Jump to content
GIGN Forum

Ikgadējais Burziņš?


Pusdzīvais
 Share

  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

tad jau nav ko iemīst ja šogad taisās rīkot invite only nākamais gads jau arī ir priekšā :)

man patīk tā ideja, un es arī atbalstītu ja turpmāk tas būtu pasākums ar ielūgumiem, jo pagā'jušā gada random pidiņi man izraisīja zināmu nepatiku pret pasākumu kā tādu

anyhow vajadzētu nolikt kādu datumuu līdz kuram tiek vērtēts par vietu un laiku, lai jau sāktu rasties kāda skaidrība..

Link to comment
Share on other sites

Vakarā zināšu precīzāk, bet sāk šķist, ka nevarēšu jūs uzņemt.

Kad jau liekas esam tik tuvu ierodas pidinji, kas saak taisit celu tieshi gar muusu ballites vietu, nu nekas dzersim un stradasim un buldozereesim :D:D:D

Veel viena lieta, luuuuuuuuuudzu beidzas dziit huinju, kas nav saistita ar pasakumu, luuuudzu, es izgaju 3 lapam cauri un psc kaut kaads.... Nelasu forumu katru dienu, vajadzetu te kaut kadas manieres ievest vai vnk warnot un banot, atlaujiet tak pasakumu saorganizeet ! :)

Gaidam zinu no pusdziva !!!

Link to comment
Share on other sites

Nu blaa pusdzivais pats saaaki topiku un doma veel neierasties, loshara :)

Par datumiem ir divi varianti, kaa balsojuma redzams, vietas pagaidam nava...

Man ir lauki patalu no Rigas bet ar pieeju ezeram, nav gan tikai taa, ka mees tur buutu vieni pashi tas minus, jo netalu ir viesu nams...

Kas tur palika ar Usmas ezeru ir kaadi varianti ? Iesaku aizmirsts par datumiem un sameklet pieklajigu vietu, pec tam uztaisit atsevishku topiku, kur tikai un vienigi cilveki pierakstas, kas grib ierasties, un pec tam no tiem tad ari var redzet, kas notiek, kas nenotiek.

Vajadzetu saprast, kas no pavisam veca kodola(gign team) ir gatavi ierasties, jo stulbi tagad skanes, bet ja nav worm,Test,Krish Macho,Spite etc. tas vairak neozh pec tiira Gign pasakuma. Tas notika pagajusho gadu. So pasakumu nevar turet dzivu ar jauniem cilvekiem, jo tradicijas turpinashanai viens no priekshnoteikumiem ir same people,same time, same talk, ja kodolam pasakums nav svarigs, tad nav verts runat par parejo sastavu.

Es labprat nodarbotos ar organizeshanu, nav svesha ta lieta, bet neesmu Latvija un sobrid esmu loti nopietni piesiets darbiem, vajadzetu veel kaadu no adminiem, kas varetu piekerties nopietnak, uzbliezt kartigu topiku etc.

p.s. MEKLEJAM VIETU ! :D

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Tā kā pie manis vienu čiksu uz Angliju nelaiž tik ilgi, kāmēr neatrādīšos, tad uz augustu pagaidām plānojas brauciens uz LV.

Es ar Lielu prieku saorganizētu savu spotu. Tiesa gan nav zināms vai būs nepieciešams primārais, proti braukt ar tiem senčiem iepazīties. Bet ja braukšu, tad pamēģināšu dot ziņu līdz augustam.

Mans spots visiem zināms - gan plusi, gan mīnusi. Vienīgais tas,ka tagad tā vieta ir plus mīnus kultūras mantojums, līdz ar to pa dienu drusku vairāk cilvēki nāk izlasīt kas tad īsti ir Spidiķis bļa!

Link to comment
Share on other sites

Tā kā pie manis vienu čiksu uz Angliju nelaiž tik ilgi, kāmēr neatrādīšos, tad uz augustu pagaidām plānojas brauciens uz LV.

Es ar Lielu prieku saorganizētu savu spotu. Tiesa gan nav zināms vai būs nepieciešams primārais, proti braukt ar tiem senčiem iepazīties. Bet ja braukšu, tad pamēģināšu dot ziņu līdz augustam.

Mans spots visiem zināms - gan plusi, gan mīnusi. Vienīgais tas,ka tagad tā vieta ir plus mīnus kultūras mantojums, līdz ar to pa dienu drusku vairāk cilvēki nāk izlasīt kas tad īsti ir Spidiķis bļa!

Tu negribi sonedel izdomat ? Vai nu apvienosi lietderigo ar patikamo, vai ari tikai patikamo ? Sounds good :D

Link to comment
Share on other sites

A kā būtu ja pasākums notiktu kaut kur pie Liepājas(ārpus pilsētas )ar visām jūsu prasībām, bet tikai kopistisks Liepājnieku organizācijas rīkots? :)

P.s. Bet princips ar ielūgumiem vienalga paliktu spēkā...

Edited by GooD`MeN
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A kā būtu ja pasākums notiktu kaut kur pie Liepājas(ārpus pilsētas )ar visām jūsu prasībām, bet tikai kopistisks Liepājnieku organizācijas rīkots? :)

P.s. Bet princips ar ielūgumiem vienalga paliktu spēkā...

Manis peec, bet lai jau liepajnieki organize, bet anyway, Gign pasakums, kas domats tikai Gigniesiem, nevis kads no gign un tads bars draugu liepajnieku, es domaju tas mums nederees, tas butu De javu, pagajushajam gadam....

Diviit saneemies !!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Manis peec, bet lai jau liepajnieki organize, bet anyway, Gign pasakums, kas domats tikai Gigniesiem, nevis kads no gign un tads bars draugu liepajnieku, es domaju tas mums nederees, tas butu De javu, pagajushajam gadam....

Diviit saneemies !!!!!!!!!!!!!!!

No Liepajniekiem nee smakas to es garanteeju....Palugushu Dominiku,Waziku,Doubled Analgiinu,Hydro un vel kas ir gatavi ierasties man uzraxtiit PM ar savu skype name...

Link to comment
Share on other sites

No Liepajniekiem nee smakas to es garanteeju....Palugushu Dominiku,Waziku,Doubled Analgiinu,Hydro un vel kas ir gatavi ierasties man uzraxtiit PM ar savu skype name...

Tu vari atmest kadu bildi, vai karti tur tas atrodas ? Ja ir tikai gign publika man vienalga kura vieta LV viss notiksies :)

Link to comment
Share on other sites

Sarunajam taa ka bildes un karte buus 2dien max 3dien....Tiko sazvaniju dominiku man vel jaapspriezhas ar Analgiinu un Doubled ,kaa arii ar Waziku un garanteejam ka musu VARIANTAA BUS VISS kam ir vnk jabuuut sakot ar UUDENI, telts placi, volejbollaukumu , bezmaksas ieeju pljavaaa, ah jaa nopljautu pljavu un tikai ielugumiem....

P.s. pie tam milziga iespeja ka LUKESH, plikais un HUSEINS vares ierasties lidz ar to :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Ja jārullē būs 400km, es gribu pie kāda mašīnā. Esmu klausīgs, tīrīgs un māku iet uz kastīti.

Vispār Liepāja ir pieradusi daudz ceļot ārpus savas valsts, viņi varētu man atbraukt pakaļ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jārullē būs 400km, es gribu pie kāda mašīnā. Esmu klausīgs, tīrīgs un māku iet uz kastīti.

Vispār Liepāja ir pieradusi daudz ceļot ārpus savas valsts, viņi varētu man atbraukt pakaļ ;)

ja tas būtu teiksim pusdzīvā variants tad tādu lietu mēs mierīgi varētu noorganizēt :thumbsup:

man vispār patīk divīša variants, spots mums visiem ir labi zināms, vienīgais ko mums tajā variantā vajag ir lai kāds cilvēks nopļauj to pleķi un noliek milzīgu atkritumu urnu stikla desām un papīriņiem..

Link to comment
Share on other sites

Divisha variantam ir viens liels miinuss, loti iespejams baigi veelu uzzinasim, vai varam tur rikot vai nee.

Liepaja ir variants, bet pec taa visa ko tu uzrakstiiji Good Man nebus taa ka tur buss pilns ar vietejiem, tu zini mums vajag nomalu zemes pleki ar pec iespejams mazakam iespejam satikt citu dziivu buutni.

Karoch gaidam bildes etc. Tad kads no moderatoriem varetu uznemties uzbliezt 2vus topikus, vienu kur diskutejam par pasakumu otru, kur tikai un vienigi katram atlauts viens posts, ar tekstu GRIBU IERASTIES, un tad jau izdomasim, ko darisim ar nepazistamaam sejaam....

Bet vajag savakt vecos krabjus pec iespejas vairak, ja protams viniem ir interese....

Link to comment
Share on other sites

A kā būtu ja pasākums notiktu kaut kur pie Liepājas(ārpus pilsētas )ar visām jūsu prasībām, bet tikai kopistisks Liepājnieku organizācijas rīkots?

Manšķiet, ka riktīgi gignieši spēj vienreiz gadā savākties un aizlaist kur vien vaig. Tākā nav problēma.

PS. tedi - man bagažniekā priekš tevis kastīte būs noorganizēta :DD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...