Jump to content
GIGN Forum

Kur Nomiris Slowhands?


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Jerriko atkal mušmires uztinis?:) Slowiks pirms 3-4menēšiem šad tad reizi nedēļā vēl gignā ienāca vakaros uzkapāt :) Runājāmies kas un kā :) mūsu Jeynai EX-draudziņam varbūt kāda pilnvērtīgaka infa :) Ziediņš jau arī tur taj MĪLAS trijstūrī pabijis (min0ritys-Sharigan-SlowHands= Mīlas trijstūris) :)

Link to comment
Share on other sites

rusty, visticamāk domā allworthu.

pikaso, viņš taču no mūža gala ir klausījies smago galu :)

uzrakstīju viņam outlawā.

janci, atgriezies :crying:

nope. nav bloodlord un nav allowrth. man liekas, ka bij allworth čoms. gribās teikt, ka niks sākās ar A burtu. bet nu hz. tas čist bij pirms 4gadiem un laikam jau nav svarīgi. viņš pat tad bij retums, ja parādijās, bet tāpat bij "populārs" kā saka.

Link to comment
Share on other sites

nope. nav bloodlord un nav allowrth. man liekas, ka bij allworth čoms. gribās teikt, ka niks sākās ar A burtu. bet nu hz. tas čist bij pirms 4gadiem un laikam jau nav svarīgi. viņš pat tad bij retums, ja parādijās, bet tāpat bij "populārs" kā saka.

gadījumā nav amniijs?

Link to comment
Share on other sites

nope. nav bloodlord un nav allowrth. man liekas, ka bij allworth čoms. gribās teikt, ka niks sākās ar A burtu. bet nu hz. tas čist bij pirms 4gadiem un laikam jau nav svarīgi. viņš pat tad bij retums, ja parādijās, bet tāpat bij "populārs" kā saka.

Moš Judge?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...