Jump to content
GIGN Forum

18. Februārī Tev Ir Jāiet.


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

pēc tā video ienaca ideja...mūsu latviešu nacionālistu bariņš (zinat tos puišus, kas kā zaldāti staigā apkārt un ir lieli latvijas patrioti)

em..viņi nevarētu nosist to lindermani? es domāju vieņienm nebūtu problēmas šo atrast un arī aprakt...

ok. nav uzreiz jānosit - izraidam no valsts. tak normālās valstīs tā dara ar pidiņiem, kas ir nevēlami tautai un kurina naidu. pēc balsošanas var redzēt, ka viņa idejas ir nepopulāras salīdzinoši. tak nav nekādas vajadzības ļaut tagat šim turpināt pist prātu cilvekiem...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

pēc tā video ienaca ideja...mūsu latviešu nacionālistu bariņš (zinat tos puišus, kas kā zaldāti staigā apkārt un ir lieli latvijas patrioti)

em..viņi nevarētu nosist to lindermani? es domāju vieņienm nebūtu problēmas šo atrast un arī aprakt...

reported
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tiešām liels prieks par kurzemnieku pareizo aktivitāti.

Izskatās, ka lielālās problēmas ir ar Lindermana pārzombēto Rīgu... Ar Lotgali tāpat bija viss skaidrs. :)

Eh, cerēju vismaz pāri 80%, bet nu var izdzīvot arī šitā...

Edited by Nightmares^^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ceru, ka nacionāļi ķersies klāt televīzijai un skolām pa nopietno, ja pirms tam negāju parakstīties par pilnīgu apguvi latviešu valodā skolās, tad tagad tas ir jau pirmais, kas jāveic.

Valsts valodas inspekcija arī beidzot varētu sākt pamatīgāk kratīt visus, kas jaunāki par 60 gadiem.

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Nākošais solis ir krievu skolu likvidēšana, pēc tam jau krievu valodas iegrožošana strikti minoritātēs, tad jau gaidāms prettrieciens no krievu nacionāļiem un uz priekšu! Ko tad pēc tam? Izslēgsim krievu valodu no skolu programmām vispār?

Man vienkārši nav vārdu, Lindermans ir daunis ( piedodiet par politnekorektumu... )

Link to comment
Share on other sites

Nu a ko tas putins, viņam man liekas pofig kas ar tiem krieviem notiek Latvijā, viņi tieši grib panākt, lai krievi Latvijā paliktu, un tikai vizuāli rāda medijos iespaidu par to ka viņiem rūp sava krievu tauta pasaulē.

Un vispār jautājums vai Latvijā ir krievi? Biju maskavā, tur krasi varēja redzēt atšķirību starp Latvijas Krieviem un krievijas krieviem.

Ai nefilizofēžu, fakts ir tāds Lindermanis man atgādina, Rubiku, valsts nodevēju.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...