Jump to content
GIGN Forum

Ikgadējais Burziņš?


Pusdzīvais
 Share

  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ahujeķ, boring, šito es nezināju. Paldies !

Kas pie velna ar cashu notiek ? Viņš nav uz kaut kādiem antidepresantiem uzsēdies ? Vēl pagājušo gadu staigāja apkārt bļaudams, ka visas ir sievietes virs 12, bet šogad viņš ir PRET to, lai kāda bezpeņaina persona ierastos pasākumā.

Link to comment
Share on other sites

Man jau šķiet, ka svarīgāk, lai random cilvēki no malas nenāktu. Es tā arī šobrīd neesmu sapratis, kas tās pa meičām bija pagājušo gad, kuras parādījās no rīta.

Laikam jau tā volejbola spota īpašnieces tu domā? Tās, ar kurām n00ke neatvairāmi flirtēja?

Link to comment
Share on other sites

Es jau par to it nemaz neuztraucos, nemēdzu iet pie svešiem cilvēkiem gadījumā, ja tur nav vismaz viens man reāli un kaut cik labi pazīstams cilvēks. (:

So, rape is not one of your fun time activities? Tooo bad...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Ziediņam jau pagājušogad bija beisbolene priekš tevīm bagāžniekā, tikai tu nebiji :D

Edic: Analgīn, es atlikušo vasaru nedzīvošos pa Liepāju, bet gan pa savu, Tukuma galu. Šodienas sajūta velk uz to, ka es gribēšu aizlaist uz to pasākumu. Bet joprojām zajobs par to, ka tas spots tik tālu un jābrauc caur Rīgu, kas papisīs daudz laika.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Ziediņam jau pagājušogad bija beisbolene priekš tevīm bagāžniekā, tikai tu nebiji :D

Edic: Analgīn, es atlikušo vasaru nedzīvošos pa Liepāju, bet gan pa savu, Tukuma galu. Šodienas sajūta velk uz to, ka es gribēšu aizlaist uz to pasākumu. Bet joprojām zajobs par to, ka tas spots tik tālu un jābrauc caur Rīgu, kas papisīs daudz laika.

beidz raudāt, es stūrēju uz to galu jau no 2009 gada, nekādu problēmu nav bijis!

Murdziņš gan jau tiks. Es gan to spotu varētu aizsist tavā pankūku mobīlī :)

šogad ir doma atrast kādu autobusu un braukt ar to (lasīt busiņu / minivenu / ~7vietīgu partyvanu!)

Link to comment
Share on other sites

Ka man patik kad cilveki metajas ar vardiem pa labi, pa kreisi, kaut gan pasiem ta nevajadzetu darit. Labak kads mani apskaidro, vai ir izlemts kur un kad, jo visu sito lasit vairs nu nav velmes. Ikgadejie murgi, kads kadu izrubis, kadi random cali taisas braukt, kads pa visam sitam sadrukatajam lpp nespej izlemt vai ko darit.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...