēl (īstenībā nav, meloju). Ja jau vari iztikt bez pirmajām divām komandām, tad arī iztiksi bez trešās prasītās.

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, ka atbildu uz swallow postu..

Klausies, Jā, esmu pēc tava teiktā jaunais gurķis, bet pats arī reiz biji pilnīgi tādā pašā situācijā kā es, vai arī uzreiz biji pro jo kabinātājs @ gign?

Par bardaku serverī, vienu adminu esmu sastapis serverī, bet laikam kad scramblo teamus tad laikam adminu nav un vakar vakarā atkal bija tādas kartes kur bija scrambles un katre ilga negribas samelot, bet stundu čist....

Kāpēc man jālieto kaut kas, ja vien var to čali aizvērt un viss un atvieglot visiem spēlēšanu, un 100 banāni zinu, ka lielākā daļa TF2 spēlētāju nezin kā uzlikt MUTE, nu vismaz no latviešiem, tagad neiet runa par drotiem...

Edited by Kulakovs
Link to comment
Share on other sites

Personīgi es uzskatu, ka TF2 ac vispār ir diezgan nevajadzīgs. Pāris reizes tikai esmu izmantojis savas tiesības un tās pašas ir uz Voti.

Ja tu esi tas pats Čaks Kulakovs, tad es Tev dodu rec uz kick, votemap, gag/mute. Changelelvel točna Tev nevajag. Rec no manis tikai tādā gadījumā ja tu esi čaks kulakovs, jo spēlēts ar tevi ir un problēmu nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

lai biezak spele sastaps ari adminus :D

Sāksim piesieties, Okay..

Spēlēju es daudz par daudz bieži, no rītiem pa dienu, vakarā, protams, nejau nonstopā no rīta līdz vakaram, bet tā samērā labi.

+ jancis vai kā tur viņu sauc vienkārši ir iepostojis " :D " Tas ir normāli, tas manuprāt nav normāli vēl pie tam sadaļā kur jautā pēc acc.

Link to comment
Share on other sites

Sāksim piesieties, Okay..

Spēlēju es daudz par daudz bieži, no rītiem pa dienu, vakarā, protams, nejau nonstopā no rīta līdz vakaram, bet tā samērā labi.

+ jancis vai kā tur viņu sauc vienkārši ir iepostojis " :D " Tas ir normāli, tas manuprāt nav normāli vēl pie tam sadaļā kur jautā pēc acc.

:D

nēlol

Edited by Natijs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...