Jump to content
GIGN Forum

[Unbanned] Keig Caurspīdīgas Sienas


keiG
 Share

Recommended Posts

Banāna dīteili:

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 117061

| ADMINS: brahhh

| NOBANOTAIS NIKS: keiG

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:0:10669674

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 12.07.2012 02:35

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/117061

+---------------------------------------------------------

Īsfilmas demonstrācija:

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2012-07-12/weekly-cs.gign.lv-1207120209-cs_office.zip

Konkrētu raundu nepateikšu, bet tas bija viens no pēdējiem mapē!

Link to comment
Share on other sites

Paldies, ka iemeti demo.

apgaismo mani, ja kļūdos.

1:39 - 1:43 Uzvilkts vnk profesionali, nezinot vnk..

7:15 - 7:20 ka vareja dzirdet kurā brīdī iznākt ārā no stūra?

8:01 - 8:05 Ts bij redzmas uz 0.05 sekundēm, kā kaut ko tādu var noreaģēt?

8:12 - 8:14 tas ir defs vai kas tas tāds bija?

13:03 - 13:15 kā? es šeit nedzirdēju ne skaņas grasi, kur nu vēl nezinu uzminēt, ka ies pa turieni un vēl visam klāt tik laicīgi izlekt un ielikt hedā..

14:33 - 14:35 skatijos uz 1/4 speed, nereālistiska reakcija

23:36 - 23:39 šeit vel var kko pateikt - haļava vai vēl ko, bet nu..

26:00 - lidz banam, šeit varētu daudz ko pateikt.

1 moments - kā zināji, ka tas, kas stāvēja aiz sienas ar dgl sāka iet? Tu reāli uzreiz kursoru uzvilki tur uz viņu un hops galvā, tad pēdējais moments vispār nesaprotams, kā tu zināji, ka tur kāds ies, vnk tik pārliecinoši ka nu tik.

nezinu, es uzskatu, ka šeit ir kas netīrs.

Atvainojos, bet būs japagaida, lai vēl kāds noskatās.

Link to comment
Share on other sites

1. Dzirdēju lodi, ko viņš šāva, kad man čalis paskrēja garām

2. Sekundi pirms izšāvu bija solis

3. Ieraudzīju - nošāvu

4. Ieraudzīju - nošāvu

5. Ieraudzīju - nošāvu

6. Skatītos POV redzētu viņa galvu, kad duckoju!

7. Aim

Nebūtu šodien dzēris šautu labāk. Te pat gignā ir bijuši rezultāti 50+ 0 nāves. Reakcija un intuīcija ir kopta no pirmajām cs versijām. Spēlējot tik ilgi var paredzēt pretinieka taktikas. Precizitāte - pele, kas diezgan daudz izmaksāja un ir to vērta. DJ ausis un absolūtā, muzikālā dzirde, kas palīdz orientēties. Šeit diezgan daudz info par mani http://steamcommunity.com/id/keig Es pat nezinu, ko lai vēl saka. Esi kļūdijies - man nav čītu, man tādi nebūs un es labprāt ar lāpstu sejā tiem kam viņi ir!

Link to comment
Share on other sites

Zināju, ka būs sūdzība. Nospēlēju ar šo čali var teikt visu nakti, līdz banam :)

Nu ienāca brahhh, paskatijās viņu , iedeva banu, un tad es jautāju, vai tiešām bija wh? Uz ko atbilde bija jā.

Pats pačekoju kādu laiku, un neko kā lielisku reakciju, un tajās vietās visus fragus es arī dzirdēju, un būtu darījis -+ tā pat.

My opinion, TĪRS.

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos demo, spēlētprasme un skaņas izmantošana ļoti precīzi ir acīmredzama.

Mieru tikai neliek tās daudzās haļavas, kur paskaties tālumā, tā uz mērķi trāpās pretinieks, it īpaši tie sākuma momenti + vietas, kur tu nekustini peli, (var redzēt, ka nedaudz šķībi mērķis un roka noņemta no peles) liek aizdomāties, ka tu kaut ko slēgā...

Bet nu tas tā, var jau būt, ka pro :)

Tas krish neliek mieru, kaut kur atmiņā iespiedies...

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu, mosh tas ir uberskills kaut kads, bet nu pedejais moments man nu pavisam nelikas ka te ir panems uz sound vai skilu, sakuma momenti kur uzteme uzreiz virsu arii ir nereali..

Steams ne steams, cik daudzi ar stiimu ir lidojushi ara.. Daudzi atceras tos pasus gign adminus, kas itka te bija teju no pirmas dienas, bet tika nobanoti ar visiem stiimiem, tapec es neskatos un neskiroju vai ir vai nqv stiims.

Protams, loti atvainojos, ja te ir nepamatots bans, bet nu dazi momenti liek domat savadak..

Link to comment
Share on other sites

Brīži, kad nekustināju peli - dzēru alu :D Pro gluži nē, bet vairākus gadus pēc kārtas ar komandu bijām Latvijas CS:S top komanda (sensus). Esam arī piedalījušies WCG2006 gan online, gan Baltijas atlasē. Ja ir interese varu turpināt šos vēsturiskos notikumus izklāstīt smalkāk, lai jūs ticētu, ka gluži vienkārši spēlēju godīgi un šī spēle man ir pārāk tuva, lai niekotos ar palīgappiem, kas visu prieku sabojā!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...