Jump to content
GIGN Forum

18. Februārī Tev Ir Jāiet.


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Shitie "krievi" nav vajadzigi nedz sheit, Latvijaa, nedz arii Krievijaa. Krievijas krievs parasti ir persona uz urraa, muuseejie kaut kaadi urlas vien ir. Smiekliigaakais ir vinju uzskats, ka Krievijaa vinji kaadam vajadziigi. Kaa tad. Suuds uz koka, nekas vairaak.

Link to comment
Share on other sites

Nu labi jau labi, nevajag tik personigi to uztvert. Man pasham ljoti daudz pazinju ir krievvalodigie - gan pilsonji, gan nepilsonji. Forshi cilveki, patiikamaaki kaa vairums latvieshu, bet sheit es rakstu par personaam, kas laika gaitaa taa arii nav iemaaciijushies valodu pusliidz normaalaa liimeenii. Bonusaa veel kaut kaada tupa apsaukaashanaas " latish gans ", " rossija nasha rodina, za rossiju" utt, taadus degeneraatus es saucu par urlaam. Un taadi nav vajadziigi nedz sheit, nedz Krievijaa. Un vispaar topiku vareetu arii sleegt, savaadaak te shii muuzhiigaa teema tiks bezgaliigi apspriesta.

Miers :)

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Zin bezbiksi, bet man likās ka tam bumam Krievi vs Latvieši bija sen jau jāpazūd, atceros es agrāk dzīvoju Mežciemā, tad jā tad visu laiku kāvāmies Latvieši vs Krievi, un visas sienas bija sarakstītas, Latvietis tāds un tāds, tur Jugla strelkas taisīja pret Mežciemu, bet tam takš pāri visi izauga un par to vairs nerunā, vismaz mana vecuma cilvēki, skolā arī bija Krievu paralēles, un B klase kāvās ar Latviešu A klasi, bet tas bij agrāk, bet tagad takš Latvieši zin Krievu valodu, kas vēl krievam nepatīk??? Kāpēc krievs uzskata ka Latvietim ir jāpiekāpjās???

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Eh, butu es Latvija vai tuvak Londonai - nobalsotu par krievu valodu.

Kapec?

Tapec, ka apnika attieksme, apnika likumi, apnika valdiba, apnika degradacijas limenis valsti.

Jega?

Paradit, ka nedrikst valsts ignoret 30% iedzivotajus un domat, ka dzive uzlabosies.

  • Downvote 17
Link to comment
Share on other sites

Eh, butu es Latvija vai tuvak Londonai - nobalsotu par krievu valodu.

Kapec?

Tapec, ka apnika attieksme, apnika likumi, apnika valdiba, apnika degradacijas limenis valsti.

Jega?

Paradit, ka nedrikst valsts ignoret 30% iedzivotajus un domat, ka dzive uzlabosies.

paliec tur kur esi ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eh, butu es Latvija vai tuvak Londonai - nobalsotu par krievu valodu.

Kapec?

Tapec, ka apnika attieksme, apnika likumi, apnika valdiba, apnika degradacijas limenis valsti.

Jega?

Paradit, ka nedrikst valsts ignoret 30% iedzivotajus un domat, ka dzive uzlabosies.

Ja, jo tad viss uzlabotos. Lūdzu nebrauc atpakaļ. Ja brauc, ta pa taino uz savu sapņu zemi Rusiju,

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

paliec tur kur esi ...

Centishos, dzives limenis un attieksme te ir labaka limeni ))

Ja, jo tad viss uzlabotos. Lūdzu nebrauc atpakaļ. Ja brauc, ta pa taino uz savu sapņu zemi Rusiju,

Krievija biju vienu reizi - nepatika, parak daudz cilveku, metro, burzma... uzskatu Latviju par savu dzimteni. Neuzskatu, ka Latvija viss uzlabosies... 20 gadi bija stabila degradacija, par to, kur mes atrodamies tagad labak nerunat. Un no kurienes vispar tu iznemi, ka Rusija ir mana sapnu zeme... iznem nacionalisma grabazhas no savas galvas un sabaz to vieta citus sudus, a to tev Krievija driz murgos radisies ))

Link to comment
Share on other sites

20 gadi stabila degradācija? Joptv, ko tad tu darīji tos 20 gadus, ka tev tik sūdīgi dzīvē gājis, pagrabā dzīvoji, ka tu visur saskati degradāciju un lejupeju? Es pēdējos 20 gados, vismaz savā dzīvesceļā redzu tikai un vienīgi augšupeju, ne tikai savās mājās/darbos/peļņās, bet arī apkārt, kas notiek gan vides sakārtošanā, gan jaunu projektu izveidē, informācijas tehnoloģiju aktualizēšanā, da visur ir kaut kāda augšupeja. Tas, ka tu savā zemē neturi līdzi progresijai, nenozīmē, ka viss te degradējās... Ir jādzīvo tā, lai tu sevi redzētu virs sūdiem, nevis līdz kaklam viņos, tad arī tev cits skats uz dzīvi pavērsīsies mūsu "degradācijā".

Nē tiešām, pastāsti sīkāk par to degradāciju, kur tieši tu viņu saskati LV? Neskaitīsim, ka jaunieši nav tādi, kādi tie bija pirms, kaut vai 10 gadiem...

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

remix.cc

Nobalsojot par krievu valodu, tu pakļauj Latviju vēl zem lielāka riska nonākt ekonomiskajā krīzē.

Argumente )

Nightmares^^

Cik saprotu, tad tavi projekti ir saistiti ar IT, nu, ja tev tur viss ir draudzigi - tad man prieks, turpini, dzivo, priecajies.

Ja tu gribi taisit mazo biznesu - ievest produktus no citas valsts (piemeram Polijas) un pardot to te (Latvija), tad tev katrai precei jabut markejuma zime ( uzlime, kura norada, no kurienes prece ir, no kaa ta sastav, cits bullshits latvieshu valoda), 500-1000 preces... nu ok, ir iespejams to izdarit,..., pienemsim ir cilveki, kuri labak izlasa par preci (kura viss ar roku uzrakstits), nevis pajauta pardevejam, bet problema ir citur...

problema ir tur, ka uzlime ne ipashi labi turas uz apgerba... atnak kontrole parmekle 80% no precem un ja kaut vienai ta uzlime bus aizmirsta uzlimeta, atlimejusies metajas zeme, kaut kads pircejs pielaikoshanas laika nonema -> 50Ls sods pirmaja reize, 100Ls otraja, 1000Ls treshaja un taisnais celsh uz tiesu -> talak biznesu klape ciet...

kontrole var atnakt katru dienu un katru reizi parmeklet visu, parbaudit visu... to, ka vienai precei tas uzlimes nebus... hm 99% varbutiba... nav vaina ne pavirshibai, ne slinkumam...

Taa ir viena problema no daudzajam, ar kuram cilveki saskaras.

remix.cc

pastāsti, kādā valodā Tu runā iekš to UK? (nerunāju par babaju bodītem un ģimenē)

iekš to UK? wtf?

Uk runaju ar britiem britu valoda, ar latvieshiem censhos lv, bet saku jau aizmirst valodu, ar krieviem un cilvekiem no PSRS valstim - krievu valoda...

cik saprotu tavs nakamais jautajums - kapec daudzi krievi ar latvieshiem runa krievu valoda... taka neesmu viens no tiem, tieshu atbildi nevaru dot... daudzi valodu nezina, daudziem taa ir attieksme.

Uk darba tev prasa minimalas prasibas anglu valoda (noliktava or so), ja tev tas ir, tev liek mieru un nedrazh katru nedelu ar to : "Vai tu vel proti runat latvieshu valoda!? Taisam parbaudi."

Link to comment
Share on other sites

1. No Polijas ievest LV drēbes un pārdot, uzskatot to par ok augšupejošu biznesu vispār ir diezgan sad plāns manā uztverē. Viens tas, ka kvalitāte standarta cilvēkam asociējās ar second-hand, otrs, tu vedot patērē pārāk daudz, lai no šāda prikola labi nopelnītu.

Es gan drēbēs, zīmolos un kvalitātes pārbaudē esmu diezgan tuvu nullei, bet mans tāds neliels sapnis ir veikals, kurā visas drēbes ir zaibis un par normālām cenām (zem 50Ls par džemperi un zem 100ls par mēteli) Vismaz es vēl neesmu bijis nevienā pašā veikalā, kurā es sev varētu nopirkt visu apģērbu, sākot no zeķēm līdz jakai, visur kaut kādi pēdējie mēsli par astronomiskām cenām. Arī i-veikalu normālu atradis neesmu. PAr krekliem vispār bez vārdiem var palikt, kur lai dabū smukus, kvalitatīva materiāla un krāsas kreklus par normālu cenu? Cik tik skrien, tur pa 20Ls pārdod kreklu, kas izskatās kā 30x mazgāts jau un tik pat valkāts. Un katrs otrais rūtains, nu wtf, rūtaino kreklu ēra jau 2.+ reizi ir aizgājusi vakardienā.

2. Uzlīmes vajag viennozīmīgi nomainīt pret birkām, birkas nevar tik viegli "nokrist", normālas birkas var tikai ar spēku noraut, ja tev bizness saistīts ar drēbēm, tad noteikti pieej šajai situācijai un nevajadzēs tev nekādus sodus katru dienu maksāt pie pārbaudēm. Es vismaz ceru, ka tas ir drēbju veikals, nevis tirgus un uz plēves samestas lupatas :)

Un nē, IT ir tikai mans hobijs diezgan nenopietnā līmenī. Pats sāku perināt plānus par kaņepju audzēšanu.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Neuzskatu, ka Latvija viss uzlabosies... 20 gadi bija stabila degradacija, par to, kur mes atrodamies tagad labak nerunat.

vienkārši, vecīt - what the fuck :D labi, pofig par pirmo teikuma daļu, bet apgalvojums par degradāciju no kurienes vispār izrauts? Pietam, par kādu degradāciju tu runā - morālu, fizisku, mantisku vai ko citu?? un kā, bļa, var degradēties no brīža, kāds bija 20 gadus atpakaļ. vari neatbildēt, vienkārši padomā, kādu huiņu tu tur esi sarakstījis.

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

par kādu degradāciju tu runā

Izglitibas un ekonomikas. ))

emn, neuzskatu, ka esmu sarakstijis huinju... ja tu esi apmierinats ar visu, kas notiek Latvija - ok, tu esi pilsonis - tev ir tiesibas pateikt, ka tu esi apmierinats ar visu... es neesmu, man nepatik daudzas lietas, esmu tiesigs protestet... demokratija laikam, kaut kas vel Latvija drusku pastav ))

vienkārši, vecīt - what the fuck :D labi, pofig par pirmo teikuma daļu

"Neuzskatu, ka Latvija viss uzlabosies..."

Shi ir pirma teikuma dala, kuru tu citeji... tagad, wtf? no vienas puses tu piekriti, ka Latvija nekas neuzlabosies, bet tagad tu uzbrauc man virsu, ka es neesmu apmierinats ar situaciju valsti... bleg, dabiski, ka es nebushu apmierinats, nahuja eksistet valsti, kuraa bija/ir/bus totalos sudos un vienigais interesantais, kas notiek (iznemot to, ka atkal 20 miljonus aiznemamies no EU) ir tas, ka latvieshu un krievu nacionalisti dirshas sava starpa ))) atvaino, shoreiz tu kaut kadu bulshitu sarakstiji )

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...