Jump to content
GIGN Forum

Xvotemap War3


Recommended Posts

Sveiki!

Vēlos palūgt "xvotemap" komandu.

Biezi vien nakas sedet pie datora loti velas stundas.. ( darbs tads). Un labrat pa to laiku uzspeletu cs,bet ir tada problema ka servers ir tukš,jo neviens nevelas spelet ar mazu cilveku skaitu uz lielam mapem. Nakts vidu nav jau ari ko pasaukt lai nomaina to mapi uz mazaku tapec ari neviens nespele nakts stundas..

http://stats.gign.lv/war3ps/player.php?id=2040

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es gan dodu REC, jo votemap ir nepieciešams. Viņš arī bieži ir onlainā.

Nekādus sūdus nav sataisījis, atsaucīgs spēlētājs/admins....

Tikai vienīgais, bet tas gan visiem jaunajiem adminiem - kad esmu serverī Jūs visi gaidat uz mani vai kādu veco adminu - droši izmantojat arī spec iespējas un paķeriet aktīvāk čīterīšus, tāpat arī atgādinājumi par misiju un slap/slay komandas.

Esiet mazliet aktīvāki adminējot, tas nekas, ka kāds apvainosies - tomēr kārtībai ir jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Es tā skatos, ka visiem visu vajag un uzreiz! :D Savā laikā te par vienu ban komandu nācās lūgties un spēlēt 24/7 vismaz 2-3 mēnešus no vietas. Par tādām komandām kā xm vispār bija aizmirst. Un man savā laikā vidēji dienā bija 15-30 bani. Protams prieks, ka ir daudz jaunu aktīvu biedru, bet tas nenozīmē, ka visi jaunie randomā viens otram dod rec un viņiem vajag dot visu, ko viņi prasa.

Pa lielam pikaso jau savu domu izteica un cik zinu vēl nav mests nost un war3 adminēšanas, tad lai jau tiek, bet iesaku padomāt, ka nevajag visiem samest xvotemap un xm, xb. Sūdzību sadaļā jau tā ir daudz pārpratumu un gay banu.

Link to comment
Share on other sites

Es tā skatos, ka visiem visu vajag un uzreiz! :D Savā laikā te par vienu ban komandu nācās lūgties un spēlēt 24/7 vismaz 2-3 mēnešus no vietas. Par tādām komandām kā xm vispār bija aizmirst. Un man savā laikā vidēji dienā bija 15-30 bani. Protams prieks, ka ir daudz jaunu aktīvu biedru, bet tas nenozīmē, ka visi jaunie randomā viens otram dod rec un viņiem vajag dot visu, ko viņi prasa.

Pa lielam pikaso jau savu domu izteica un cik zinu vēl nav mests nost un war3 adminēšanas, tad lai jau tiek, bet iesaku padomāt, ka nevajag visiem samest xvotemap un xm, xb. Sūdzību sadaļā jau tā ir daudz pārpratumu un gay banu.

Savā laikā kad spēlēju cs (nG) bija citādāk. Cilvēkiem bija labs prāts un vismaz pa lielam spēlēja domājot ar galvu, patlaban ir kaut kāds murgs. Visi ir tādi varoņi, pofigs par visu utt. Laiki mainās. Diemžēl jaunā paaudze, kura nāk veterānu vietā - ir mazliet lecīga un tupa. Un ar mazu acc adminam praktiski nav ko darīt. Es arī būtu par to,ka ir mazāki acc un grūtāk dabūt, bet ne tagad... baigais bezpriģels notiek. Vismaz beidzot ir pietiekami daudz admini serverī.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...