Jump to content
GIGN Forum

Pietekums War3 Serverim.


Recommended Posts

Esmu 21 gadu vecs students no Rīgas.

Cs spēlēju jau kādus gadus 9.

Gign labums? Būs admins, kas war3 serverī pavada gandrīz visu savu brīvo laiku, kad nav ko citu darīt. Spēlēju visos laikos no rītiem naktīs un pa dienu.

http://stats.gign.lv/war3ps/player.php?id=194 Stati pēc restarta

vēlos iegūt xkick/xslay/xslap/xgag komandas lai varētu paretināt spelētāju rindas, pakikot nubikus, paslejot kemperus un uzlikt mute tiem kas runā vēl vairāk kā es.

xban jau arī nebūtu slikti, jo tas atvieglotu dzīvi visiem.

par mani varētu galvot Mcaa un Juniors :P

un jā reģistrētais niks -PANZ3r

Link to comment
Share on other sites

Atbalstu. Reportē čīterus pa tēmu, online laiks viens no lielākajiem (gan tagad, gan pirms reseta ar kādām 500h+). -šie divi iemesli noteikti jāņem kā primārie, jo war3 pēdējā laikā palikuši tikai 2-3 aktīvi admini (paši zina).

Cik atceros, gada pirmajā ceturksnī jau rakstīja pieteikumu - tad neiedeva tiesības. Iemesls: rupjības or so. Manā skatījumā kopš tā laika ir ievērojami labojies. Protams, dažbrīd ir, tomēr var pievērt acis.

Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi atbalstu !

Ja ieprieks biju pret to tad tagad ATBALSTU !

Bez Panz3ra nebūtu tik jautri spēlēt. Labs skills, ar galvu domā un ir ļoti bieži onlainā !

Pretenziju nekādu nav :)

Link to comment
Share on other sites

Dodu REC, jo pašam 1.6 vairs prieku lāgā nesagādā un mēdzu ieskriet vien kādu nobanot pēc calladmin. Vairāk uzturos CSS. Lai nu kā - domāju, ka pēc pirmā pieteikuma būs nedaudz apdomājies un izdarījis pareizos secinājumus. Tad nu REC. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja,čalis ir mainījis savu attieksmi tad,ok,bet cik atceros,tad mute ir lielāka par "laidara" vārtiem,bet par cik neesmu jau gana laiku spēlejis,tad grūti spriest,vnk gribējās kaut ko uzrakstīt!

Link to comment
Share on other sites

Ja,čalis ir mainījis savu attieksmi tad,ok,bet cik atceros,tad mute ir lielāka par "laidara" vārtiem,bet par cik neesmu jau gana laiku spēlejis,tad grūti spriest,vnk gribējās kaut ko uzrakstīt!

Ir, ir mainījies. Uz labo pusi :) Nomierinājis nervus un ieslēdzis jautro, sakarīgo cilvēku :)

Ik pa brīdim sadusmojās, bet es ar tāpat mēdzu darīt :)

Acc ir jādod ;) Turklāt mēs te esam maz adminu palikuši :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...