Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Karststakas zinas no notikuma vieta !!

Twix saka, ka augsha esot baigi kruta, nu baigi kruta a leja nav tik forshi, cilveku pagaidam nav, spots ir muusu tagad aiznemts Jippi !!! :)

Man personigi labak ne tik iekopts spots, bet nava cilveku, kas varetu traucet, ko juus sakat ? Twix gaida komandas leemumu, te luudzu balsojam !!!

Link to comment
Share on other sites

tei izskataas taaa, leja varam teltis masinas likt un auksha visu parejo, tur konteineris mesliem ir galds nojume un diezgan vietas kur sedet, leja viens deelis uz ko apseesties un ugunskura vieta. Bus ari kur nopeldeties, ir avots kur dzeramo udeni dabut. Isti viet kur futeni kapat nav. Un starpcitu te peerkons ducina. Un kas ar grillu jo galai tak vajag, un mes pakeram 2 maisus ar oglem.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka vajag lejā. Augša ir forši, bet patālu no mašīnām. Un tie galdi jau nu mums TIK ĻOTI nav vajadzīgi arī. Vienmēr esam ka mežveč` uzvedušies un ir ok. Un tā koka būda,kurā visi tusēja ir tīri najs. Rotācija notika 24/7. My vote goes par leju.

P.S. Liepāja veic pēdējos sagatavošanās procesus un brauc ārā approx pēc 1h.

Cya @ GIGN12

Link to comment
Share on other sites

Vēl domājam par iebraukšanas dziesmu. Nevaram izšķirties starp krievu repu, krievu popsu un 90'gadu elektronikas grāvēju.

Izbraucu no darba, savācu savējos. See ya.

Es domaju labak nemt liidzi elektro gravejus, tie pirmie divi taa ''neuzkachaas'' tautu :D

Eu man Lidosta ari saaka liit bastards, bet sitas buus parejoss lietus, debesi izskatas parak labas, lai ilglaicigi liitu

Peec balsojuma izskatas, ka buus jaanem variants ar abaam vietaam... Dziivosim lejaa, tusesim pa mainam augsh, kaut kaa taa etc :)

Link to comment
Share on other sites

Peec balsojuma izskatas, ka buus jaanem variants ar abaam vietaam... Dziivosim lejaa, tusesim pa mainam augsh, kaut kaa taa etc :)

Mums jāmācās no lielajiem festivāliem. Nevienā festivālā taču telšu pilsētiņu nebūvē pie skatuves :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...