Jump to content
GIGN Forum

Ka Oficiali Tikt Prom No Darba?


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Shodien uzraxtiju atlugumu, shefs pidars pateica ka 2ned grib lai atstradaju es vinjam tikai 1nedelju varu piedavat,teica ja izdomashu panjemt slimibas lapu tad tjipa mani apgraiziis(algu)... Es jau nevaru tak raxtiit atvaljinajumu uz savu reekjinu?

Reali kaa man appist ,taa lai to 2tro nedelju man nebutu jaatstradaa? IT kaa cukaaa totalakaa varetu naakt, bet domaju ka pie taa jau ir pieradushi :DD Ja nenakshu vispar uz darbu gan jau atvilks man ALGU... HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

Tev ir mēnesis pēc atlūguma iesniegšanas jānostrādā attiecīgajā darba vietā vēl, JA vien nevienojaties par īsāku termiņu. Ja nevarat vienoties, tad jānostrādā vien tās 2 nedēļas un visi laimīgi.

Vēl darba likumā ir tāds punkts, kas teorētiski atceļ tā saucamo uzteikuma termiņu, pamatojoties uz to, ja tev būtu reāls iemesls, kāpēc tu nevari vairāk strādāt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tev ir mēnesis pēc atlūguma iesniegšanas jānostrādā attiecīgajā darba vietā vēl, JA vien nevienojaties par īsāku termiņu. Ja nevarat vienoties, tad jānostrādā vien tās 2 nedēļas un visi laimīgi.

Vēl darba likumā ir tāds punkts, kas teorētiski atceļ tā saucamo uzteikuma termiņu, pamatojoties uz to, ja tev būtu reāls iemesls, kāpēc tu nevari vairāk strādāt.

Ka man shito punktu realizet? 8njas dienas es esmu gatavs atstradat ne dienu vairaak...

Link to comment
Share on other sites

Darba likums 100.5:

Darbiniekam ir tiesības rakstveidā uzteikt darba līgumu, neievērojot šajā pantā noteikto uzteikuma termiņu, ja viņam ir svarīgs iemesls. Par šādu iemeslu atzīstams katrs tāds apstāklis, kas, pamatojoties uz tikumības un taisnprātības apsvērumiem, neļauj turpināt darba tiesiskās attiecības.

Pasaki, ka tev ir svarīgs iemesls un čau.

Ja devēju tas neapmierina, tad atgādini viņam, ka ir arī Darba likums #116:

Darba devēja nāve

Darba devēja nāve ir pamats darba tiesisko attiecību izbeigšanai, ja darbinieka saistību izpilde ir cieši saistīta tikai un vienīgi ar darba devēju personiski.

Link to comment
Share on other sites

Man arī teica, ka jānāk ātri strādāt jaunajā darba vietā, bet kad atnācu, tad sapratu, ka būtu mierīgi varējis nākt mēnesi vai divus vēlāk. Pēc tam bez manis projekts aizgāja auzās.

Anyway - šefa interesēs ir lai tu būtu lojāls. Vienkārši pasaki viņam ka iesi prom pēc nedēļas un viss. Vari piedāvāt pastrādāt virstundas un visu izdarīt (ķipa laba griba), bet arī atgādini, ka tev nav izdevīgi ilgi kavēties. Tas mēnesis brīdināšana tāds sūds vien ir. Firmas, kad atlaiž - izmaksā algu un izmet uzreizu ārā. Kādēļ nevar otrādi?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Itkā tas neskaitas reāls iemesls?

Labāka alga , veca darba vieta smird un jaunajā ir smukas meitenes kuras pēc 8 dienām var nebūt brīvas + pusdienas ir pa velti..... neder?

p.s Nejau pa tevīm , bet tomēr , kapēc gan tā nevarētu būt? Vai tad primāras lietas nav galvenās?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lasi darba līgumu

Darbiniekam ir tiesības rakstveidā uzteikt darba līgumu vienu mēnesi iepriekš, ja darba koplīgumā vai darba līgumā nav noteikts īsāks uzteikuma termiņš. Pēc darbinieka pieprasījuma uzteikuma termiņā neieskaita pārejošas darbnespējas laiku

Varat savstarpēji vienoties, kas izskatās, ka nespīd.

Vari mēģināt dabūt slimības lapu un pa kluso strādāt jaunajā darbā.

EDIT: Ā, nu jā, tikko izlasīju par slimības lapu. Tev no darba devēja ir rakstisks dokuments par to, ka vienojāties par divām nedēļām sākumā?

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Lasi darba līgumu

Varat savstarpēji vienoties, kas izskatās, ka nespīd.

Vari mēģināt dabūt slimības lapu un pa kluso strādāt jaunajā darbā.

EDIT: Ā, nu jā, tikko izlasīju par slimības lapu. Tev no darba devēja ir rakstisks dokuments par to, ka vienojāties par divām nedēļām sākumā?

Nee man ir tikai mutiska vienošanās pa telefonu, ko tagad jau viņš ir pārdomājis...Man vispar nav nekada dokumenta, kur raxtits kad mani atlaidiis :(

Link to comment
Share on other sites

Da lol good men. Vienkārši ej uz jauno darba vietu un miers. Darbā vari pateikt, ka esi saslimis. Karoče - uzmest šos. Neviens dēļ tavas algas neies čakarēties ar tiesu. Un atsauksmes - tas ir tīri personīgi. Tu vari atstrādāt līdz pēdējajai minūtei un vēl bonusā, bet ja darba devējs ir pakaļa, tad atsauksme šā vai tā būs sūdīga (kaut gan - sūdīgas atsauksmes parasti nozīmē, ka darbinieks ir ok... :) )

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...