Jump to content
GIGN Forum

Acc Up Iekš War3 Servera


Kaspiits
 Share

Recommended Posts

Sveiki !

Vēlētos palūgt xmap vai xvotemap uz cs war3 servera. Ir pagājis laiciņš kopš acc iegūšanas un stundas vēl nākušas ir klāt.

Galīgi nav prieka medīt adminus pa citiem serveriem vai arī rakstīt, lūgt čatā,lai ienāk kāds un nomaina karti. Ir samērā grūti un nepatīkami spēlēt piemēram survivor kartē 2 vs 2 vai 3 vs 3. Būtu forši ja varētu piešķirt komandu ar,kuru nomainītu karti.

Paldies !

Ražīgu nedēļu,

(@_@)*Juniors*

Link to comment
Share on other sites

Negribu nevienu aizvainot vai kā citādi, bet es tevi nedēļas laikā reti redzu spēlējam, vai arī mums laiki nesakrīt. Tāpēc pagaidi vēl ar voti.

Vienu nedēļu laikam nesanāca uzspēlēt darba dēļ, projektu dēļ :) Tagad jau es pa dienu esmu un arī šad un tad naktīs :)

Tagad ar apslimis drusk :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hei ! Te atkal es ! :D

Būtu lieliski ja piešķirtu šo flagu. Nu vakar jau kkur ap 23:00 sākās sviests...piranesī karte, tad vertigo... Baigi švaki....milzīgas kartes a spēlētāju tikpat kā nav...1vs1...2vs2... Butu lieliski ja varētu dabūt to xmap...xvotemap...

Baigi gruzīgi spēlēt milzīgās kartēs ar maz spēlētājiem.

P.S. Varbūt derētu doma apspriest arī mapcycle un kko jaunu pievienot ? Un moš ja jau nevaru dabūt flagu, tad pēc 23:00 uzlikt tā, ka serveris piedāvā VOTE pats uz nākošo karti ? Attiecīgi no saraksta parādās (pēc 23:00) vairākas kartes - 2 mazās un 3 kkādas lielās ? Lai var sabalsot paši par nextmap. Tā vismaz būs vairāk cilvēku naktīs.

P.S.S. Mans stundu skaits arī ir audzis. Un paskatījos pstatos, ka es nemaz neesmu neaktīvs admins. Ir par dažu labu veterānu 2x vairāk nospēl'tu stundu un ar katru nedēļu tās pieaug.

Turās ! :)

Edited by Kaspiits
Link to comment
Share on other sites

Es lai šo flagu dabūtu kādu gadu biju admins, ja ne ilgāk un spēlēju tikai pa naktīm, kur mans banu skaits bija no 15-30 katru nakti, bet te vīri nospēlē mēnesi un prasa jau paaugstinājumus.

offtopic protams, bet mūsdienu jaunatne ir pārāk prasīga un grib pa daudz dodot tik maz! :)

Link to comment
Share on other sites

Es lai šo flagu dabūtu kādu gadu biju admins, ja ne ilgāk un spēlēju tikai pa naktīm, kur mans banu skaits bija no 15-30 katru nakti, bet te vīri nospēlē mēnesi un prasa jau paaugstinājumus.

offtopic protams, bet mūsdienu jaunatne ir pārāk prasīga un grib pa daudz dodot tik maz! :)

:D

Zin kā - tas tāpat kā darbā - its visu mūžu strādā un uz pensiju dabū sev baigo amatu ar baigo piķi - citi ir aktīvi, veiksmīgi un īstajā vietā un laikā - attiecīgi dabū ātrāk :D Nepārproti - es to tā ar smaidu :)

Vienkārši - kāda jēga man sēdēt serverī ja nav cilvēku ? Tam nav loģiska izskaidrojuma. Es viens pa karti neskraidīšu :D

Vēl arī tas, ka es tik daud esmu adminējis izbijušajā apollo projektā...tur ir tik liela pieredze uzkrājusies, ka nu gluži zaļš gurķis neesmu. Pagaidām par mani ir šeit bijšas labi ja 2vas sūdzības...un neviena no tām, cik skatos, nav bijusi patiesa.

Es mazliet arī savādāks admins esmu...zinu,ka ja ienākšu serverī muļķības apstāsies. Es mazliet nežēlīgāk sodu, jo uzskatu,ka kārtībai jābūt.

Link to comment
Share on other sites

xvotemap noteikti vajag, xmap nezinu, uz war3 tagad stulba situācija, cilvēku paliek arvien mazāk, itkā gribās mapciklu spēlēt nevis dd2, inferno un ice visu laiku, bet ja neliek tās trīs kartes cilvēki pazūd ātri vien, un ar xmap tā karšu mainīšana ir pārāk viegla lai 2reiz nepadomātu vai tiešam vajag mainīt.

xvotemap - rec

xmap - maybe...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...