Jump to content
GIGN Forum

Ikgadējais Burziņš?


Pusdzīvais
 Share

  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

es atradu bābelītes ezeru:D tas ir rīgas centrs gandrīz, 5min ar kājām no alfas, ezera apkartne tīra , ir 3 volejbola laukumi, ir par VELTI, ir toletes ir piknika vietas var celt teltis un tuset visu nakti, ja vajag ko veikala 5 min, ezers un ta vieta izskatas gandriz ka pasaules malā, protams,nekadas smakas no pilsētas. pa brīvdienām tur ir arī citi cilvēki, ezera malā ir pašvaldības policistu un glābēju spots, (es tur 1 labi pazīstu kas strāda tieši) taka ja kadas problēmas tad visu var nokārtot :)

Link to comment
Share on other sites

prasiju kā tur ir, itkā neviens nelienot kašķēties, lielākas iespeja uz kašķi ir tadas vietas kur salien lauku krutie kas to tik vien grib darīt,ezers ir neliels drīzak jau mazs dīķis, un es varu pieteikt lai pieskata to vietu kur tusē lai pa nakti kāds sveš nelien kasīties, bet nu var jau skatīties :) es šodien tur biju,urlas tur neejot un tadi bomāri, ja kas teltis var celt tuvu tam g;ābeju postenim un tad tiešām būs droši

Link to comment
Share on other sites

es atradu bābelītes ezeru:D tas ir rīgas centrs gandrīz, 5min ar kājām no alfas, ezera apkartne tīra , ir 3 volejbola laukumi, ir par VELTI, ir toletes ir piknika vietas var celt teltis un tuset visu nakti, ja vajag ko veikala 5 min, ezers un ta vieta izskatas gandriz ka pasaules malā, protams,nekadas smakas no pilsētas. pa brīvdienām tur ir arī citi cilvēki, ezera malā ir pašvaldības policistu un glābēju spots, (es tur 1 labi pazīstu kas strāda tieši) taka ja kadas problēmas tad visu var nokārtot :)

Līdzi ņemamo lietu sarakstā tādā gadījumā jāiekļauj asaru gāze un beisbolenes.

Link to comment
Share on other sites

kads esat kādreiz tur tusējuši? ja kads ir var padalīties pieredzē vai tā ir kā jus te baidat :D

es jau atradu daudz vietas bet nekur nav volejbola laukuma,

Jā, 2x biju tur vasarā voļuku spēlēt. Fun 0, adrenalīns uz visiem 100.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sveicinati !

Patiess prieks, kad kaut kas notiek, si ir viena no tradicijam un pasakumiem, kuru vasara esmu ieplanojies, neskatoties uz to, kad esmu vairak arpus lv, bet gribetu apmeklet 100%, ja neiekritis pretiigs datums.

Brauktu gan jau kopa ar registreto un pusdzivo, ja ari notiktu vidzeme registretajam butu iemesls 1 dienu atbrakt atraak un iedzert un tad kopigi braukt uz pasakumu :D:D:D

Tagad pie lietas....

1) Kas man loti nepatika pagajuso gad, kad ieradas visi, kas gribeja un nema lidzi ko gribeja, ja godigi pagajuso gadu bija sudigakais no gign pasakumiem, kad ever bijis, jo vieta bija suudiga + tonna ar cilvekiem par kuriem nav ar ko runat un kam bravuriba un ponti augstak par visu.

Piemers bija zupa, kuru sedza dalu cilveku un bija kaudze ar pidariem, kas sedeja un pat palidzet negriba, kaut ari es paludzu palidzet( respect tiem, kas palidzeha nightmare etc.), nebija pagajusho gadu kopibas sajuta, kad daram visu kopa, vairak bija sajuta par random dzertinu ar puspazistamiem cilvekiem.

Ja sogad planojas kaut kas lidzigs es labak nebraucu, jo gign pasakumi man ir ar loti pozitivam atminaam.

2)Par vietu pilnigi piekritu, ka naudas vaksana ir jaaizmirst, vajag udeni,plavu + elektribu, no si te pagajusho gadu nebija neviena.

3)Es balsoju par to, kad ierodas pazistamas sejas, nekadas tingerenes mingerenes un random nepazistamas sejas mums nevajag, mes 10 gadus esam kopa kapajushi un nebutu jabut problemam savakties normala barina un parunat par seniem labiem cs laikiem un kopigi iet ekskursija uz aizaugushu mezhu iedzert etc. :pizdiblee:

Piekritu Vincjijam nekadas civilizacijas nevajag.... Pusdzivais da nakuj visus, uztaisam guest listi un bliezham pie teviim ? Ideala vieta, udens, elektriba... nu labi 160km :axe::xd3: Izteres bendzinam 10ls, nevis 5ls, big deal :shades:

Tas tads mans skatijums, pec pagajusha gada vilsanas negribas, lai kaut kas lidzigs atkartotos, it ipashi sogad, kad jebkuras brivdienas LV man ir loti vertigas un censhos izmantot pec iespejas labaak !

Edited by bencik
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kas pusdzīvajam par spotu un kur, ja drīkst zināt? Tā kā tajā pasākumā garšīgi iet iekšā, negribētos pēc tam braukt pie stūres virs 100km, + no mana gala laikam neviens gignietis nav, kamēr pa Liepāju nedzīvojos. Kaut, ja gūdijs brauks, gan jau kaut kā saorganizēsimies. Vēl jau grūti saplānot tādu pasācienu, laiks vēl priekšā diezgan daudz un plāni ar var mainīties.

Link to comment
Share on other sites

Tikko atbraucu no Vecrīgas, kur papļapāju ar Deadalive. Viņa spots ir pie Igaunijas robežas, aiz Rūjienas. 160km no Rīgas. Ir ūdens, pļava, elektrība, māja, vietas ekskursijām - viss kā pienākas, pluss vietējie netraucēs. Pusdzīvais random pidiņus redzēt negrib. Man izklausās pēc ļoti laba varianta, jo lielākoties visi ir no Vidzemes un ja jau reiz liepājnieki pamet savu ciemu, tad +/- pārsimts kilimotriem vairs nav starpības :D

Sāk izskatīties, ka es arī ieradīšos.

Link to comment
Share on other sites

Kurzemē ir 2 forši ezeri, kuru krastos spotu ir pārpārēm - Usmas un Nabas.

Kāds nav kaut kur tuvumā un varētu izčekot spotus?

Pie usmas ezera!? te vienigais ar elektribu ta ir ka ir, ja pie paša ezera domā ballēties, bet kā jau spots ir labs!

Un nekādi kašķi praktiski arī nebūtu, jo šie vietējie ir mīksti pidiņi, kas uz problēmam nekad neuzprasās.

Edited by Brown^
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, kaut kādi varianti jau ir. Tomēr negribu pārsteigties ar domāšanu pirms laika, plāni mainās kā vēji un nevaru paredzēt, kas nākotnē var gadīties, varbūt nemaz nesanāk nekur aizbraukt. Ja jau samurajs brauc, es varu uzmesties uz kakla :troll: Tad redzēs, nāks pēdējā nedēļa, tad arī skatīsies variantus. Galvenais lai vieta forša un un kompānija. Ja gūdijs un doublets būs, tur būs ļoooti traka ballīte :D

Protams laba būs arī morgana kompānija ar benciku, test2, deadalive, regoto, + pārējos, kurus es neatceros pateikt... tas aplis tāds miglains bija tāpat kā visas dienas :D

Edited by Nightmares^^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es cepu viens šķūnī :D Visi siekalojās kā šakāļi. Skops nebiju - kas prasīja tam arī kauliņus atmetu.

nestāsti nu niekus, kad sctg ieradās es tieši turp devos cept savas vakariņas un slēpties no kādas konkrētas personas :D

Sveicinati !

3)Es balsoju par to, kad ierodas pazistamas sejas, nekadas tingerenes mingerenes un random nepazistamas sejas mums nevajag, mes 10 gadus esam kopa kapajushi un nebutu jabut problemam savakties normala barina un parunat par seniem labiem cs laikiem un kopigi iet ekskursija uz aizaugushu mezhu iedzert etc. :pizdiblee:

šim es varu tikai piekrist, nav visai patīkami ka uzrodas random pidiņi kas ceļ traci laikā kad cilvēki sarunājas ar kaptēni

Kas pusdzīvajam par spotu un kur, ja drīkst zināt? Tā kā tajā pasākumā garšīgi iet iekšā, negribētos pēc tam braukt pie stūres virs 100km, + no mana gala laikam neviens gignietis nav, kamēr pa Liepāju nedzīvojos. Kaut, ja gūdijs brauks, gan jau kaut kā saorganizēsimies. Vēl jau grūti saplānot tādu pasācienu, laiks vēl priekšā diezgan daudz un plāni ar var mainīties.

Ja tu ar goodmenu nedzīvotu kosmosā tad zinātu ka sctg mobīlī katru gadu gandrīz līdz pēdējam brīdim ir bijis kāds brīvs slots

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...