Jump to content
GIGN Forum

Tehniskā Apskate


th3crims
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Jautājums tāds - te tā šķirstu ss.lv bla bla bla, nu un neminēšu konkrētus piemērus, bet, ja pārdevējs pasaka, ka tikko izieta tehniskā apskate, cik vispār ticami ir ar to visu? Kā ar tehnisko apskati vispār ir, vai tehnisko apskati varētu iziet arī ar saplēstu mašīnu vai tomēr tas nav tik viegli un ja pārdevējs man parāda tiešām vakardienas tehniskās apskates protokolu, kur parādās, ka bojājumu nav, tas tā arī ir, vai kā? Piedodiet, iespējams, par glupo jautājumu, vienkārši interesējos!

Link to comment
Share on other sites

Agrāk bija viegli "nopirkt" skati, tagad tas ir grūtāk un pārsvarā tādus luksus pakalpojumu saņem tikai caur tuvu pazīšanos. Nezinu kā ir Rīgā, bet zinu, ka Liepājā agrāk varēja, es pats sev nopirku..un nākošo kurš aiz manis pirka, to paņēma pie dziesmas, jo pārāk liels šrots. Esmu dzirdējis, ka Kuldīģas/Tukuma rajonā esot vieglāk to nokārtot, tā man paziņa teica, kuram tur čoms strādā, bet nu tas nenozīmē, ka visi šroti varēs skati nopirkt. Kam nav lemta skate, tam nav... laiks uz tolmetu.

Starp citu TA datus var apskatīties csdd lapā. Nemaz nevajag, lai saimnieks dotu protokolu.

Un neieteiktu pirkt mašīnu vadotiespēc TA, jo viņi paši šad un tad nepamana būtiskus defektus, kurus būtu jānovērtē ar 2 vai vismaz 1 (pēc paša pieredzes).

Link to comment
Share on other sites

Tehniskajā neskatās kas notiek lācītim vēderā, bet tehniskā ir viens no mazajiem +.

Bet lai nav jālauza galva, sarunā ar pārdevēju aizvest mašīnu uz servisu, lai puiši iečeko vai viss strādā kā nākas un nav kādas apslēptas slimības.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, bet tās diagnostikas visas maksā.. elektronika, ritošā, bremžu... Diez vai random latvietis var atļauties katrai mašīnai pirms pirkšanas to pārbaudīt. Ir dzirdēts, ka saka, ka ja viss ir ok, pēc pārbaudēm, tad pircējs pērk un visu apmaksā, bet ja nē, tad vecais saimnieks pats maksā, bet nu man tas šķiet tikai kaut kāds makšķernieku stāsts.. :D Bet nu var jau tā darīt, ja toč gribi pirkt konkrēto a/m un vnk negribi iegrābties :D

Link to comment
Share on other sites

Pohuj , ka tur ir tehniska. Jo vini tur neko neparbauda, bremzes, un ritoso. Ritoso i to uz trisu4kas nevar kartigi parbaudit , un pakalejo tiltu vispar neredz tehniskaja , kad bauda ritoso.

Ieteikums ir dzit uz servisu masinu kuru velies pirkt , lai meistars ar monteni iztausta visu no augsas ( ritoso, un parejo ar aci apskatas.) Pec tam pie elektrika , lai sledz pie kompja klat un skatas , vai nemet kadas kludas ara. ( Diagnostika . tas ir pieslegsana pie kompja izmaksas kadi 10-15 ls, Ritosas parbaude kopa ar diagnostiku nu ap 5 ls varetu panemt , jo pa ritosas parbaudi 3 ls nem parasti servisos!

Link to comment
Share on other sites

ak, jā, pareizi, ar specāli aprīkots stends nevar pārpaudīt piekari, bet kārīgs peķas loms var :slap: aha, neaizmirsīsim 15 gadus vecu mašīnu slēgt pie kompja, great idea! parādīs visu! lamdu,gaisa masu un iespējams vēl kādu dačiku, kurš maksā 2,50

CSDD piedāvā sms pakalpojumu, kurā aizsūti mašīnas nummuru un tev atnāk atpakaļ pēdējās 2 vai 3 tehniskās, kur arī redzēsi, cik daudz mašīna ir lausta. Par to cik var uzticēties šādai informācijai, emm, uzskatu ka var. Jo Latvijā ir tikai pāris dauņi, kuri pērk tehniskās, jo viņu e36 ir sapuvuši un nav naudas sataisīt.

Viss ir atkarīgs kura gada un kādu mašīnu tu pērc.

Link to comment
Share on other sites

Ja tehniskā ieta Rīgā, tad vari ticēt. Strādā 2 draugi apskatēs. Nemaz tā nevar, pat čomu, izlaist cauri. Vienalga tu dod kkādu piķi vai nē. Viņi neņem. Vismaz parastie skates cilvēki neņem, jo nemaz nevar paņemt. Tur ir smagākā kontrole.

Link to comment
Share on other sites

Ja tehniskā ieta Rīgā, tad vari ticēt. Strādā 2 draugi apskatēs. Nemaz tā nevar, pat čomu, izlaist cauri. Vienalga tu dod kkādu piķi vai nē. Viņi neņem. Vismaz parastie skates cilvēki neņem, jo nemaz nevar paņemt. Tur ir smagākā kontrole.

un cilvēki turās pie tā darba....

Link to comment
Share on other sites

Loģiski, ka neņem naudu... ja dod rokā vai paslēpj kaut kur pie tilta kamēr mašīna pacelta gaisā un tiek kratīta. Tur ir cita sistēma. Zinu, ko saku. Vecajai mašīnai, kuru nozaga, pirku un ne jau tāpēc ka bija izpuvusi, ir arī citi iemesli, bet tas tik tā, starp citu.

Link to comment
Share on other sites

ak, jā, pareizi, ar specāli aprīkots stends nevar pārpaudīt piekari, bet kārīgs peķas loms var :slap: aha, neaizmirsīsim 15 gadus vecu mašīnu slēgt pie kompja, great idea! parādīs visu! lamdu,gaisa masu un iespējams vēl kādu dačiku, kurš maksā 2,50

Nu, nu, eksperta kungs...

Link to comment
Share on other sites

Ja tehniskā ieta Rīgā, tad vari ticēt. Strādā 2 draugi apskatēs. Nemaz tā nevar, pat čomu, izlaist cauri. Vienalga tu dod kkādu piķi vai nē. Viņi neņem. Vismaz parastie skates cilvēki neņem, jo nemaz nevar paņemt. Tur ir smagākā kontrole.

Visu var. Katru gadu volovo v40 97 g. maksaju ciriku bonusa un esmu izlaists. Nav Riga, bet tas lietas butibu nemaina. Jus domajat, kad visi lielie placi, kuri iet skates ievestajiem autiniem dara to legali ? kad muteritei pirku s60, loti labi redzeju, ka tukuma skate viss notikas :)

Ja auto skaties rumbula vai pie dinaziesiem pievers ipasu uzmanibu. Jo tie ir lielakie apiseji ieks lv.

Edited by Jem
Link to comment
Share on other sites

Skate ne vienmēr nosaka vitāli svarīgos bojājumus.

Liepājas placī 2 gadus atpakaļ gāju uz skati un man tur veči nevarēja noteikt, ka man aizmugurējais bundulis ir pušu un vate salīdusi izpūtējā. Pēc pāris dienām izpūtējs ar lielu būkšķi pārsprāga pušu un arī aizmugurējā tilta bukse bija izsista, to pat protokolā neatzīmēja.

Ne vienmēr čaļi godam piepišās visām problēmām. Dažreiz pat gribētos, lai tā vērīgāk to mašīnu izpēta, it īpaši, ja vietējie Jankas pirms skates nevar pateikt, ka ar mašīnu kaut kas nebūtu kārtībā. Jo tu tak par to pats maksā naudu un arī tava drošība ir no tā atkarīga.

Tehniskās apskates dokuments par iepriekšējo apskati ir tikai neliels ieskats no mašīnas stāvokļa. Noteikti jādzen uz servisu, lai noteiktu visus defektus uz vietas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...