Jump to content
GIGN Forum

Get A Life


ProgrEs1ve
 Share

Recommended Posts

Labdien nesaprotu kas tas pa nafig.

Aizvakar / vakar vel viss normali vakara spelejam PUB gigna serveri, tad aizgaju vakara atpusties, tagad meiginu ienakt, bet man bans, smiekligi bet patiesiba.

Speleju ar niku : TpucyHbI, domaju tadu niku ir redzejusi daudzi jo speleju patstavigi. Skatoties statos pat nesakrit :D Paldies par uzmanibu.

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 112033

| ADMINS: Arush

| NOBANOTAIS NIKS: Latvia-P-Cempis

| NOBANOTAA IP: 84.237.190.23

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 25.04.2012 17:40

| Uzlikts pirms 79 dienam 23 stundam 18 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/112033

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"wh, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas las

Link to comment
Share on other sites

Tu kādreiz pirms raksti arī izlasi kautko?

  • Man ir bans uz IP, bet tas ir uz nepazīstama nika, nav manējais
    Tev ir vairāki varianti:
    • dabū stacionāru IP adresi, kura nemainās
    • restartē savu DSL modēmu, lai nomainās IP adrese
    • piereģistrē niku un sarunā ar adminiem, lai uz tavu niku uzliek imunitāti banošanai
    • nopērc oriģinālo spēles versiju (neattiecas uz Counter Strike: Source)

    Bani no mainīgām IP adresēm netiek ņemti nost. Ja tev ir stacionāra adrese (ko tu vari pierādīt), kuru tu dabuji nesen un bans nav tavējais, tad vari rakstīt sūdzību un admini to izskatīs.

    Priekšroka tiek dota legālas spēles lietotājiem. Tas nozīmē, ka tev ir iespēja spēlēt serverī ar legālu (stīmotu) spēles versiju arī tad, ja uz tavas IP ir bans. Šis ir ļoti parocīgi priekš lietotājiem, kuriem ir mainīga IP adrese, vai arī kuriem ir viena IP adrese uz visu rajonu.

Link to comment
Share on other sites

tas nav tavs bans, kā viņš var pāriet uz citu ip? Vienkārši tev nav paveicies un, mainoties ip adresei, esi dabūjis tādu, kura ir banota gign.

Nu tur jau taa lieta, man katru reiz, kad izrauj ara interneta vadu mainas IP, nesen kartojot maju, sieva izrava internetu vadu, atnakot no darba sagribejas uzspelet gigna, ja katru vakaru, bet nakot ieksa man acis palika kuplas ieraugot banu O_O.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...