Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Veiksmīgi visu esmu palaidis garām, bet ja pareizi saprotu, tad pasākums notiek Dyversanta spotā!?!

Ja tā, tad es pat noteikti varētu aizbraukti uz kādu brītiņu - īsāku vai garāku :)

Tatad es pienemu tu atbrauc 5dien vakara un 7dien pa dienu bliez prom ? :D

Thats the spirit !!!!

Link to comment
Share on other sites

tagad panesās, ka viena ekipāža brauc 6dien mājās, un visi, kā sisiši, arī taisās skriet pakaļ :(

kādam alkometrs būs līdzi?

viņi nezin kas ies gar degunu ^_^

SCTG, kas tur no jums un ar jums beigaas iisti brauks ?

es hydro nerzuls un doublets pieteica dalību mūsu mobīlī

Es domaju gulam leja, tur bus mazaak interesentu un mierigaka mums dzive, jo augsha pa dienu varetu tuuristi piebraukt :D

Gulam leja tad ???

2k9 gadā bijām augšā jo leja bija applūdusi

Pag, mēs tur dirsīsim vai dzersim?

Mēs piedalīsimies kulinārijas pulciņā un cepsim pankūkas :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Sveicināti.

Es braukšu. Es braukšu ar savu auto. Es braukšu ar savu auto un būtu feini atrast vismaz vienu kompanjonu, kas zinās ceļu (es visur apmaldos). Es braukšu no Rīgas; Iļģuciema.

Ja nu kāds līdzbraucējs piesakās, es palūgšu par to informēt mani personīgi e-pastā, jo šito visu spamu es nelasu.

Tātad e-pasts: [email protected]

Paldies par uzmanību, uz tikšanos augustā.

Ilze

PAPILDINĀJUMS 2012.07.26.

Mašīna pilna (ar Gludeklis, Kāmis, fuj1tsy, Toms un es)

Edited by big_shit
Link to comment
Share on other sites

Es īsti nezinu kur tā smilšu kaste sākas un kur beidzas. Rīt uzzvanīšu čomam, kurš dzīvo Ķekavā, un noskaidrošu sīkāk. Tomēr tā būs piektdienas pēcpusdiena/vakars, visi no Rīgas ārā.

Vienīgais luksafors kas šobrīd tur stāv, tas ir pie pārakta notekūdeņu tiltiņa, tur var gadīties 2 min pagaidīt, var gadīties 30 min pagaidīt.. Kam vairāk ko zināt, pmot man , parādīšu mapēs apbraucamos ceļus (bet, rēķinieties, ka tie nav patīkami ceļi :) )

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais luksafors kas šobrīd tur stāv, tas ir pie pārakta notekūdeņu tiltiņa, tur var gadīties 2 min pagaidīt, var gadīties 30 min pagaidīt.. Kam vairāk ko zināt, pmot man , parādīšu mapēs apbraucamos ceļus (bet, rēķinieties, ka tie nav patīkami ceļi :) )

Ilgi stāv tad, kad cilvēkiem darbs beidzas. Ap 17.00-19.30 (tās ~30min). Kā kuru reizi. Man,piemēram, katru dienu veicas un jāstāv max ~6min

Link to comment
Share on other sites

(google maps koordinatas - 56.439995, 24.045421) Es šitos ciparus ''Tom Tomā'' varēšu kkur ievadīt,tas mani aizvedīs līdz īstai vietai.??? Vai labāk iedodiet kāds precīzu adresi??? Miesta nosaukumu vai ko tml.!!

karo4e brauc uz rundaales pils pusi :D

Link to comment
Share on other sites

karo4e brauc uz rundaales pils pusi :D

Precizaak Mezotnes pili, taa ir muusu ballitei otraa krastaa, sliktakaja gadijuma upei var paarbrist paari parasti... :)

Man nav to kadastr numur :xd3:

Ja buus apludis ballesimies otraja stavaa.

Link to comment
Share on other sites

Vai es pareizi saprotu, ka šajā pagriezienā ir jāgriež iekšā?

https://maps.google....1,65.16,,0,-0.7

Tu visu esi pareizi sapratis. Iegriez šeit un tad kādi 50 -100m uz priekšu un tad arī redzēsi kreisajā pusē spotu... :)

No Rīgas silti iesaku nebraukti caur Ķekavu, kā jau šeit daudzi minēja. Var braukti pa Jūrmalas apvedceļu un tad izbrauksiet Ķekavas aplī, vai arī var maukt caur salaspili kā traktors minēja, bet caur Salaspili arī citreiz diezgan ilgi sanāk, kamēr Ķengaragam izkulies cauri.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad nebija tā, ka apakša tur kaut kam privāti pieder un divīts gribēja lai mēs visi labāk mēslojam augšā?

Sazvanijos ar Divisha pateevu, situacija ir sekojosa -

Drosi braucam, atpusamies, viss ir sakopts, ari leja esot kaut kas uzlabots. Tas viss ir jauki, bet vienmer pastav iespeja, ka vel citi cilveki ari atbrauc atpusties. Pagajusho nedelu tur kaadu 5 mashinu tusins ari esot notics, tas nozime, ka butu ideali, ja tapat ka pagajusho gadu butu civleki, kas aizbrauktu atraak un aizsistu spotu, tomer mees nebusim maza kompanija, un kurs pirmais brauc, pirmais malj. Par paliksanu leja nekadu problemu neesot.

Pastav iespeja, ka ari musu datumos kads varetu ierasties, bet ja mees laicigi ieradisimies, tad varetu aizsist spotu un sveshajiem negribetos nemaz braukt.

Ir kada ekipaza, kas varetu jau 5dien pa dienu ierasties spotaa ?

Link to comment
Share on other sites

diena tu domā ~cikiem ? :D

Es domaju uz kaadiem 14 butu edali pagajusho gadu kaads ir ieradies jau uz to laiku, tiem, kam 5diena briiva var jau braukt vietu iesildiit...

Kadam ir laba muuzikas sistema mashina + players, kam var peislegt usb vai telefonu ? Es domaju mes noziedotu naudu bendzinam, kas tiktu iztereta, lai mes bez muuzikas nepaliktu. Nav jau ta ka visu laiku vina vajadziga, bet pagajusho gadu atceros, pilnigs muzikas iztrukums organisma ari nebija nekas labs :)

Link to comment
Share on other sites

izskatās, ka mēs pēc 12:00 varētu jau no Rīgas izbraukt, tad pēc 14:00 varētu jau būt spotā :)

Ideaali !!!

Kaads no jums ir taja spota bijis ?

Ja neesat bijusi, tad vnk taja diena, kad brauksiet uzvanisiet man, pastastiishu, kas un kaa, bet mums ir vismaz viena ekipaza, kas piesegs spotu :D

Link to comment
Share on other sites

Nu pag rižik, Tu taču saproti, ka Tu esi uzņēmies ļoti svarīgu uzdevumu?! Ja Jūs atbrauksiet par vēlu un tur jau būs cilvēki, tad GIGN pasākuma izbojāšana būs uz Jūsu sirdsapziņas. serious shit maan

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...