Jump to content
GIGN Forum

Ikgadējais Burziņš?


Pusdzīvais
 Share

  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Esmu uz vienu dienu Latvija, kas nozime sazvanishu vinus un uzjautashu, kas un kaa, un rit dabushu atbildi no Divisa par Mezotnes spotu, ta ka laiks skrien, ja samejiem datums deres un briivas vietas buus, nemsim ciet, par samaksu izdomasim kaa dariit, naudu esmu vaacis neskaitamas reizes, un tik apt reizes esmu iebraucis miinusos, bet soreiz izskatas, ka buus sava publika cerams problemu nebuus.

Tiem, kam zheel naudas shim pasakumam ir laipni aicinati ari neierasties :)

Ja kadam ir tiesham dirsa lielas finansiala problemas, kas var gadities un citreiz ari 20ls, kas butu planoti sim pasakumam ir liela summa, esmu gatavs un domaju neesmu vienigais, kas varetu palidzet savakties, bet alkanus kas tapat to naudu nodzers vecriga finasiali neatbalstiishu ! :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

esmu arī par VIP party, citādi tie ikgadējie pasākumi pārāk neizteiksmīgi sāk palikt...

domāju, ka vajag arī pierezervēt telti un noskaidrot par volejbola laukumu (braucot garām redzēju, ka tur tāds ir)

attiecīgi pieteikuma postā vajadzētu saprast, kurējie no pierakstītajiem ir gatavi maksāt 5Ls par pasākumu

vēl pastāv iespēja dabūt visādus bonusus, piemēram, t-kreklu ar kādu no TF2 čariem, bet tas sadārdzina pasakumu diezgan ievērojami

varbūt uzreiz vajag padomāt arī par ēšanu un ietvert to kopējā maksā?

Link to comment
Share on other sites

Uh, T-krekls bonusā būtu baigi forši, pagājušā gada krekli izskatījās diezgan ok... Cik ir krekla izmaksas ar visu apdruku, 5cīti atdot par tādu nebūtu vispār nekādu problēmu.

Tad kas īsti paliek ar spotu, tie zuši vai pie divīša? Skatos kalendārā, ka palikušas tikai 2 nedēļas ar kapeikām līdz grautiņam, tas jau nekas vairs nav :)

Kāds, kurš vēlās ievākt visas naudas gan par spotu, gan kopējo bonusu varētu iemest savu kontu, tad arī varētu uztaisīt beidzamo topiku, kurā sāk vākties reālo maksātāju saraksts ar papildiespējām, piemēram 5Ls spots + 5Ls krekls + 5ls kopējiem izdevumiem , kas beigās atliktu sev naudu ņemt tikai šmigai :DD

Protams, ja neierodās, tad piķis atgriezts netiek ^_^

Link to comment
Share on other sites

Tiko sazvanijos ar Diviti, shis veel UK, bet solijas ierasties, DIIVIIT WE NEED YOU !!!!!!!!!!!!!!!

Spots ir pieejams, viss esot izkopts un sagatavots turistiem, bet es domaju, ja mes noeietu zemak pie uudens muus neviens netraucetu, un futbolu augsha uzspelet var vienmer savakties. Spots ir par velti un mums zinaams ar saviem plusiem un minusiem, kas ir galvenais bonuss. Ar elektribu tur ir sudigaak, jo pirmaja gada atceros Divits vilka 1km garu kabeli, kas ir vnk kaut kas traks, ko mes neizdarisim :D

Par krekliem, ja kads gatavs uznemties esmu ar mieru iegadaties, bet vajag kaadu kurs tad uztaisa atsevishku topiku tikai un vienigi krekliem !

Sodien sazvanisos ar vina patevu, kas dzivot vistuvak taj vietai un sarunasu shadas tadas nianses.

Sazvanijos ar Zusiem !

Vieta izskatas, laba, bet tur buss ari citi cilveki, ar teltim, kempingiem etc. Kad ieminejos apr kaut kadiem tusiniem pa nakti, tad baigi laimigie nebija, jo braucot ari aarzemnieki ar kempingiem, kas nozime, ka jauzvedas ir pieklajigi. Maksa videji sanaak 5ls par nakti(ieklautas telsu vieta, dusa, toalete laukumi un auto stavvieta) Sis izskatas baigi pa skaisto pasakums/pieklajigo, bet kas man vienmer gign pasakumos ir paticis ir citu cilveku neesamiba, tapec es vairak sliecos uz Divisa variantu.

Tie, kas tiesam domaa ierasties, varbut nokomente, par un pret un tad jau ari izlemsim.

Es personigi esmu par Divisa spotu, ta ka brauks daudz vecie un zinamie cilveki varetu pat savakt naudu elementaram lietaam, ka edienam, traukiem plastamas un miskastes maisiem....

Mes joprojam runajam par 2 dienu pasakumu right ?

Link to comment
Share on other sites

Nu zuši tādā gadījumā galīgi neiet pie sirds. Labāk tad divīša variants. Bez štroma varam arī iztikt.

Ar ko ir domāts tas - noiet zemāk pie ūdens? Tas ir reāls kalns vai vienkārši milzīgs spots? Tur ar mašīnu tajā - zemāk, var nobraukt normāli? Es vienkārši esmu pieradis gulēt mašīnā, lai ar telti nav jāčakarējās...

Nu droši, ka 5dienas vakarpusē sākam un 7dien uz pusdienām taisamies pa mājām?

Link to comment
Share on other sites

Divits meginaas sadabut rokaa chali, kas te ir no Gign ar nick Traktorists, vins tur pat blakam dzivo, varbut varetu vins kaadu bildi ielikt kaa tagad jaizskatas. Es pats nebushu nakoso nedelu LV, butu pats aizbraucis un apskatijies un bildes ielicis, bet visu paspet nevar.

Diskusija atverta lidz ritdienai, tad es domaju butu pedejais, laiks saprast, kas un par ko, un es taisu augsha normalu topiku. Man jau pagaidam izskatas, ka Divisa spots ir realakas variants. Nesazvaniju vina patevu, bet to es izdarishu un tiksu gala ar pedejiem sikumiem.

Par krkeliem, tad domajat, ja ir kads kurs noorganize es domaju ta lieta aizietu, par naudas vaksanu es pats tiksu gala, domaju, ka visi te butu gatavi samest.

Atkal aktuals jautajums par lielu katlu kur uz ugunskura zupu taisiit ? Igor tev ir varianti to milzigo ierici dabut, vai varbut kads var panemt ? Sis ir principa aktuals jautajums, jo tada veida var vnk un labi pabarot visu brigaadi !

p.s. Velak buus iespeja sadabut Rumu pie manim, ja ir interese 10ls 2L, bet to pec tam, tiekam gala ar vietu first.

Link to comment
Share on other sites

Varu dabūt i katlu,i katla turētāju,plus kur vēl var kko uzcept.

Ja šeit kāds izteiks vajadzību priekš liela un sakarīga grilla,tad to ar varu paķert.

Par daļu ēdiena es ar varētu parūpēties un paķert normālus miskastes maisus,lai pēc sevis neatstatu cūkkūti.!

P.S. Kura galā,rajonā notiksies attrakcijas?,lai zinu ar ko rēķināties,cik tālu man būs jāmauc.!

Link to comment
Share on other sites

Varu dabūt i katlu,i katla turētāju,plus kur vēl var kko uzcept.

Ja šeit kāds izteiks vajadzību priekš liela un sakarīga grilla,tad to ar varu paķert.

Par daļu ēdiena es ar varētu parūpēties un paķert normālus miskastes maisus,lai pēc sevis neatstatu cūkkūti.!

P.S. Kura galā,rajonā notiksies attrakcijas?,lai zinu ar ko rēķināties,cik tālu man būs jāmauc.!

Ideali veciit !!!

Visticamak notiks Jelgavas rajona, otrs variants ir kaadus 70km taalaak.

Ja tu pakersi grillu tas butu mega kruta, bet atceroties izmerus tam katlam un turetajam izskatas, ka tu ar busu brauksi :D

Katra zina es domaju abi divi ir janem liidzi, un no kopejas samaksatas naudaas pakers ogles, lai var galu cept. Ar galu es varu paldizet, gan jau tu ari varetu paldizet, ta ka saja fronte izskataas visam vajadzetu buut kartiiba !

Cik noprotu pagaidam lielu pretenziju pret Divisha spotu nava, worm ko tu saki ?

Link to comment
Share on other sites

Mani nošautu, ja es ierastos? Nu jā jā, maksātu tos 15 Ls.

Izklausās pēc laba mītiņa, kā arī te ir pāris kadri no kso, kas plāno braukt, ko man gribās satikt...

Link to comment
Share on other sites

Yooou. Der, kā Divīša spots, tā arī maksas spots.

Piesakos pie krekla, Bencik, piesakos pie ruma 1L. Ja tas nāk 2L pudelē, tad vai nu būs jāmetās, vai arī man būs jānodzerās. Lai gan GoodMens (sorry :D) ir īsta alkohola izgāztuve, viņā var saliet, ja paliek pāri.

Ar kur macho ir noziedējis? Kurš ekskursijā vedīs? Pagājušo ekskursiju nogulēju, ceru uz piedalīšanos šajā.

EDIT :

A, Bencik, ogles sucks. Ideāli būtu, ja dabūtu kāds no mājas pāris pagales.

Vai arī kam ir foršs bagāžnieks, var iekraut : http://www.ss.lv/msg/lv/production-work/firewood/firewood/lexck.html

Tur divām reizēm pietiek. Tad vēl tikai cirvi vajag, to es pats varētu dabūt, tikai tf2 naktī mēs ar viņu gan nespēlēsim. Es sacirtīšu skaliņus, sakurināšu, un uzcepšu arī ja vajag. Oglēm klāt gan es neķeršos, tur var stāvēt un vicināties līdz nelabumam, kamēr tās dabū gatavas.

Just sayin`.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...