Jump to content
GIGN Forum

Acc Uz Cs.gign.lv


Recommended Posts

Niks: baby doll

Vārds: Ojārs

Vecums: 23

Darba vieta: VAS "Starptautiskā lidosta Rīga" un Bioloģiskās produkcijas veikals "Gaļas Meistari"

Spēleju cs apmēram no 14 gadu vecuma, esmu bijis admins Netgames serveros kaadus 4 gadus.

Gignā spēlēju nu jau kādu laiku tagat un spēlēju arī agrāk pirms kādiem 5 vai vairāk gadiem.

Tā saucamos čītorus māku atpazīt no labiem spēlētājiem.

Gign būs labums tāds: mazāk hakeru, vairāk apmierinātu playeru, kārtība serverī.

Ir servēri vairākas reizes dienā kad nav adminu un tad protams jāurodas hakeriem, rupekļiem un tamlīdzīgiem indivīdiem, kad ir nepieciešams acc lai ieviestu kārtību.

Vēlētos sākumkomplektu: gag - rupekļiem, tiem kas traucē runājot pa mic

say - lai atgādinātu ka ir jāpilda missija

slap - iekustinātu žurkulēnus, kuri nepilda misssiju

slay - ff, vai missijas nepildītāji, protams izvērtējot situāciju

kick - lageri, hakeri, loweri

http://stats.gign.lv/cs/index.php?q=babydoll

Link to comment
Share on other sites

Es iespējams kļūdos, bet cik atceros babydoll` no netgames, tad nebūt nebija nekāds paraugs - lai kā arī nebūtu, domāju ka cilvēki ar šādu pieredzi noderētu GIGN komūnā un, ja mana atmiņa mani nepieviļ (pimais teikums), tad katrā ziņā cilvēki mēdz mainīties vēl jo vairāk 23 gadu vecumā parasti reti kad taisa 15 gadīgo pigorus.

Es īsti nezinu, vai man balss kā CSS adminam dod jebkādu jēgu 1.6 lietās, bet es šo puisi atbalstītu.

Link to comment
Share on other sites

Saksim ar to vai tev ir reg niks? Pec tam kurš admins tevi rekomendē? Un 3shais zhel ka neredzam cik tev bija stundas pirms statu reseta, jo pagaidam pec 26h kas redzams tev nospeletas , gruuti ko teikt.... Bet kā ar 1majiem 2viem jautajumiem?

Link to comment
Share on other sites

Apzinos sekas par komentēšanu šeit, varat piemērot sodu pēc nopelniem, bet man ir kas sakāms!

1. Good`Men, iemācies rakstīt, ne tikai ir jāuzraksta sakarīgs pieteikums, bet arī ir sakarīgi jākomentē.

2. Nosacījumi:

  • 3 administratori, kuri ir gatavi par tevi izteikties un atbalstīt tavu kandidatūru.
    Augstāk minēto nosacījumu vajadzētu izņemt ārā no pieteikuma prasībām, jo nav jēgas no tā, ka katrs pirms acc pieteikuma lien drisā adminiem, vismaz trijiem. Tā vietā admini, kas viņu ir redzējuši attiecīgajā serverī varētu komentēt šeit ar sekojošām frāzēm: "Šitais sakarīgs čalis, lieku nerunā, ir reportojis čiterus, atbalstu" utt.

Link to comment
Share on other sites

Reg niks: babydoll - nu jau vairāk kā 3mēnešus.

Online time: pirms statu rr bija vairāk kā 300h, kā arī pāris gadus atpakaļ spēlētais, noteikti ir vairāk kā 400h

Adminu rekomendācija: jā tā ir problēma jo īsti ar nevienu neesmu runājis, bet KillingExpert minēja ka varētu dot rec, atkarība ko es vēlēšos no acc.

Ja tā ir tik liela problēma un admini paši nevar ierakstīt savas domas, tad es atvainojos un slēdzam ciet.

Link to comment
Share on other sites

Dotu atbalstu visam prasītajam.

Vienīgais, ko gribēju piebilst. Dažreiz cilvēki iegūstot tiesības, uzreiz šausmīgi ātri pazūd. Lai tas nenotiktu, varbūt noteikt kaut kādu laika periodu, lai nav gluži pa velti dots aksess?

par pašu kandidātu - nekāda konkrēta komunikācija nav bijusi ar viņu, bet var just, ka ir sakarīgs cilvēks, vismaz kibervidē. Nedomāju, ka savu statusu izmantos nelietīgi. + bieži esmu viņu redzējis serverī, kad patiešām nav admina. Protams - nekad nebūs tā, ka vismaz viens admins būs jebkurā stundā, bet šis jaunskungs varētu vismaz kādu no tā maģiskā laika paņemt uz sevi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sen jel neesmu rādijies gign serveros, jo aizņemts ar D3 and other stuff, bet šis cilvēks jau gign aprindās ir pazīstams daudzus gadus. Cik atceros nekad, neko īsti nav grēkojis un arī nav uzvedies kā pēdējais plānprātiņš. Pēc statu reseta tiešām ir grūti pateikt par aktivitāti, bet visā vismā diezgan sakarīgs kandidāts domāju...

REC>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...