Jump to content
GIGN Forum

Ikgadējais Burziņš?


Pusdzīvais
 Share

  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nu es domāju, ka tā ir diezgan stulba ideja...

Un kas tev liek domāt, ka tevi izvaros? Jeb tavai draudzenei ļoti gribas atrasties starp ~30 čaļiem... Nu nezinu, kas tur sanāks :D

Link to comment
Share on other sites

Neviens neliedz, ja vien tu pats ari spej atpusties pa kartigo uzliekot miksto uz draudzeni, un nekadus paalja sexus. Dzeram lidz kritam, nekadas nozusanas. Citadak, lai tik brauc. Izjutis tik nenormalu uzmanibu ka prieks, jo pagajusogad paris meitenes kas tur bija tika vnk apestas. Dazi laikam vnk sezot pie kompja nebija sen dabujusi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kā var otrajām pusēm būt garlaicīgi? Jums kas, visiem tādas otrās puses, kas vispār par/ap geimingu neinteresējas?

Ne jau visiem gadās atrast to īsto, kas skalda malku, ar prieku taisa ēst, mazgā veļu, pienes aliņu un vēl spēlē cs, vēl piedevām skaista un gudra :D

Link to comment
Share on other sites

Ā, kaut kādas diskriminācijas jums te :D

Vīrietis arī var gatavot un mazgāt veļu, un izsūkt paklājus un vēl pieskrūvēt lampiņas, tās pašas lietas, imho, vajadzētu mācēt arī sievietei, un alus jau ir gaumes jautājums (ok, es nesaprotu, kā var negaršot alus un nepatikt spēlītes, tas taču ir tīīk fun :D)

Bet jā, offtopiks ir offtopiks. Būs interesanti, ko izdomāsiet ar vietu, varbūt piekāpšu uz dažām h, jo nākamajā dienā jābūt kāzās. [:

Link to comment
Share on other sites

Spameri joptvaij !! :D

Mazs jautajums, kas ir twix, Bonifacijs un nerzuls ? Sie tris ir pieteikusies ka brauceji, bet vai ir kads te no zinamiem cilvekiem, kas var par viniem galvot, nezinu un neatceros shaadus piparus...

Joprojam aktuals jautajums vieta, jo datums mums ir, kustinam pelekas vielas un meklejam vietu !!!

p.s. Diviit mees bez tevim nevaram uz to vietu braukt ? :D

Link to comment
Share on other sites

Atgādinu, ja nu nav citu variantu, tad:

Par mežu nedaudz piepušķoju, bet vismaz varu garantēt, ka cilvēki citi netraucēs, būs elektrība, būs izpļauta sēta un jāuzvedās būs prātīgi :)

Sūds ar visu, mums spota joprojām nav. Ja nu beigās nekādi, es varu savās otrās lauku mājās uzņemt riktīgā mežā prom no cilvēkiem, tikai, ja lietains laiks, tad sūdīgi ar piebraukšanu, jo zeme ir smilšmālaina un mīksta, ja nolīst, tad ir Ž*opa, ne iekšā, ne ārā tikt, ar zemu mašīnu ar pagrūti iebraukt, bet mož nemaz nav tik traki.. Sēta ir paliela, daudz koki, bet fūzītim pietiktu kur izskrieties.

Ūdens, ir maza, maziņa upīte blakām, nekādas peldēšanās tur nesanāk, var tikai aiziet muti nomazgāt, ja vajag.

Kur? Netālu no Tukuma, vēl netālāk no Cinevillas un vēl netālāk no Džūkstes sexa muzeja, tiem, kas zin. No Liepājas šoses ~6-8km no Jelgavas/Tukuma krusta

Link to comment
Share on other sites

Ir plans plans jau, tas nav slikti, tu vari bildes kaut kadas atradiit ?

Bez upiites cik taalu ir next spot udenim ?

Par uzvesanos kartigi, problemam nevajadzetu buut, ta ka shogad taisam specigu sastaavu :D

Eu kaads bija vaards Jimbugam, to kadru jasadabuu roka :D

Shitas ir saraksta ar cilvekiem, kam obligati jaierodas !!!!

1.Bencik

2.Deadalive

3.Krish

4.Worm

5.Vincester

6.Registretais

7.Freelancer

8.Dominix

9.Kaamis

10.Gludeklis

11.Ziedins

12.Bullet

Gadiem kapajam paintbalu, nav variantu ar neierashanos :D

Link to comment
Share on other sites

Manai pie dirsas ko es daru, ja vien šī blakus :D

uztraucās vai es tur netikšu izvarots vai vēl velns zin kas :D

thu nesatraucies, ganjau tu odiņam derēsi :D

Eu kaads bija vaards Jimbugam, to kadru jasadabuu roka :D

domā zvanot uz armijas daļu džeki nesapratīs ja sarunu sāksi "Pasauciet lūdzu jimbugu!" :D

Link to comment
Share on other sites

Spameri joptvaij !! :D

Mazs jautajums, kas ir twix, Bonifacijs un nerzuls ? Sie tris ir pieteikusies ka brauceji, bet vai ir kads te no zinamiem cilvekiem, kas var par viniem galvot, nezinu un neatceros shaadus piparus...

Joprojam aktuals jautajums vieta, jo datums mums ir, kustinam pelekas vielas un meklejam vietu !!!

p.s. Diviit mees bez tevim nevaram uz to vietu braukt ? :D

Bencik, nerzulz ir no Liepājas SCTG crew ! No further explanations needed.

Link to comment
Share on other sites

Mazs jautajums, kas ir twix, Bonifacijs un nerzuls ?

Nerzuls vienmēr visam ir sekojis līdzi no ēnām, anonīmi, kā sctg friends, sākotnēji mans un hydro. Salīdzinoši nesen pievienojās tagam un pirmajā dzerstiņā pie analgīna, ar mani un hydro, jau dabuja vilkt hax kleitas sponsored by gēla māsa un mamma :D ,

post-322-0-06970000-1340986115_thumb.jpg

fakts:

2011 gandrīz atbrauca hydro draudzenes vietā :D

Edited by fr0zen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bencik,tvix admins @ css,! vai soorsisti tiek atstumti.. ! :weep:

Pagajushogad tu ari atbrauci ar ''css'' chaliem, nezinu ka parejiem, man taadi nav vajadzigi, pieredzejuso un zinamo cilvekam ir jabut lielakam nevis mazaakam. Ja ir kaads no zinamiem seit adminiem, kurs galvo par vinu, lai brauc, varbut normals chalis, bet tavs ieteikums(no offence) noteikti nav tas, kas so bildi uzlabo :)

Ja par Nerzulu Liepajas team galvo un gatavi vinu savakt, viss kartiiba ! :)

Paliek atverts jautajums, kas ir Bonifacijs ?

Link to comment
Share on other sites

Thats me. Bet nevaru galvot, ka ieradīšos, rīt jābūt grafikam darbā uz sienas. Rīt arī iepostēšu detalizētu info! Kā arī me no Rīgas.

PS. Kā arī nēesmu vēl uz nevienu bruziņu trāpījis, tik serverī bieži tusēju (Print`Screen)

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...