Jump to content
GIGN Forum

Attieksme


maizesemene
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

gribēju informēt Jūs par to, ka war3 serverī ļoti, ļoti reti ienāk kāds admins, vienīgais spankyz aktīvs ir. Nu neko, šodien skatos atkal 3 cheateri iekšā, labu gribēdams domāju aiziešu uz main serveri, jo tur vienmēr pilns ar adminiem. Pirmais ko ieraudzīju bija vittuperkele, kuram jautāju vai nevar atnākt vismaz izbanot tos 3, bet atbilde bija vienkārši, ka viņam negribas un neies. Nesaprotu īsti kāda jēga no 3+ adminiem main serverī, kuri score dēļ nevar pat atnākt izbanot war3 cheaterus.

No komandas calladmin nekādas jēgas nav.

Paldies, ganjau tāpat neņemsiet vērā, bet nu sirdi esmu izkratījis.

Link to comment
Share on other sites

nav jau jēga pamest pubu kurā 5k1l3D papas var stilīgi pafragot, lai uztrauktos par sūda war3 serveri, kur spēlē tikai sīkie un boti LOL

p.s kas tad notika ar servera skilāru joJO? dabūja acc un nomira or what? forumā skatos kaut ko iedirš ik pa laikam ..

nav pienācis laiks mazliet paskrubināt vecās apsūnojušās pakaļas un patīrīt rindas ja jau nav laiks csam, tad kam tos fagus vajag?

p.s.s žēl ka nav vairs mīnusu sistēma ne? varētu man samest tagad mīnusu par šito postu ne?

Edited by B3NDE
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

No komandas calladmin nekādas jēgas nav.

Šito es visvairāk nevaru saprast! Kas ir tik grūti ienākt serverī, nobanot tos pāris sīkos, nelaimīgos neveiksminiekus un doties tālāk savās gaitās?

Te ir tikai 2 varianti. Vai nu jāsadod iekšā tagadējiem adminiem lai viņi beidz luni laist un mētāt krutos, bet dara to ko viņiem pienākas darīt, vai arī jādod acc normāliem pastāvīgiem spēlētājiem, kuri to vēlas! Es runāju tieši par war3, jo šitā ir smaga problēma un paliek arvien smagāka! ;)

Cerams ka vismaz kāds normāls cilvēks šo topicu izlasīs arī!

Link to comment
Share on other sites

Nu war3 serverī vēl mcaa šad tad ienāk, bet tā citus adminus nevar ieraudzīt... Sāk palikt par tādu pašu pagrīdes serveri, kā visādi gopro, kur maziem pokemoniem sadod admin tiesības, un šie uzreiz pazūd no eksistences serverī.

Link to comment
Share on other sites

Gribēju vēl piebilst, ka mums arī ir savs ,,community" kā citos serveros, negribas lai viss aiziet postā. Mcaa pašlaik cik noprotu ir brīvdienās, tapēc viņam pārmest neko nevar, bet visā visumā trūkst adminu un tā attieksme, ka war3 ir lower class serveris nekam neder.

Link to comment
Share on other sites

nav jau jēga pamest pubu kurā 5k1l3D papas var stilīgi pafragot, lai uztrauktos par sūda war3 serveri, kur spēlē tikai sīkie un boti LOL

p.s kas tad notika ar servera skilāru joJO? dabūja acc un nomira or what? forumā skatos kaut ko iedirš ik pa laikam ..

nav pienācis laiks mazliet paskrubināt vecās apsūnojušās pakaļas un patīrīt rindas ja jau nav laiks csam, tad kam tos fagus vajag?

p.s.s žēl ka nav vairs mīnusu sistēma ne? varētu man samest tagad mīnusu par šito postu ne?

A,kas Tu esi,ko?Vienigais kas kaut ko iedirs esi Tu un Tev lidzigie!

Personigi par manim,uz divisa portativa cs'u spelet ir murgs,ta jau nemaku,kur nu vel ar portiku!

Dzivojot Lv viena bridi partaucu spelet,jo bija probleams ar veselibu un citas lietas!Es nezinu nahuj es Tev vispar kkadam random pidinam kko atbildu,tapat jau Tev bus sava taisniba par lietam no kuram Tu nesuda nesaproti!

Mans uzskats ir ja reiz palyers sava laika ir nopelnijis to accesu,tad nahuj,Tu tagad blauj,ka janem nost,Tev labak paliks no ta?Ne,ok es saprot, var taisit lielie papas tirisanu,ja tiesam nav spelets 1,2 gadus,bet ja chali nepaspele paris menesus un te jau sak blaut,nemat nost,nahuj tadus,bled,te nav ierobezotas vakances uz acc!Ej un dabu Tu acc un tad te virtualaja pasaule gudri bumbas ripini pa kalnu!

Un ar to ir jasamierinas,ka vasara tomer speletaju ir mazak ir vnk palikusi zadorti,kuriem patik ar kubikiem pagraizit,bet ta ir sezonala vaina!

Link to comment
Share on other sites

joJO^, viņš (B3NDE) jau rakstija pieteikumu uz acc! Es war3 serverī esmu viens no aktīvākajiem spēlētājiem un varu galvot, ka viņam vajadzēja dot to acc, bet cik saprotu tie citi admini, kuri war3 serverī pat neienāk un neko par viņu nezina domā, ka viņi ir visgudrākie. Viss tas acc došanas process ir nepareizs. Ja war3 aktīvākie spēlētāji dod viņam rekomendāciju un war3 admini dod viņam rekomendāciju, tad vajag dot viņam acc, jo mums ir labāk zināms vai mēs viņu gribam par adminu, nekā kaut kādiem tur puberiem, kuri war3 serverī vispār nekad neienāk un neko nerubī no reālās situācijas tur!

+ Es arī nesaprotu kāda velna pēc ir jābūt aktīvam forumā un laipnam pret visiem idiņiem, kuri pret citiem ir nelaipni lai būtu admins? Tas ir bullšits! Adminam ir jābūt aktīvam serverī, jārubī fiška un jāprot cs spēlēt - tas būtu normāls admins!

Tieši skarbāki admini dotu lielāku labumu!

Ps. Tā ir sezonāla vaina un tapēc vajag aizbiedēt pēdējos normālos spēlētājus arī? Neviens normāls cilvēks nespēlēs, ja serverī vienlaicīgi sēdēs 3 purni ar wh, kā vakar! Pilnīgi pie kājas vai tā ir sezonas vai kā cita vaina, bet tāpēc, ka tu to pasaki jau problēma nepazūd! Vot tādiem kā tev paļubomu acc nav vajadzīgs! ;)

Par Mcaa varu piekrist. Viņš ir labs admins.

Edited by Vircsnieks
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A,kas Tu esi,ko?

kam man jābūt? :D es varu būt feja ja vēlies

Ej un dabu Tu acc un tad te virtualaja pasaule gudri bumbas ripini pa kalnu!

šitas reāli mani iztrollēja :D :D :D :D ej un dabū acc :D :D :D nu varētu jau dabūt, ja admini, kas serverī nav bijuši kādu pus gadu forumā pieteikumus neizteiktu savu ''gudro'' viedokli par lietām kas notiek serverī. they know rite? LOL

par tevi es varu pateikt, ka tu pat nemāk uzklikšķināt uz linka uz statiem, bet nu tas tev netraucēt novērtēt spēlētāja līmeni, jo tu tak kādreiz, kad vēl dinozauri bija dzīvi varēji viņu nošaut

lets nerd rage

Edited by B3NDE
Link to comment
Share on other sites

Vispār palasot, te apstiprinās, tas, par tiem mazajiem pokemoniem, kad sadod admin tiesības. Jo piemērām tie, kas atnāk pēc grūtas darba dienas mājās spēlēt cs, ir daudz aktīvāki, nekā skolnieki, kas uz vasaras brivdienām pazūd. Mcaa, Juniors un spanky ienāk kaut kad, bet kur ir pārējie miljons admini, un piekrītu vircsniekam, mēs esam aktīvi war3 serverī un zinām, ka panzers ir pelnījis tiesības vairāk par daudziem citiem adminiem, kas ir uz war3.

EDIT: Pie pieteikumiem skatos, ka arī neviens norm spēlētājs pēd laikā neraksta pieteikumus, tik pokemoni uz pub, kur jau tā ir miljons admini. :o

Edited by Cr3at1vE
Link to comment
Share on other sites

Uz vasaru atsāku Counter-Strike 1.6 paspēlēt, izvēlējos Gign Warcraft3 serveri, viss pirms 2 nedēļām bija ok, bet pēdējās 3 dienas ir sācies fufelis - cheateri, lielas mapes (kur ~6 playeri), adminu nav, u.t.t.

Bieži un labi Gign War3 spēlētāji - PANZ3r (B3NDE), septem, You Use Drugs?, noway, Public Enemy, BANTY3, Vircsnieks, _x3, exe, Mockingjay, maize*seemene, Dezis - manās acīs ir pelnījuši acc, vismaz diviem no viņiem vajag acc!

Rīkojieties, administrācija!

Link to comment
Share on other sites

Te nu es evasion tev varētu iebilst bišķi, bet visā visumā pareizi teikts!

Es tikai nedomāju, ka tiem _x3, public enemy, dezis, septem un noway būtu acc jēgas dot, jo viņi ir tomēr tādi retāki viesi serverī. Un exe jau ir vispār cits stāsts.(awp) :D

Par PANZ3r, maize*semene*, You Use Drugs? un sevi(egoists, narciss) gan es piekrītu! Ir pelnijuši kāds un pat vajag dot! :D

Edited by Vircsnieks
Link to comment
Share on other sites

Es iedevu konkrētu un lielu sarakstu, lai būtu no kā izvēlēties. Nav viņi nemaz tik reti viesi.

Ok, exes fav' ierocis ir awp, bet tas jau nenozīmē to, ka viņš nevar pieskatīt serveri, katrā gadījumā, labāk būtu, ja viņam būtu acc, nekā ir pašreiz.

PS - aizmirsu par tādiem kā burq, cyber-god un creative.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...