Jump to content
GIGN Forum

Gign All-Star 2012


amniijs
 Share

Recommended Posts

GIGN all-star geimos nekad fragi nav skaititi... Tiri izdoma, radoshums un fans, taa komanda ari uzvar....

Es neteicu, ka fragi, bet komandas uzvaras gan, tākāk tomēŗ tiek tā komanda, kura dabū 16 uzvaras, nevis kura saspridzina vairāk komandas biedrus vai lielāku tornīti uztaisa . Varētu uztaisīt, ka par tālāk tikšanu/uzvaru finālā (ja 4 komandas) balso pārējās divas komandas (nu vai varbūt kaut kādu formulu uztaisīt, ka gala vērtējums ir 65 procenti balsojuma rezultāti un 35 komandas uzvaras, kaut kā tā)

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

Tad jau iznāk , kad ( piem. Mani ) visus gribētājus atstāj malā - tos kurus nepazīst.

tieši tā, pareizi esi sapratis.

to arī All-Star nozīmē.

ko jūs teiktu par 30. jūniju?

Link to comment
Share on other sites

Taa ir 3diena samuray :) Tak davai 17tajaa rikojam...Taa ir 7diena..Jeb pats tad vnk nevari ?

nē, tā ir sestdiena. 17. man ir līdz 20:00 jāstrādā. Ja domājat, ka varam uz kādiem 21:00 sākt, tad esmu ar mieru.

Link to comment
Share on other sites

17tais junijs ir 7diena :) un jaa varam ariii 21:00 saakt :)

jā, bet 30. ir sestdiena nevis trešdiena. un tad man ir visa diena brīva, bet nu lemiet paši, bet cik es saprotu, tad bez manis te nekas nenotiksies.

Link to comment
Share on other sites

jā, bet 30. ir sestdiena nevis trešdiena. un tad man ir visa diena brīva, bet nu lemiet paši, bet cik es saprotu, tad bez manis te nekas nenotiksies.

30 manis toč nav, sakarā ka preiļos kaut kādi svētki un jābrauc dejot.... Diez vai kāds 24 uz pohām gribes vakarā kapāt cs... Es tomēr vēletos kaut būtu 17. datumā, kamēr nekādu svētku utml.. What you say?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...