Jump to content
GIGN Forum

adm


Recommended Posts

Tapat ka daudzi citi es ari veletos ieguut adm ! Juus protams jautaasiet KAPEC.

1: Biezhi notiek tk jo ieksha ir players kursh nezin ko noziiime cs un liek headus savam team`am !

2: Es GIGN`a speleju katru dienu un visbiezhaak tur tiek speletas awp_map2 un fy_iceworld, bet manupraat tas ir apniciigi un vajag kaut kaadas parmainjas un uzspelet ari citas mapes dustu, prodigy, inferno u.t.t !

3: Biezhi vien notiek nemitiiga floodoshana [ka piem. shodien 18.05.03] no klana [V3T3RAN] visu laiku floodoja ar textu <kas grib klana tie naaciet irc.delfi.lv channel #[V3T3RAN], biezhi ir ari floodi ar tectiem votemap x. Un tas viss kriit uz nerviem, bet neko nevar padariit ;(, tapec es veelos lai juus man pieskjirtu adm ! smiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

mhm manuprat nav parliecinoshi smiliez.de_2538.gif

Pilnigi piekritu tev worm. Man ari liekas ka tas nav pārliecinoši pietam es tak tagad tur visu laiku esu un tad jav nebus probzu taka vecit pedod. Bet ja ta vienkarsi ir atriebes kare kadam citam adminam vai ari velme atriebties speletajam tad kad jav esi admins tad tici man worm tev vinas atri vien nonems ja vispar pieskirs.!!! smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2523.gifsmile.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_2036.gif

Link to comment
Share on other sites

Tevi Unable es spelejot gigna maz redzu [nu protams es jau ari tur pilniigi visu laiku neesmu bet dienaa kadas 4h esmu, un briivdienas daudz vairaak h !] un visbiezhaak tur neviena adm nav un notiek visaadi joki ! Un manupraat tas ir tapec ka ir par maz adm ! Nu vismaz dod man iespeeju pieraadit ka es varu buut admins ! vismaz un test time ! Ko saki worm vai moshka gribi dziive aprunaaties ? Varbuut ka tas buus pietiekami paarliecinoshi smiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

Reali labs pamatojums hmm... Ja tas ka uz servera notiek beizha tk kilosha, floodosha, apsaukaashanas deelj kuras sakas tk, vienas un tas pashas mapes visu laiku atkaartojas [awp_map2 un fy)iceworld] vai tad ar to nepietiek ? Ar sho probleemu risinaashanu jau ir jasak no pasha saakuma ! Un neesmu es jau nekaads biznesmens ka varu finanseet citus cs manjakus wink.gif worm nu tad dosi man tomeer moska iespeeju ? smiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

Worm... smiliez.de_29.gif Es te taa palasiiju un padomaaju... Uz kaada pamata tika pieshkirtas admin tiesiibas Unable??? Man liekas ka vinsh tik tieshaam nav tas cilveeks kuram taas vajadzeeja wacko.gif Labi es neko nesaku bet uzskatu ka speeleeju labaak par vinju ja tas kaadam interesee... rolleyes.gif Patiesiibu sakot vinsh neriikojas kaa normaals admins...

1) Ienaak speeles beigu daljaa un kaa lohs uzliek arr 1

2) Speeleejam normaali dust 2 bet vinsh bez prasiishanas uzliek iceworld...

3) Neklausaas citu ieteikumos

ai tad taadam jaabuut adminam? smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Heh nabagam neveicas man patiesam tevis zeel sad.gif worm apzelojies par so nelaimigo nabaga cilvecinu!!! Bet vispar es ari te saja sakariba neko nevaretu pateikt smile.gifwink.gifwink.gifbiggrin.giflaugh.giflaugh.gifdry.gifwacko.gifrolleyes.gifcool.gifsmile.giftongue.gifwink.gifbiggrin.giflaugh.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...