Jump to content
GIGN Forum

Kādu Peli Ieteiktu>?


Recommended Posts

Caw visiem

gribēj uuzzināt, iespējams varat ieteikt kādu labu peli, vnk diezgan apjucis esmu jo klāsts ir nenormāli liels! :D Pagaidām esmu noskatijis steelseries kana, nezinu kapēc bet man vina iepatikās, jo nav ne liela, ne maza izmēra! Iespējams kāds vel var ieteikt vidēja izmēra peles?

Link to comment
Share on other sites

cik naudu esi gatavs teret? iesaku logitech mx518,g5 , ms 1.1 , razer deathadder. bet ja nav naudas tad vari panemt def logitech peliiti (tadas ka visos ikafe) un buus okey. aa un vel ir taas a4tech , visaadu dizainu un ir tiiri ok prieksh shaushanas csaa. maksaa ap 8lati

kr4 ja tev ir nauda njem g5 :D

Edited by attachment
Link to comment
Share on other sites

Dod piemēru "vidēja izmēra" pelei.

Pats personīgi lietoju Logitech MX518 jau 6. gadu ( nopirku otru tādu pašu, jo pirmai dzīves termiņš apsīka ) ne par gramu nenožēloju. Sākumā var likties mazliet lielāka, nekā parastās logitech lāzerenes, par kurām jau te augstāk kāds ieminējās, bet pie tā visai ātri pierod. Nemainītu ne pret ko citu. Jaunu e-bayā var dabūt ap +/- 25 ls + šippings.

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarīgs no ķepas lieluma un tā, kas tev skaitās ērts. Es jau pāris gadus lietoju ACME lēto peli, jo, kā izrādās, tā līdz šim ir ērtākā pele manai ķepai. Protams, retu reizi gribās vēl pāris pogas, bet es dodu priekšroku komfortam, ne brendam/cenai.

Lai nu kā, tāpat ņem vērā arī peles akselerāciju. Jebkurā gadījumā, iesaku veikalā palūgt uzlikt roku uz peles un tad to pirkt, lai pašam nebūtu jāčortojās, ka neērta pele. [No sērijas - cs paspēlēt normāli nevar, bet galvenais, ka brends.]

Link to comment
Share on other sites

man pašam ir jau 2.trā mx 518, skaitās optiskā pele, spēleju ar low sensitivity, tāpēc iznāk pārcelt peli no viena gala uz otru un nejūtu herņu ar peles korekto darbību, man ir biju'as dažādas brenda peles, kuras sāk "skipot" uz low sensitivity, settingi apēram

šādi

win 6/2

DPI 800

polling rate 500

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...