Jump to content
GIGN Forum

Činčiku Braucamais


rhrds
 Share

Recommended Posts

Kā jebkurš kīnietis - kā paveiksies... Var lūzt, var nelūzt... Man ir divi ķīnieši bijuši kādus gadus 6 laikam atpakaļ... nevarēja žēloties - 70 savus gāja, un izņemot bremzes un spidometru neko neesmu mainījis... Draugam savukārt pisās nost viss kas varēja vien pisties... Tāpēc ja nav garantijas - laimes spēle....

Link to comment
Share on other sites

nav nemaz tik traki ar tiem kitajozām, draugam bija, gaja normali un nekas neluza tik beigās sasita ;d un laukos stāv ķīnietis nobraukti 338km un tagad vajadzetu but pirmajai apkopet bet tam bish problemas ar startešanu ir, negrib isti lekt klāt. vienigi varu teikt ka tiem kitajozām tie visi plastmasi baigi grab ;d

Link to comment
Share on other sites

njā.. vot pa tām garantijas apkopēm.. tajā skuteru centra sudzibas ir dahuja.. negribas iegrabties ne tikai sudiga rolleri, bet ari sudiga servisa. taka perku uz 1 sezonu, jaunu itāli negribas ņemt. Bet nu tā jau itkā ir - kā brauksi, tā ripos. Tikai ķīniešiem tas ir 50/50

Tad nu jautajums, vai labak gadus 6-7 vecs Piaggio vai Yamaha vai jauns kitajoza? Ja pienem ka vinam kaut kads garantijas serviss ir.

Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot labāk ņemt lietotu firmas mopēdu! Reāli tajā cenā ko tu tur esi norādījis tač var nopirkt normālu 125cc mopēdu reģistrētu kā 49cc.

Ar 2 takteriem ir tā,teiksim ja tu tagat paņemsi to ķīnieti,pirmkārt noņem nost eļļošanas trubiņu un aizspied ciet galu ar skrūvi un bendzīnu jauc kopā ar eļļu lai neparauj klemmi. Ja tev būs 4t rolleris ,iesaku vismaz pa reizei nomainīt motora/transmisijas eļļu ,jo vienreiz pašam sanāca bez eļļas pabraukt un virzulim čau ,labi ka cilis bez švīkām palika!

Un pareizi tu saki. Saderam,ja tu brauksi vienkārši priekš pārvietošanās viņš tev ies labāk nekā pa kautkādiem lauku ceļiem lēkāt/stuntot un taisīt visādus burnautus.....

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, bet vai 12 gadīga aprilia būs labāka par jaunu ķīnieti? Jo, nu, reāli pa to pašu cenu sanāk tikai vai nu ļoti veci vai nu mazie rolleri(Zip, Neos utt., kas man galīgi nepatīk). Itkā jau ja kopts tos 12 gadus tad ok, bet 49cm3 ir baigi maz un ja pērk no nepazīstama, huj tu zini kas ar to rolleri pa 12 gadiem darīts.

tos 125 man nevajag, pietiks arī ar 50, nu 70 moš, ja doķos kā 50.

Par to eļļu un benžu zinu, 2 takteriem eļļa ir biežāk jālej, nu jeb jājauc pa taisno ar benzīnu. Bet 2taktnieks tak ātrumu uzņem daudz ņiprāk kā 4, ne?

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

uzrāviens vienmēr būs stiprāks nekā 4t ,pat bez nekādas regulācijas un variatora ruļļu maiņas

Tā nav runājam tēma , firma paliek firma un lai kas tev viņia notiek daļas tak pēctam varēsi dabūt un ja tu taisies pirkt ķīnu tad silti iesaku sākot no 125cc jo tie 49cc ne velna neiet, daži ķīnas 2t modeļi varbūt bet 49cc 4t ... nu nav aršanas ar tādiem. Un neos/zip nemaz nav tik mazi :D paskaties suzuki sepia vai honda dio...

Saki skaidru valodu cik lielā naudas apmērā tu taisies pirkt to mopēdu ?

Link to comment
Share on other sites

līdz 500ls, bet nu, protams, jo lētāk, jo labāk, bet kapeikas pist ar netaisos. ā, un tam ko norādiju 1. postā, ir 2taktis.

pagaidām vēl bez tā esmu noskatījis http://www.ss.lv/msg...lera/ibech.html (izskatās nojāts)

http://www.ss.lv/msg...guti/ingdi.html (favorīts;bet biedē gads)

http://www.ss.lv/msg...maha/ihckm.html (glauns un izskatās kopts. mīnuss - biedē, ka būs par mazu)

+ ir vēl viens 2006 gada NRG pa 500 stock un 97 gada NRG ar izrevidētu motoru un pārkrāsots pa glauno.

Kurš labāk? bet jāņem vērā ka es pats no motoriem neko nejedzu un ja plīsīs vecs, būs ziepes, a kinieti vares iebazt mashina un aizvest līdz garantijai.

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Tak ko tur baidīties vai par lielu vai par mazu... aizbrauc, apsties, izbrauc un tad izdari secinajumus. Ja uz vienu sezonu njemsi tad jau labak noperc lietotu kadu normalu rolleriti jo ķīnieti pec tam bus grūti notirgo...

Link to comment
Share on other sites

Ja nem motorolleri, tad noteikti nem 2t, ja gribi kaut cik cienīgu uzrāvienu.

Ķīnieti par tādu summu ko tu esi norādijis noteikti neņemtu, ss.lv var atrast 2003- un uz augšu labus firmas rollerīšus (Aprillia, Yamaha, Honda utt.) ...vajag tikai meklet. Pirms dodies aplūkot atrodi savā draugu lokā kādu daudz maz advencētu čali šaj jomā un paņem līdzi... Lai palīdz izvērtēt preci.

Zem 2000 gada neiesaku nemt!

Un protams daudz kas atkarīgs ir kā tu viņu kopsi un brauksi.

P.S. Spoks ir DAUNIS! Varu derēt ka viņš pat nezin ko īsti nozīmē 2t motors vai 4t motors

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Sit mani nost, bet nu kāds sakars PIRKT tādu mēslu, tā vietā var iegādāties cienījama paskata čoperu vai baiku -125cm3. 500Ls iztērēt putekļusūcējam ir izsmiekls.

nafig man likt tagad a1 ja pēc gada nokartosu b. + ritigi saregulets puteklusucejs dinamikas zina tavu 125cc apsteigs kak nehuj

Link to comment
Share on other sites

kāds sakars tev lemt kā es tērēju naudu? un kas tu tāds esi lai iedalītu transportu 'normālajā' un 'nenormālajā'. Redzams, ka esi mucā audzis. Paskaties ar ko pārvietojas lielākā daļa R-Eiropas galvaspilsētu iedzīvotāju.. ar putekļusūcējiem. Jo viņi saprot kai lai braukātu pa pilsētu nav vajadzīgs 125cc baiks vai porsche cayenne.

Link to comment
Share on other sites

kāds sakars tev lemt kā es tērēju naudu? un kas tu tāds esi lai iedalītu transportu 'normālajā' un 'nenormālajā'. Redzams, ka esi mucā audzis. Paskaties ar ko pārvietojas lielākā daļa R-Eiropas galvaspilsētu iedzīvotāju.. ar putekļusūcējiem. Jo viņi saprot kai lai braukātu pa pilsētu nav vajadzīgs 125cc baiks vai porsche cayenne.

Off u go to live in France and drive a Piaggio....

Link to comment
Share on other sites

LV ar rolleriem vienīgās asociācijas ir visi 16gadīgi pirdaki, kas tikuši pie sava pirmā transporta un zibina pa ielām kā nu viņiem sanāk. Jau n-tās reizes vasarā ir sanācis gandrīz kādu tādu nobraukt, jo lielākā daļa no satiksmes plūsmas vēl ne grama nesaprot, spoguļus gandrīz neizmanto un pagriezienus aizmirst ieslēgt, jo viņi tak ir mazi, ātri un ērti, it īpaši maisā, kad kāds izdomā pamainīt joslas ar savu superforšo putekļusūcēju.

Ok, tas nav par tēmu. Es neko nelemju tavā vietā, iesaku vienkārši pārdomāt kā tu izvēlies uzsākt dzīvi satiksmē, ja tev neliekās smieklīgi braukāt ar 500latu vērtu parastu rollleri jo tā takš braukā Itālijā un citur Eiropā tas ir cool, tad uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

redzi, tu pat esi pārāk stulbs lai izlasītu to, ka tas ir ērti. kā piemēru es minēju citas valstis. bet ok. cerams, ka tu kādu notrieksi, tevi atzīst par vainīgu un tev atņems tiesības uz gadu. esmu jau visu apdomājis, tagad tikai meklēju piemērotāko sev.

ak jā, varbūt tu varētu pārmest, ja es gribētu pirkt jaunu pa 1500ls. + es pēc gada viņu varēšu pārdot par 100ls mazāku cenu.

Link to comment
Share on other sites

Ar rollerīti no 14 jau var. Pašam bija, vēl tagad garāžā stāv, Aprillia Habana, veca utt, bet ja rokas neaug no dirsas, tad tā rollera uzbūve salīdzinot ar mašīnu ir pupu mizas, izjauc, saliec kopā pa pus dienu. Un jā, ņem 2taktu, benzīnam pielej mazliet klāt eļļas (bez tā, ko dod tāpat), lai nenokauj. Un jā, ņem lietotu, bet firmas. Godīgi sakot, gads (ja ir 2000+) ir pilnīgi pofig, jo viens var savu 2009. gada Aprilliju nokaut vienā vasarā, bet cits 2000. gada hondiņu brauc vēl tagad bez bēdas.

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Nigthmares es īsti nesaprotu tev skauž vai kas? Ja puisis grib rolleri uz vasaru, kāpēc lai viņš to sev neiegādātos (Kurš pie tam rij 3-4l uz 100km).

Protams labāk paņemt PARODIJU par moci 125 cc un nedod dievs vel 4t :slap: (Visvairāk man izraisa smieklus tās butoforijas kas brauc pa ielām ar šosejnieka virsbūves padjobku un 125cc vēdērā)

Vecit par moci kas tiešam ir mocis var sākt saukt 250cc Superbaiku un uz augšu.

Ja pērc rolleri 49cc-125cc tad arī pērc rolleri nevis pataisi sevi par izmsieklu citu cilvēku acīs un brauc kā jau teicu ar padjobku.

Ja gribi moci tad arī ņem moci.

Edited by Pensionars
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 gadus vecam firmas roleritim noteikti nebus stradajosi amortizatori (prieksa un aizmugure) un viss-drizak bus sudigas riepas un nojatas bremzes. To, protams, var salabot, bet pavelk uz 150ls. Bet no otras puses - kinietim vispar nav amartizatori, ta ka.. :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...