Jump to content
GIGN Forum

Atsauksems, Portatīvais Dators!


Semorka
 Share

Recommended Posts

Ir tā ka meičai vaig draugos ieiet un fermu novākt :) A manējais nav ko pēc darba darīt un ar gribēt datoru :) Un plus vasarā uz laukiem 'vakšos tur gribēšu kautko uz portatīvā uzkapāt!

Battlefield 3 īstenība sāka iepatikties, jo sākumā nemācēj spēlēt, biju pieradis pie bf2 :)

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Tātad man nekur nebija teikts, ka es meklēju portatīvo priekš spēlēm, un otrkārt man LMT piedāvāja 3 variantus pa 1Ls kā patstāvīgam klientam, skatīt šeit -->> http://www.trodeks.l...0&type=11&make= un es izlēmu ka jāņem būtu DELL vestro 3550!

Viena lieta ko es vēl nesapratu cik tam portatīvajam ir cietais disks?

rhrds kurā vietā tu redzi ka tur būtu 320 gb??

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

portatīvais priekš bf 3 pa mazak ka 1k ls protams ir izeikti gudri, bet pavilkt vins pavilks.

uzreiz atrodi sakarigu cooling pad un nomaini termopastu

Principā tas ir visgudrākais, ko vari izdarīt ar tikko iegādātu datoru - nomainīt termopastu un papist garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka Surrounder labāk zin kādā gadījumā garantija tiek zaudēta, kādā nē.

Cik ir jaukti ārā laptopi uz vienas no radiatora skrūvēm ir "garantijas nebūs, ja noplēsīsi" uzlīmes.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

es abus 2 savus acerus biju taisijis valja lai iztiritu no putekljiem, chotka iztiriju, akurati nonjemu skruves, tikpat akurati pieliku atpakalj, pectam garantija kad bija problemas ar monitoru neko neteica (nebija sakars ar manu vala taisisanu)

jus visi te tadi pajoli kas uzskata ka vinjam vienigajam ir taisniba un ka vins parzin visu? :(

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...