Jump to content
GIGN Forum

Mmorpg


Aureelijs
 Share

Recommended Posts

ka visur - 13 euro menesi.

es biju betu mazliet paspēlējis, zinu +/- kā tā spēle strādā, a kas ar gīru? tā arī neatbildēji uz manu jautājumu par farm festu :)

P.S. īsti nav laika tagad spēlēt neko, bet ja sagribēsies mmo uzspēlēt, un būs laiks tad tera noteikti būs starp kandidātiem.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

visas mmo ir farm fests. cita vairak, cita mazak. es levelojos tagad, pagaidam vel neapniik. esmu 48. lvls. caps ir 60. nav tik trkai. ar gearu ir tada leita, ka vinju var enchantot lidz +9. tjipo ka mu. bet tas esot diezgan pagruti, cik chata var lasit.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Iesagu star wars: the old republic. Ja neesi hardcore gamer, tad šis mmo ir vislabākā izvēle no visām. Free to play, interesanti questi, cutscenes pat ejot classquests, dialogi, kuru atbildes ietekmē tavu čaru, u.t.t. Te lvloties ir pats interesantākais process, nevis kā citos mmo, kamēr nav max lvl, garlaicīgi, un lvloties nevar izturēt. Te vienīgi pvp truls.

Link to comment
Share on other sites

kāds kaut ko interesantu spēlē? Neviens mmo jau pēdējos pāris gadus īsti nespēj aizraut ilgāk par pāris nedēļām, fuck es gribu atgriezties laikos, kad varēju tāpat prosta nobombīt 8h no vietas. Tagad ar varu jāsēž ilgāk par 30minūtēm. Tikko kārtējo reizi izgāzos mēģinājumā sākt spēlēt EVE, kad no 21day triāļa nospēlēju labi ja kādas 3h.

Gribētu pareidot wowā, bet atkal problēma - jālevelojās līdz 90, ko darīt galīgi negribas. Kāds var ieteikt kaut ko svaigu bez grindfesta?

Edited by beagle
Link to comment
Share on other sites

Tas ko es ieteikšu būs guild wars 2.

Nav grindfesta un ir ļoti patīkams casual spēlētājiem. Patīkami arī ir tas, ka nav mēnešmaksas, vienreiz samaksā un drullē cik tīk. Laba grafika un gamepleijs. Šobrīd top favorīt spēle.

Link to comment
Share on other sites

Tas ko es ieteikšu būs guild wars 2.

Nav grindfesta un ir ļoti patīkams casual spēlētājiem. Patīkami arī ir tas, ka nav mēnešmaksas, vienreiz samaksā un drullē cik tīk. Laba grafika un gamepleijs. Šobrīd top favorīt spēle.

tu pats vel spēlē? Man ir gw2, bet kaut kā neesmu varējis iespēlēties. Structured PVP bija pārāk haotisks un vispār tā combat sistēma kopumā likās diezgan vaļīga. Nezinu, laikam būs jāpamēģina novilkt un paspēlēt tagad.

Link to comment
Share on other sites

Jā, es ik pa laikam vēl ieeju paspēlēt, diemžēl es sev sajaucu visu grind prieku ar to, ka 4 čarus uzkačāju līdz 80ajam, vairs nav īsti patika. Plus, man garlaicīgi vienam čāpot apkārt.

tur kaut kādi mega apdeiti/gameplay change ir bijuši kopš release gw2?

Link to comment
Share on other sites

tapēc arī prasu, jo obivously, kaut kādi +10 damage uz sword of thousand truths apdeiti mani neinteresē

:) un pašam arī slinkums baigi tagad iedziļināties meklējot, par cik spēli neesmu spēlējis kopš release.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Nu gameplay izmaiņas jau var teikt nekādas nav,bet updeidi ir ,šitas bija pagājušo mēnesi https://forum-en.gui...January-28-2013. Un tagad 26 būs https://www.guildwar.../february-2013/

p.s. Star Wars:The Old Republic ar tagad ir free iespēja,bet būs kādi limiti.Pats neesmu provējis.

paspēlēju pāris nedēļas, kad iznāca. Klaustrofobisks wows...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...