Jump to content
GIGN Forum

Augstums Cs 1.6


Aureelijs
 Share

Recommended Posts

Prbolēma ir video (Tā man šķiet).

Uzliec rezolūciju cs' am 1024x800 vai 800x600. Uzliec OpenGL. Mērķi uzliec autosize.(Tagad pārbaudi)

PS. Tev stīmots CS? Mēģināji pārinstelēt, ja jā tad novelc citu klientu.

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

cl_bob "0"

cl_bobcycle "0"

Mēģināju mainīt rezolūciju un mērķi nekas nemainās

Nau stīmots...agrāk viss bija kārtībā, bet kad tā novirze parādījās kad configu pārtaisīju, tāpēc domāju ka ar kkādu komndu to būsu dabūjis gatavu

Edited by Aureelijs
Link to comment
Share on other sites

Paspelejies ar bobcycle. O.8, mby 1.

Vai vnk palaid defaulto cfg, userconfig.cfg vai ka tur bija, vairak jau neatceros, paskaties cstrike mape!

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Ne vienmēr! Pēc sevis zinu, ka reiz, kad vel sāku šaut un cfg bija smth SO COOL for me, bija savilcis nesaskaitāmu skaitu viņu un beigās, viss bija tā samainīts, pārmainīts, ka rakstot defaulto vienību uzlikšana tikai pasliktināja visu! Respektīvi, jā... Maybe tas tikai man tā... Btw, liec defaulto un teorētiski visam jāstrādā!

Link to comment
Share on other sites

Ne vienmēr! Pēc sevis zinu, ka reiz, kad vel sāku šaut un cfg bija smth SO COOL for me, bija savilcis nesaskaitāmu skaitu viņu un beigās, viss bija tā samainīts, pārmainīts, ka rakstot defaulto vienību uzlikšana tikai pasliktināja visu! Respektīvi, jā... Maybe tas tikai man tā... Btw, liec defaulto un teorētiski visam jāstrādā!

Ko nevienmēr. Nevajag samest entos cfg, kur viens otru execo, ierakstīt konsulē kādu komandu un brīnities kapēc nekas nenotiek.

Autoram ir viss vajadzīgais, TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...