Jump to content
GIGN Forum

dyversant
 Share

Recommended Posts

Tu nopietni? Ja es katru nedēļu saņemu +/- 350 gbp, tad es pa nedēļu iztērēju max 150 gbp (hata, paika, smēķi, alus, tesco staff, etc. sūdi), tākā, nestāsti, ja nezini :)

Teach me master.!!!!!

Link to comment
Share on other sites

un vispaar probleem pavisam noteikti nav tajaa, ka te nebuutu darba, probleema ir lohos, kas negrib straadaat vai pat rokaas ar laapstu ir paraak tupi, lai izraktu graavi, reku chomam objektaa vajag cilveekus, kas straada, vel vakar teica, ja butu, ka rubii vismaz to laapstu cilaat, tad tagadeejo brigaadi uzreiz atlaistu, probleema ir tajaa, ka cilveeki ir stulbi. Ja kādam ir interese, tad varu iedot kontaktus uz celja buuvi, preciizak jauno TEC celj, padsmitgadiigos nepieteikties un idiotus bez smadzenem, kas nerubii pat, kas ir raadiuss, diametrs utt.

varu uzreiz pateikt, ka par alkoholu darbadienas jaaizmirst, katru riitu liek puust alkometraa un jastrada ir formaa, ja kaut kas no formas trukst -100ls no algas utt.

Edited by Epix
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

un vispaar probleem pavisam noteikti nav tajaa, ka te nebuutu darba, probleema ir lohos, kas negrib straadaat vai pat rokaas ar laapstu ir paraak tupi, lai izraktu graavi, reku chomam objektaa vajag cilveekus, kas straada, vel vakar teica, ja butu, ka rubii vismaz to laapstu cilaat, tad tagadeejo brigaadi uzreiz atlaistu, probleema ir tajaa, ka cilveeki ir stulbi. Ja kādam ir interese, tad varu iedot kontaktus uz celja buuvi, preciizak jauno TEC celj, padsmitgadiigos nepieteikties un idiotus bez smadzenem, kas nerubii pat, kas ir raadiuss, diametrs utt.

varu uzreiz pateikt, ka par alkoholu darbadienas jaaizmirst, katru riitu liek puust alkometraa un jastrada ir formaa, ja kaut kas no formas trukst -100ls no algas utt.

un uz rokas ciik ?

Link to comment
Share on other sites

Tu nopietni? Ja es katru nedēļu saņemu +/- 350 gbp, tad es pa nedēļu iztērēju max 150 gbp (hata, paika, smēķi, alus, tesco staff, etc. sūdi), tākā, nestāsti, ja nezini :)

Kur tu dzīvo? Pierēķini vēl auto, normālu dzīvesvietu, izklaides, ja tur būtu ierastie draugi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Kur tu dzīvo? Pierēķini vēl auto, normālu dzīvesvietu, izklaides, ja tur būtu ierastie draugi.

Mans auto - manas kājas (līdz darbam 20 min. gājiens), dzīvesvieta, izklaides, etc. staff jau ietilpst tajā naudā ;)

Nedzīvoju te jau pirmo dienu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Nu tu beidz te fleitēt, jo labs dzīvoklis maksā 800-1k mārciņas. Un es netaisos dzīvot 1 istabā, tad labāk nošauties, nedzīvoju, lai pastrādātu, piedzertos un nokniebtos.

Viens pats tu dzīvokli nekādīgi nepaņemsi, tas nav tīri finasiāli iespējams ;)

Link to comment
Share on other sites

Neapceļiet cilvēku, viņš izvēlējies ceļu un cīnās.

Bet es noteikti nebūšu mierā ar to, ka noliek Latviju. Jo atkārtošos, tiem, kas grib strādāt te vienmēr būs ko darīt un arī nopelnīt. Bet tie kas sapņo par pasakainiem pabalstiem nemaz, lai necer te tādus sagaidīt. Mums nevajag, lai visi dzīvotos uz pabalstiem kā lielā daļā Eiropas un gan jau tur arī drīz tiem pieliks punktu, kad cilvēks neiet strādāt, jo gandrīz to pašu var dabūt pabalstos.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

"Teletubija lietoto apgerbu tirdznieciba" Sia TLAT"

uzjautrinoši, ne?

skaties, ka atbraucot uz UK nedabūn pa aci ar savu ņirgāšanos, kā teikt - dots devējam adodās :)

Neviens šeit nenoliek LV, vienk. daļai cilvēku tas patriotisma līmenis nav tik augsts kā Tev un citiem.

Katrs cilvēks ir tiesīgs darīt to, ko pats vēlas (neaizejot galējībās) un ne Tu, ne kāds cits viņu nenosodīs tikai tāpēc vien, ka cilvēkam labāk ir citā valstī.

Patriotisms ir laba lieta, bet tas nebūt nenozīmē, sēdēt mēslos līdz ausīm un vienalga priecāties, ka dzīvo valstī, kura ņem Tevi visos caurumos.

Cilvēkam, ar jebkādu pārliecību, ir jāēd un, ja vēl viņam ir bērni, tad tur vairs par patriotismu nevar būt pat runa - saliekot pa plauktiņiem prioritātes viss ir diezgan loģiski.

Tu dzīvo savu, nevis viņu, dzīvi un nezini kā kuram ir labāk.

Gala beigās, patriotisms ir plaš jēdziens un to var piekopt arī neesot konkrētajā valstī (te netiek vilktas paralēles ar padomijas šovinistiem).

Vēlreiz atkārtoju - ja kādam labāk ir citā valstī, tad tas nevienam nedod tiesības to cilvēku saukt par nodevēju. Viņam nav jāatskaitās ne Tev ne vēl kādam par to, ko viņš dara, bet uzticību valstij nepierāda, sūdzoties par valdību un paliekot tajā pašā mēslu čupā, kurā tu nevis nedari neko, bet vienkārši nevari neko izdarīt, lai būtu labāk.

Link to comment
Share on other sites

Radical, intereses pēc, cik tev gadu, un ko tu dzīvē esi sasniedzis?

Pats nesaskatu problēmu, ka brauc prom, lai pelnītu. Pats vēl vasaras sākumā domāju braukt uz turieni, bet pārdomāju. Katram viedoklim ir sava veida taisnība. Ja tā būtu zelta bedre, tad tur brīvas vietas nebūtu.

Link to comment
Share on other sites

Telepuziks vnk pieradis pie UK finansem, vinju apmierina raut almost bez vikendiem, ka VERGAM. ;) Ta ir tava izvele, tavs cels, gl! Vergam, tadel, ka vini uzskata un uzskatis mus par vergiem lidz bridim, kamer nepakapsies augstak. Piem. Supervaizers :P

Btw, dzivokli var iret ari viens, bet jareikinas ar normalu raushanos. Fuul taim darbs +/- no 7-15:00 up un klat katru dienu part time, kkads klinings or smth. Var piemeklet picerijas, jo no plst 6 tur biziii laiks sakas. Tatad, part time ~ 4h up. Menesi var sakasim pari 1500 :) Nekad neparakstitos uz ko tadu, ka ari es neatbraucu uz UK lai rautos te, tadel visu un visus maigi sutu dirst un dzivoju ar saviem 200 nedelja. Vairak man nevajag! No plskt 13-6 man ir brivs, bet ta lidz 22:00. Prakstiski 7-8 h diena, vnk sadalitas riita un vakara, lai ir brivs laiks pasham sev! Reiz sanaca iepazities ar sievieti, kas UK (tieshak channel islands) strada jau 11 gadus! 9 men smaga darba, 3 off! Visu so laiku ir nostradajusi viena vieta un praktiski strada no plkst 5-22/23. Stradaja gimenes biznesa ar stadiem, kompozicijam un ta, bet, lai cik loti labi neizturetos pret vinju tur, vinja jau pirmaja diena, kad aizgaju vinjai paliga, skaidri un gaishi pateica, vergi mes :D btw, vinjai sanaca 25k par 9 men! 8-)

Nav te neka tada ar ko varetu lepoties, jo staradat par MINIMALO ALGU UK NAV KRUTI! Citi menesha laika sanjem 6up k up par nosaciti fizisku darbu. Reiz biju banka, jo bija kkada kibele ar karti un man prieksha sedeja sieviete gados un stridejas ar stafa darbinieci, ka shamejai trukstot 56 paundi pensijas!!! Ak ja, pensija 12k :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Razjobas riktīgākie, un tu neox esi pieskaitāms viens no tiem haljavšikiem ja, kas, tavs posts to uzreiz pasaka iikshkjisuzaugshu.

Pikaso, izklausas, ka strādā Latvijas Gāzē, gāzes trubu renovācijā :D

Link to comment
Share on other sites

Radical, intereses pēc, cik tev gadu, un ko tu dzīvē esi sasniedzis?

Nu es nezinu kā Tev, bet man neliekas, ka strādāšana kaut kādā noliktavā ir baigais sasniegums ar ko vajadzētu lepoties.

p.s ja tu to tā biji domājis

skaidrs

Edited by B3NDE
Link to comment
Share on other sites

Nu es nezinu kā Tev, bet man neliekas, ka strādāšana kaut kādā noliktavā ir baigais sasniegums ar ko vajadzētu lepoties.

p.s ja tu to tā biji domājis

Šeit es nerunāju par noliktavas darbu, bet vispārēji. Vienkārši gribu zināt, ko cilvēks dara, ja spēj smieties par to, kur iegādājas drēbes. Cik viņš ir pārāks par pārējiem.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, ko Jūs piepisāties. Gribi - brauc, Negribi - nebrauc. Līdzīgi kā gribi - ej studēt, negribi - neej. Nē nopietni, tāda sajūta, ka šajā topikā daži vienkārši nāk, lai kaut ko uzdirstu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...