Jump to content
GIGN Forum

Nepaties Bans 17X


Pawned
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 108630

| ADMIN: keeKs aR roZineem`

| BANNED NAME: 92.49.21.241

| BANNED IP: 92.49.21.241

| REASON: kubi@de_dust

| TIME SET: 2012-03-14 12:21:43 (2 days 0 hours 36 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/108630

+-------------------------------------------------------------

Disconnect: Kicked by Console : PERMANENTLY BANNED! Reason: kubi@de_dust! More info in console..

Disconnect: Kicked by Console : PERMANENTLY BANNED! Reason: kubi@de_dust! More info in console..

gaidu demku no keeksa..

Link to comment
Share on other sites

Nu, paskaties, kurā datumā uzlikts, laiku - ieej un sameklē demo.

Turklāt pāris bani ir patiesi, tā kā skaitlis 17 šeit neiederas.

Pss - labi jājautā kēksam , jo uz attiecīgo to laiku, tā dusta nav...! Nezinu, par kuru mapi viņš tur ir domājis!

Edited by Loyality
Link to comment
Share on other sites

Par to jau es runāju..

Dienu iepriekš! - es banoju no reportiem - nevermind post par de_dust mapi, kur bija 3 aimeri + Ieraudziju Tevi - kur bars tavējo (ts) skreja apkārt, bet tU tik un tā kaut kā pamanijies sadzirdet kurr bus + 3x vietas laikam gaidiji, jo zinaji ka tur ir, bet baidiiijies iet, jo vnk lkm saprati, ka viens pret trim mirsi ;)

http://www.gign.lv/f...s/page__st__420

EDIT: mbi nebij wh, bet nu radarhack or sOmething like that noteikti, nu Tīrs nav 100 procenti. Parak droši ej tad, kad neviena nav, un gaidi tad, kad zini - pēc brītiņ BŪS.

Edited by roziniiTe`
Link to comment
Share on other sites

Dienu iepriekš! - es banoju no reportiem - nevermind post par de_dust mapi, kur bija 3 aimeri + Ieraudziju Tevi - kur bars tavējo (ts) skreja apkārt, bet tU tik un tā kaut kā pamanijies sadzirdet kurr bus + 3x vietas laikam gaidiji, jo zinaji ka tur ir, bet baidiiijies iet, jo vnk lkm saprati, ka viens pret trim mirsi ;)

http://www.gign.lv/f...s/page__st__420

EDIT: mbi nebij wh, bet nu radarhack or sOmething like that noteikti, nu Tīrs nav 100 procenti. Parak droši ej tad, kad neviena nav, un gaidi tad, kad zini - pēc brītiņ BŪS.

this comment made my day :D

Edit: Jebāl noskatījos demku,bet nesapratu ,kur man bija no 2 roundiem wh?

Edited by Pawned
Link to comment
Share on other sites

this comment made my day :D

Man pilnīg vienalga, vienkārši ir tā, ka nejau es vienīgais esmu teicis, ka tev varētu būt kautkāds radar hack or kaut kas tads, gan jau ir, bet nu tīrs tu neesi, tik labi dzirdēt un zinat nevar - sieviete tu neesi, intuīcija tev diezvai tik attīstīta un Perifērā redze ne tik, tpc beidz. Gaidi lai citi skatās.

Link to comment
Share on other sites

Tas ka tev ir čiti, ir sen skaidrs, tikai riebjas, katru reizi kad dabū unban vai to nopērc ir jāsāk viss no gala.

Spēlētājs kurš puslīdz prot spēlēt + piemetam wh, ir grūti pateikt ir vai nav.....tāpat, nezinu, kēks vai tvix, vai mike uzliktu wh, ej un pasaki ..!

tas visu vnm sarežģī.

Link to comment
Share on other sites

Tas ka tev ir čiti, ir sen skaidrs, tikai riebjas, katru reizi kad dabū unban vai to nopērc ir jāsāk viss no gala.

Spēlētājs kurš puslīdz prot spēlēt + piemetam wh, ir grūti pateikt ir vai nav.....tāpat, nezinu, kēks vai tvix, vai mike uzliktu wh, ej un pasaki ..!

tas visu vnm sarežģī.

Tur jau tā lieta, momenti ir, bet nu vnmēr kā uzliek ban - redz ar tiem nepietiek. Vienkārši iemācijies spēlēt ar to, kas ir, labi slēpj.

Link to comment
Share on other sites

EDIT: mbi nebij wh, bet nu radarhack or sOmething like that noteikti, nu Tīrs nav 100 procenti. Parak droši ej tad, kad neviena nav, un gaidi tad, kad zini - pēc brītiņ BŪS.

srsly? banu nonjeemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...