Jump to content
GIGN Forum

Smite


AmE
 Share

Recommended Posts

Tu taču saproti, ka džungļi nav vienādi. Vienā pusē ir lielais boss ar baffu, otrā pusē ir miniboss, kas dod tikai naudu? Tātad, pasaki, man kā tu zini, ka tu esi tajā labajā pusē, kur vienmēr? Karte griežas attiecīgi kurā komandā esi. Un tavs labais nebūs pretinieka labais.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu, īstenībā jau būs. Es jau nerunāju par lielo bosu buff'iem, bet gan mana/hp. Ja iesi pa kreisi, tad būs hp/mana buff pie Tava 2nd tower. Pretiniekiem tas pats. Ja viņi no sava skatpunkta ies pa kreisi, tad tiem arī būs mana/hp buff pie sava 2nd tower blakus. Attiecīgi, kreisās puses buff'i ir labāki, nekā labās puses, kur ir speed&shield buff. Cilvēks jautāja, vai ir jēga 2vatā nosist to mobu, kas dod buff. Attiecīgi arī paskaidroju, ka jēga ir tad, ja iet pa kreiso pusi, kur arī ir mana/hp buff'i, kas arī sākumā ļoti palīdz ilgāk noturēt savu lane bez iešanas uz bāzi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Iegāju GIGNā, lai uztaisītu topiku par smite, bet šeku reku jau ir.

Pats spēlēju - esmu jau 13. līmenī. Aiciniet in-game - BenderLV

Ko teiktu par skype grupas saraksti smaiteriem, lai varētu 5 pre-made uzspēlēt?

EDIT:

Gribēju vēl padižoties ar savu labo rezultātu http://www.bildites.lv/images/c52nku4aqxle9xmnuxyk.jpg

Edited by Bender
Link to comment
Share on other sites

pretiniekos tev bija nūbiska arachne (builds garām, negāja jungle), tā ka īpaši dižoties nesanāk :)

sākumā sanāca leins ar ymir pret pretinieku ymir un aranche. Mūsējais ymirs bija diez gan labs tanks un pretinieku ymir+aranche kombinācija bija sūdīga. Savā starpa sazinoties ar ymir (v) labi uzfīdojāmies.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...