Jump to content
GIGN Forum

18. Februārī Tev Ir Jāiet.


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Es nesaprotu to sabiedrības daļu, kurus īpaši ir jāaģitē piecelt savu pakaļu un aiziet uz referendumu, vēlēšanām, da jebko. Un pēc tam viņi sēž internetā un raksta savus argumentētos komentārus, ka viss ir slikti. Kamēr visi šitie jampampiņi domās, ka nekas nemainīsies, nekas tiešām arī nemainīsies. Es te atnācu padzīvot, lūdzu, pienesiet man visu, izlemiet visu manā vietā, tikai tad, kad sāk man kaut ko ņemt nost, tad man nepatīk.

VALSTS ESI ARĪ TU. Valsti neveido politiķi, to veido visi, kas tajā dzīvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Like someone cares?

lai iet balsot tie, kas uzskata ka kaut kas mainīsies... Es neiešu ne par, ne pret... Un ne tādēļ ka man ir vienalga. Vienkārši es redzu ka cilvēki cīnās par kaut ko mistisku (LATVIJA!!!!!!) nevis pievērš uzmanību reālām lietām kuras IR jāmaina... Tas ka mūsu politiķi ir sūdos līdz ausīm tautai tagad pie dirsas, ka benzīns jau latu teju vai maksā arī pohuj, valsts grābj nodokļus bet ir pa maz joprojām. BET NEDOD DIEVS TE VALODU KAUT KAUT KĀDU DALA - VISIS SKRIEN NO MĀJĀM BALSOT!!!! Mēs takš patioti (attiecas uz abām konflikta pusēm). Ja esat patrioti, tad darat kaut ko savaz ZEMES labad nevis savas valsts...

piekrītu, jābalso par! būs krievu valoda es tīšu pekiles bet toties jums produktiem vienmēr sanāks nauda arī benzīnam utt, mīnuss tikai tāds ka būs urļiki, krievu mafija, latgalītes un mikrorajonu uzplaukums kā arī krievu neuzticīgās skaļās maukas.

latviešu tauta ir ņuņu tauta, saucamie patriotisti kas nevar pat uz vienu protestu normāli savākties lai kautko kopā panāktu par savu valsti kā krīzes iznīdēšanu,oligarhu apvākšanu un tā!

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Redzi tu sīkais pretekli, tu ņuņa esi tāds pats kā pats apraksti, nav jau zajebala savu pilnīgi debīlo viedokli bāzt visos topikos, kuros atrodi līdzdauni? Kāds nahuj sakars valodai ar benzīna cenām, naudu, spēju nopirkt preces, nu tak proties pakustināt savu stulbo pauri nedaudz, nedaudz, lai šī mazā tēmiņa tev pielec.

Atvainojos par valodiņu, bet es jau kādas 5 iepriekšējās reizes pie šī paša attiecīgā indivīda savācos, pietrūka spēka :(

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Redzi tu sīkais pretekli, tu ņuņa esi tāds pats kā pats apraksti, nav jau zajebala savu pilnīgi debīlo viedokli bāzt visos topikos, kuros atrodi līdzdauni? Kāds nahuj sakars valodai ar benzīna cenām, naudu, spēju nopirkt preces, nu tak proties pakustināt savu stulbo pauri nedaudz, nedaudz, lai šī mazā tēmiņa tev pielec.

tev vispār ir sajēga kas izmainīsies stājoties spēkā krievu valodai????

man viedoklis ir pareizs, tavs ir mērams nullē zem dirsas līmeņa

Edited by courage
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Motivācija?

20 Gadi Latvijā nekas nemainās, esam eiropā mums nekā vairs nav, ja salīdzina ar PSRS mums krievi deva daudzko, bet eiropa mums visu atņem. Tas ir fakts, agrāk Latvieši arī bija un bija arī savas tradīcija, tāka nevaig, Latviešu valoda nekur nepazudīs, tikai lielākā daļa krievi nepilsoņi aizbrauks projām no valsts!

Un vispār Latvieši tāda kā valsts mūsu ekonomiskajā situācijā nevar pastāvēt, (varēja, bet mūsu oligarhi nebija ieinteresēti, lai mūsu tautai pašiem būtu savi uzņēmumi) Tā kā man jābēdina, ka agrāk es visu laiku cerēju, ka viņi cenšās, viņi dara, bet nē es tomer esmu par krievu valodu, tas varbūt beidzot liks aizdomāties mūsu oligarhiem līdz kurienei viņi noveda Latvijas valsti, tāds vārds kā patriotisms jau sen ir izdzisis, es mīlu šo zemi, mīlu savas tradīcijas, bet valsts patriots es nēsmu, jo es esmu sapratis, ka šeit būs tikai zagļi, korupcija un spekulanti! Un mēs nevaram sevi salīdzināt ar īriju tur tiešām ir patrioti, un arī paši politiķi, cīnās lai valsts iekšējā ekonomika attīstītos. Par to, ka Latvijas valsti izspārdod mūsu oligarhi tas jau man bija skaidrs, kad pārdevām Latvijas cukurfabriku!!

Edited by Semorka
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:slap:

Lai tev vieglāk saprast.

PSRS var salīdzināt ar lopu audzētavu, tu kā ruksis stāvi pie siles. Tev ne par ko nav jādomā, tu tiec pabarots, padirst vari tur pat utt. Brīvības nekādas! Vienīgais ko tu vari darīt ir stāvēt pie lielās PSRS siles. Paēdis esi, bet no dzīves kāds gandarījums?

Tevi tagad kāds ierobežo? Tev neļauj izceļot uz citu valsti? Tev neļauj uzsākt savu biznesu vai nopelnīt?

Tu raudi ka ir slikti, valstij būtu tevi jābaro? Viss ir tavās rokās, un ja tev ir tik līkas rokas, tad piedod man vaino pats sevi nevis nožēlojami uzvel vainu Valdībai un valstij kurā dzīvo !

Jebkuram ir iespēja tikt uz augšu, ir tikai jāgrib un JĀDARA. Ja tu domā kāds izdarīs tavā vietā, nu tad sorry tā arī paliksi par minimālās algas mūžīgo pīkstētāju, ka viss ir slikti un pie visa vainīga Valdība.

Edited by Pensionars
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es neraudu ka man ir slkti, es pelnu labi, bet saku, ka ir cilvēkiem kuriem ir slikti ar visām savām zelta rokām. Labi varbūt netieši PSRS, bet labāk pirkt lētāku cūku, nekā pirkt no eiropas piebarotu ar ķīmiju.

Laiks vēl visu rādīs, tas ir tikai laika jautājums! Vēl viss ir priekšā!!! Mana vīzija saka, ka Latvijai būs drīz lieli mēsli! Un tad visi patrioti dziedās citu dziesmiņu !

P.S.

Vēl piebildīšu, ja uzvar divvalodība, tad daudzi krievi aizbrauks, un gribu redzēt no kādas naudas tauta atdos eiropai parādu :) :) :)

Edited by Semorka
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nu cmmoooooon. Te puse nesaprot, to ka vilkt paralēles ar valodu, un benzīna cenām ir galīgi garām.

Ja būs krievu valoda tad, latviešu valoda izzudīs, tas protams nenotiks 20 gados. Būs tāpat, kā ar kuršu valoda, kas pazudīs. Tad uzreiz ir jautājums? Priekš, kam valsti, himnu, karogu, svētkus...tie aizmirsīsies. Visi aizmirsīsies, tie kuri nav mācījušies krievu valodu dzīvojot Latvijā,tiem būs problēmas ar darbu un vēl citas šmuces. Veikalos runās tikai krieviski. Ar visu šo referendumu ir 2vas lietas, kas briest...Putins, te grib uztaisīt mazo Krieviju, ielikt saimā krievus, un tad tik redzēsim, kā nauda plūst priekš Krievu teātriem, piemenekļiem...9.maijs noteikti būs oficiāls svinamais datums "Latvijā" u.c Par tautu un cilvēkiem tāpat būs nospļauties, jo mēs esam kā mazi pakalpiņi Eiropai, kas klausa uz vārda. Par benzīnu, ko tur čīkstēt, mums tur nav nekādas teikšanas, jo tas viss ir piesaistīts naftai, akcīzei un so on. Vienīgi, ja valsts kase sponsorētu starpibu un dāvinātu to, tad, jā , cenas būtu zemākas. Otra lieta, ka Krievija grib ES ieviest krievu valodu, kā oficiālo valodu, respektīvi, to caur mums visu grib panākt, jo kas būs? Mēs būsim vājākais posms ES, un ja vienā no dalību valstīm, tas notiks, tad sāksies čiepstēšana, to valodu pieņemt visā ES. Piemērām kāpēc amerikā, visi tie mulati, ķīnieši, latīņamerikāņi netaisa protestus par valodu?

Lai nu kā, te ir ko diskutēt un runāt, bet beigu beigās tas viss ir viens liels bulšits. Tāpēc es noteikti balsošu pret, tāpat aicinu arī visus pārējos. Jo sadzīvot tāpat varēs,kā tas ir bijis līdz šim, ir latvietis - krievs draugi, tāpat otrādi...ir tie krutie kuri speciāli nerunā Latviski, jo ģimenē ir saborēts, ka šī vēl joprojām ir krievija. Un pareizi jau ir, priekš kam tev (rīgā,daugavpilī) vajag runāt latviski, ja viss apkārt ir krieviski runājoši?

Uz referendumūūūūū!

Es neraudu ka man ir slkti, es pelnu labi, bet saku, ka ir cilvēkiem kuriem ir slikti ar visām savām zelta rokām. Labi varbūt netieši PSRS, bet labāk pirkt lētāku cūku, nekā pirkt no eiropas piebarotu ar ķīmiju.

Laiks vēl visu rādīs, tas ir tikai laika jautājums! Vēl viss ir priekšā!!! Mana vīzija saka, ka Latvijai būs drīz lieli mēsli! Un tad visi patrioti dziedās citu dziesmiņu !

P.S.

Vēl piebildīšu, ja uzvar divvalodība, tad daudzi krievi aizbrauks, un gribu redzēt no kādas naudas tauta atdos eiropai parādu :) :) :)

jā un krievi ir tie lielākie maksātāji? Tie māk tikai netīru naudu bankās turēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...